Setari Cookie-uri

eu varsator el gemeni

cum sa il recuceresc ?
CatalinaMihaela
Postat pe 22 August 2009 16:17
De la: kudika026986, la data 2009-08-22 16:17:32cum sa il recuceresc ?


Pe cine ??? si de ce l-ai pirdut ??
valivieru96
Postat pe 22 August 2009 16:22
De la: kudika026986, la data 2009-08-22 16:17:32cum sa il recuceresc ?



stai sa ghicesc

ai 14 ani si ai pierdut pe iubitul tau,care nu stie ca e iubitul tau,care nu mai vorbeste cu tine de vremea de afara,ca a re o alta iubita,care stie ca e iubita lui.

hmmmmm

io zic sa astepti un pic,poate se desparte de tipa care e iubita lui si el stie ca e iubita lui si ea stie ca e iubita lui,si poate va fi iar iubitul tau,fara sa stie ca e iubitul tau dar tu vei sti ca e iubitul tau ,ca vezi vorbi iar de vremea de afara si te va saluta zilnic la intratrea in bloc unde stai tu toata ziua asteptand pe iubitul tau care,nu stie ca e iubitul tau,dar tu sti ca e iubitul tau ca-l astepti zilnic sa vorbiti de vremea de afara si sa te salute
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 22 August 2009 16:28
De la: kudika026986, la data 2009-08-22 16:17:32cum sa il recuceresc ?



stai sa ghicesc

ai 14 ani si ai pierdut pe iubitul tau,care nu stie ca e iubitul tau,care nu mai vorbeste cu tine de vremea de afara,ca a re o alta iubita,care stie ca e iubita lui.

hmmmmm

io zic sa astepti un pic,poate se desparte de tipa care e iubita lui si el stie ca e iubita lui si ea stie ca e iubita lui,si poate va fi iar iubitul tau,fara sa stie ca e iubitul tau dar tu vei sti ca e iubitul tau ,ca vezi vorbi iar de vremea de afara si te va saluta zilnic la intratrea in bloc unde stai tu toata ziua asteptand pe iubitul tau care,nu stie ca e iubitul tau,dar tu sti ca e iubitul tau ca-l astepti zilnic sa vorbiti de vremea de afara si sa te salute
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 22 August 2009 16:28
imi cer scuze adevarul este k nu m-am expirimat deloc bine , l-am pierdut pentru ca l-am stresat prea mult cu telefoanele (ex-ul) asta se int acum cateva luni , recent am reluat legatura si am incercat sa ne vedem, timp nu prea am avut fiind ocupati amandoi ,in schimb vorbeam la telefon cu orele... pana cand mi-a spus iar ca il stresez si ca vrea sa ma calmez dar problema e ca nu pot sa ma calmez deloc ..il vreu inapoi
CatalinaMihaela
Postat pe 22 August 2009 16:30
eu zic ca mai bine nu mai spuneai nimic
CatalinaMihaela
Postat pe 22 August 2009 16:31
De la: kudika026986, la data 2009-08-22 16:30:19imi cer scuze adevarul este k nu m-am expirimat deloc bine , l-am pierdut pentru ca l-am stresat prea mult cu telefoanele (ex-ul) asta se int acum cateva luni , recent am reluat legatura si am incercat sa ne vedem, timp nu prea am avut fiind ocupati amandoi ,in schimb vorbeam la telefon cu orele... pana cand mi-a spus iar ca il stresez si ca vrea sa ma calmez dar problema e ca nu pot sa ma calmez deloc ..il vreu inapoi


la cate tampenii posteaza unele pustoaice aeriene pe aici am crezut ca si tu esti una din pustoaice

tu macar esti mai mare
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 22 August 2009 16:45
De la: kudika026986, la data 2009-08-22 16:30:19imi cer scuze adevarul este k nu m-am expirimat deloc bine , l-am pierdut pentru ca l-am stresat prea mult cu telefoanele (ex-ul) asta se int acum cateva luni , recent am reluat legatura si am incercat sa ne vedem, timp nu prea am avut fiind ocupati amandoi ,in schimb vorbeam la telefon cu orele... pana cand mi-a spus iar ca il stresez si ca vrea sa ma calmez dar problema e ca nu pot sa ma calmez deloc ..il vreu inapoi


Fii si tu mai indiferenta, nu-l mai agasa si stresa si o sa te caute el daca intre timp nu a gasit
altceva.
valivieru96
Postat pe 22 August 2009 16:46
poi dupa parerea mea ar trbui sa nu il lasi sa se plictiseasca alaturi de tine uimeste-l intodeauna cu cate ceva nou.nu te mai tine tot timpul de capul lui pentru ca i dai impresia ca vrei sa stea numai cu tine si il vei plictisi repede.fa-l sa vada ca il iubesti asa cum este.
kudika062473
Postat pe 25 August 2009 17:04
sinciner parerea mea este ca daca este gemeni lasal in pace nu il stresa si nu te topi dupa el pt ca pana la urma vei dori tu sa nu te streze el, gemeni sunt pers. care vor sa le fie bine doar lor si sa le faci pe plac si tot odata vad greselile tale pe ale lor nu le vad dar nici nu recunosc cand gresesc pt ca o sa dea vina pe tine ca tu ai facut rau sau tu ai gresit, gandestete bine daca merita sa il recuceresti , nu te supune lui pt ca nu cred ca merita daca te vrea cu adevarat va veni el la tine tu incearca sa nu il mai cauti.
pt ca sa te convingi ca asa este citeste te rog caracteristici despre gemeni sau discuta cu un amic care este gemeni si el va recunoaste ca asa este.te pup si ai grija de tine.
scumpyca86
Postat pe 26 August 2009 09:30
De la: scumpyca86, la data 2009-08-26 09:30:34sinciner parerea mea este ca daca este gemeni lasal in pace nu il stresa si nu te topi dupa el pt ca pana la urma vei dori tu sa nu te streze el, gemeni sunt pers. care vor sa le fie bine doar lor si sa le faci pe plac si tot odata vad greselile tale pe ale lor nu le vad dar nici nu recunosc cand gresesc pt ca o sa dea vina pe tine ca tu ai facut rau sau tu ai gresit, gandestete bine daca merita sa il recuceresti , nu te supune lui pt ca nu cred ca merita daca te vrea cu adevarat va veni el la tine tu incearca sa nu il mai cauti.
pt ca sa te convingi ca asa este citeste te rog caracteristici despre gemeni sau discuta cu un amic care este gemeni si el va recunoaste ca asa este.te pup si ai grija de tine.


Hmmm... tocmai ai trasat caracteristica generala a barbatului tipic. Majoritatea vrea sa te faca sa te simti tu cea vinovata, pentru a scapa de propriile mustrari..
Libeloo
Postat pe 10 Septembrie 2009 10:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
... 9 De la: greierash_is_back 27 Decembrie 2009 15:49
sal 3 De la: andreea1976 20 Iulie 2009 17:44
SAGETATOARELE au noroc in dragoste??! ...:| 17 De la: deepcrazy 23 Iulie 2009 17:15
AJUTOR 28 De la: kudika135154 1 Octombrie 2011 22:45
eu fecioara el gemeni 8 De la: angii 21 Februarie 2009 11:39