Setari Cookie-uri

regenerare

Buna...azi mi-am cumparat o lotiune de la Gerovital cu petrol(stiu ca miroase dar ce sa fac?!! ),ulei de ricin(am auzit ca este foarte bun),vitamina A ai vitamina E+un sampon regenerant (are in compozitie spirulina, frunze de nuc, germeni de grau si vitamina B5).
...am cautat pe internet si am gasit lucruri bune despre ele,dar eu tot am cateva intrebari pentru cei care au incercat acest produs....de cate ori la-ti folosit pe saptamana?...dupa cat timp vezi efectele?....si ce efecte??iti cresc firisoare de par?....fara misto(va rog).
laviniacristescu
Postat pe 29 Iulie 2011 23:26
Si eu il folosesc, pe sticluta scrie de doua sau trei ori pe saptamana, eu ma fac cu el de doua ori pe saptamana si sunt multumita de rezultat.L-am mai folosit acum vreo doi ani si rezultatul se vede cam dupa o luna si da iti cresc firisoare de par :). Atunci nu m-am tinut de tratament decat vreo luna jumate dar cica e de preferat sa folosesti tratamentul cam trei luni.Daca vrei sa scapi de miros poti sa te clatesti cu ceai de urzica in care pui si un strop de otet si mai scoate din mirosul de petrol.
witcher
Postat pe 29 Iulie 2011 23:45
mersi....sunt fericita sa aud ca functioneaza
laviniacristescu
Postat pe 29 Iulie 2011 23:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vopsire dupa decolorare 2 De la: geanigi 16 Octombrie 2013 19:53
Aplic extensii cu microring si cheratina in Constanta 2 De la: kudika_12237 20 Noiembrie 2013 17:07
PRODUSE PROFESIONALE LA PRETURI F BUNE ONLINE 2 De la: Lara_ 27 Iulie 2008 19:27
Care este cea mai buna masca-tratament de par? 41 De la: balrog 14 Martie 2011 12:38
Ce sa fac? 14 De la: Barbie30_ 2 Aprilie 2011 11:48