Bioptron - Sanatate si Frumusete

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

carin09 Avatarul lui carin09

15 mesaje

buna fetelor stiu k multe dintre voi suferiti de probleme de piele iar unele nu ati gasit inca nici o solutie pentru a estompa macar daca nu a scapa definitiv de ele probleme cum ar fi acnea, ridurile, pete de diferite tipuri pe fata sau corp etc,,,,. din proprie experienta vreau sa va spun si voua ca eu am suferit de o acnee foarte urata si am scapat de ea tocmai cu ajutorul Bioptron-ului in mai putin de 3 luni de zile fara nici o alta crema sau medicamentatie ceea ce e foarte important e ca in urma acestui tratament nu am ramas cu urme pe fata si am in sfarsit fata curata.

detin o prezentare a acestui produs pe care din pacate nu am voie sa o postez pe forum daradaca vrei sa o vedeti si sa aflati mai multe detalii despre el va las e-mailu meu si o sa va trimit toate informatiile :) stan.ralucapaula@yahoo.com
Raporteaza abuz de limbaj
madworld Avatarul lui madworld

24 mesaje
Oras: bucuresti

De la: ralucuta_bm89, la data 2009-08-24 09:55:57buna fetelor stiu k multe dintre voi suferiti de probleme de piele iar unele nu ati gasit inca nici o solutie pentru a estompa macar daca nu a scapa definitiv de ele probleme cum ar fi acnea, ridurile, pete de diferite tipuri pe fata sau corp etc,,,,. din proprie experienta vreau sa va spun si voua ca eu am suferit de o acnee foarte urata si am scapat de ea tocmai cu ajutorul Bioptron-ului in mai putin de 3 luni de zile fara nici o alta crema sau medicamentatie ceea ce e foarte important e ca in urma acestui tratament nu am ramas cu urme pe fata si am in sfarsit fata curata.

detin o prezentare a acestui produs pe care din pacate nu am voie sa o postez pe forum daradaca vrei sa o vedeti si sa aflati mai multe detalii despre el va las e-mailu meu si o sa va trimit toate informatiile :) stan.ralucapaula@yahoo.com

buna,
mi-ai putea spunr, cum ai folosit bioptronul? eu detin un astfel de aparat, doar ca am ratacit instructiunile. tot tratamentul pt acnee ma intereseaza.
multumesc anticipat,
alina
Raporteaza abuz de limbaj
...eu...