Setari Cookie-uri

Buna

Te inteleg perfect, am 46de ani si am crescut 3copii.Am fost si sunt prietena lor cea mai buna, cand erau la liceu colegii lor i-mi spuneau ca si-ar fi dorit si ei mame ca mine.Am crescut intr-o casa de copii si probabil si de aici am avut ceva de invatat, adica am dus lipsa afectiunii parintilor ,iar eu am dorit sa fiu asa fata de copii mei.Foarte des ma puneam in situatia lor ,la diferite varste si ma gandeam de ex.ca la 4,5 ani i-si doreau sa mearga la teatrul de papusi.Daca eu mi-as fi dorit atunci asa ceva si nu a avut cine sa ma duca ,nu voi proceda si eu la fel.La 16-a8 ani, doamne ,e o varsta super minunata, e cum se spune ca i-ti traiesti adolescenta, pe care eu nu prea am avut-o, insa tot copii erau cei care i-mi spuneau ;mama mergem cu cutare la discoteca ori film si venim la ora de.Nu-ti imagina ca veneau f.tarziu si asta se intampla numai sambata ori dumineca, pana la ora23 erau acasa.Am avut si un sot care a fost f.dur cu ei si nu stia cum sa se poarte, asa ca mi i-am apropiat de mici, nu am complotat insa am fost si sunt mama si prietena lor.I-ti urez succes, oricare dintre parinti poate fi prietenul tau, depinde de cine esti mai apropiata.Cauta sa fiti singuri si sa-i poti spune si opinia ta.Pupici ,si-mi pare rau ca nu gasesti intelegere de la ai tai.
kudika467548
Postat pe 5 Decembrie 2011 04:48
De la: kudika467548, la data 2011-12-05 04:48:23Te inteleg perfect, am 46de ani si am crescut 3copii.Am fost si sunt prietena lor cea mai buna, cand erau la liceu colegii lor i-mi spuneau ca si-ar fi dorit si ei mame ca mine.Am crescut intr-o casa de copii si probabil si de aici am avut ceva de invatat, adica am dus lipsa afectiunii parintilor ,iar eu am dorit sa fiu asa fata de copii mei.Foarte des ma puneam in situatia lor ,la diferite varste si ma gandeam de ex.ca la 4,5 ani i-si doreau sa mearga la teatrul de papusi.Daca eu mi-as fi dorit atunci asa ceva si nu a avut cine sa ma duca ,nu voi proceda si eu la fel.La 16-a8 ani, doamne ,e o varsta super minunata, e cum se spune ca i-ti traiesti adolescenta, pe care eu nu prea am avut-o, insa tot copii erau cei care i-mi spuneau ;mama mergem cu cutare la discoteca ori film si venim la ora de.Nu-ti imagina ca veneau f.tarziu si asta se intampla numai sambata ori dumineca, pana la ora23 erau acasa.Am avut si un sot care a fost f.dur cu ei si nu stia cum sa se poarte, asa ca mi i-am apropiat de mici, nu am complotat insa am fost si sunt mama si prietena lor.I-ti urez succes, oricare dintre parinti poate fi prietenul tau, depinde de cine esti mai apropiata.Cauta sa fiti singuri si sa-i poti spune si opinia ta.Pupici ,si-mi pare rau ca nu gasesti intelegere de la ai tai.

steffy91
Postat pe 7 Decembrie 2011 12:26
De la: steffy91, la data 2011-12-07 12:26:11
De la: kudika467548, la data 2011-12-05 04:48:23Te inteleg perfect, am 46de ani si am crescut 3copii.Am fost si sunt prietena lor cea mai buna, cand erau la liceu colegii lor i-mi spuneau ca si-ar fi dorit si ei mame ca mine.Am crescut intr-o casa de copii si probabil si de aici am avut ceva de invatat, adica am dus lipsa afectiunii parintilor ,iar eu am dorit sa fiu asa fata de copii mei.Foarte des ma puneam in situatia lor ,la diferite varste si ma gandeam de ex.ca la 4,5 ani i-si doreau sa mearga la teatrul de papusi.Daca eu mi-as fi dorit atunci asa ceva si nu a avut cine sa ma duca ,nu voi proceda si eu la fel.La 16-a8 ani, doamne ,e o varsta super minunata, e cum se spune ca i-ti traiesti adolescenta, pe care eu nu prea am avut-o, insa tot copii erau cei care i-mi spuneau ;mama mergem cu cutare la discoteca ori film si venim la ora de.Nu-ti imagina ca veneau f.tarziu si asta se intampla numai sambata ori dumineca, pana la ora23 erau acasa.Am avut si un sot care a fost f.dur cu ei si nu stia cum sa se poarte, asa ca mi i-am apropiat de mici, nu am complotat insa am fost si sunt mama si prietena lor.I-ti urez succes, oricare dintre parinti poate fi prietenul tau, depinde de cine esti mai apropiata.Cauta sa fiti singuri si sa-i poti spune si opinia ta.Pupici ,si-mi pare rau ca nu gasesti intelegere de la ai tai.



A dorit sa comenteze topicul "parinti" dar a gresit botonu
ilumax_76
Postat pe 7 Decembrie 2011 12:59
broscoiu
Postat pe 7 Decembrie 2011 14:16
De la: ilumax_76, la data 2011-12-07 12:59:43
De la: steffy91, la data 2011-12-07 12:26:11
De la: kudika467548, la data 2011-12-05 04:48:23Te inteleg perfect, am 46de ani si am crescut 3copii.Am fost si sunt prietena lor cea mai buna, cand erau la liceu colegii lor i-mi spuneau ca si-ar fi dorit si ei mame ca mine.Am crescut intr-o casa de copii si probabil si de aici am avut ceva de invatat, adica am dus lipsa afectiunii parintilor ,iar eu am dorit sa fiu asa fata de copii mei.Foarte des ma puneam in situatia lor ,la diferite varste si ma gandeam de ex.ca la 4,5 ani i-si doreau sa mearga la teatrul de papusi.Daca eu mi-as fi dorit atunci asa ceva si nu a avut cine sa ma duca ,nu voi proceda si eu la fel.La 16-a8 ani, doamne ,e o varsta super minunata, e cum se spune ca i-ti traiesti adolescenta, pe care eu nu prea am avut-o, insa tot copii erau cei care i-mi spuneau ;mama mergem cu cutare la discoteca ori film si venim la ora de.Nu-ti imagina ca veneau f.tarziu si asta se intampla numai sambata ori dumineca, pana la ora23 erau acasa.Am avut si un sot care a fost f.dur cu ei si nu stia cum sa se poarte, asa ca mi i-am apropiat de mici, nu am complotat insa am fost si sunt mama si prietena lor.I-ti urez succes, oricare dintre parinti poate fi prietenul tau, depinde de cine esti mai apropiata.Cauta sa fiti singuri si sa-i poti spune si opinia ta.Pupici ,si-mi pare rau ca nu gasesti intelegere de la ai tai.



A dorit sa comenteze topicul "parinti" dar a gresit botonu

steffy91
Postat pe 9 Decembrie 2011 17:15
De la: broscoiu, la data 2011-12-07 14:16:51

tu ce topai p-aci?
steffy91
Postat pe 9 Decembrie 2011 17:15
kudika467548
Postat pe 18 Decembrie 2011 15:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
idei de surprize pt ziua indragostitilor 10 De la: consuella 29 Ianuarie 2010 00:08
Sondaj 2 De la: Brunette_25 24 Iulie 2011 14:23
cine canta in casa:cocosul sau gaina?? 35 De la: pamela_1 6 Iulie 2009 12:37
Unul sau altul? 23 De la: Micael 28 Iulie 2010 09:24
sa ma marit cu cine vor parintii? 1 De la: lloremmy 20 Septembrie 2011 11:55