Setari Cookie-uri

eu Capricorn, el Varsator

Eu-conservatorismul pur, El-visator...
Si vrea inca un partener, pt mine,zice el...I-ar placea aceasta formula de sex....mai ales c-a mai facut-o si i-a placut.
Il iubesc f.mult si el ma iubeste, insa mie imi e oarecum teama. Nu ca m-as "desprinde" sufleteste de el. Cred ca mi-e teama ca totul va iesi prost si parca n-as vrea sa-l dezamagesc. Si mi-e teama insa ca refuzurile mele repetate sa nu-l determine sa "fuga" in alta parte pt a-si satisface aceste placeri. Gresesc?
MariaAchim
Postat pe 19 August 2009 14:02
daca el zice k "pt tine", dar tu nu vrei, problema e clara: nu treebuie sa o faceti. daca el va recunoaste k pe el de fapt il incita ideeaa, atunic tb sa discutati. da fiti si iubiti, si prieteni, si avocati pt voi insiva sipt realatia vaostra, sa ii spui clar si sa iti psuna si el clar cat de important e pt fiecare dintre voi a face un astfel de triunghi.. sa puteti discuta fara sa va certati, fara sa valuati la un moment dat, unul din voi, "jucariile" si sa pelcati.
si eu sunt capricorn si el varsator, si mereu cand apar divere situatii contradictorii, ne asezam la masa discutiilor, k doi parteneri egali de afaceri, si nu inchidem subiectul pana nu il lamurim. chair daca revenim in decursul a catorva zile asupra lui. am stabilit de lainceput acest lucur, pt k amandoi suntem 2 caractere fff puternice, si dk am lasa sa se aduce aceste pareri contradictorii, ar fi o bomba nucleara ff repede.
si discutam orice.
unde dragoste exista, se paote invinge orice obstacol.
serseniuc
Postat pe 25 August 2009 14:58
Dezgustator! sincer,nu te merita!
miky4
Postat pe 26 August 2009 10:24
Revin.Un barbat care te iubeste,te respecta,nu-ti propune asa ceva. Si daca o faci si apoi pleaca,pentru ca nu suporta sa te-a vazut si cu altul.Pune si problema asta.Fericirea poate fi doar in doi
miky4
Postat pe 26 August 2009 10:28
si mie mi-a propus ceva asemanator,dar invers,cu inca o fata ,dar iam zis nu fara sa ma gandesc la aceasta tema,nu stiu cum sa iau,nu e multumita de cum facem dragoste si eu dau totul,bine dupa nastere (4 luni are fetita)numi arde de nimik,nu mie frica ca las pierde,dar e ceva dezgustator
kriszta
Postat pe 27 August 2009 13:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
locuitul cu iubitul in casa parintilor lui 73 De la: andra_ale 2 Septembrie 2009 10:39
Cce e de facut????????oare toti barbatii sunt afemeiati intr-un fel sau altul? 39 De la: jigsaw_puzzle 3 Noiembrie 2009 21:07
Capacitatea de a iubi 268 De la: Flowers 12 Decembrie 2011 14:09
BIROU DETECTIVI PARTICULARI UNITED 3 De la: simonycik 15 Septembrie 2009 11:26
Cum pot recastiga increderea? 3 De la: kudika_971646 28 Iulie 2014 13:22