Setari Cookie-uri

ajutor, viata mea sexuala este prea afectata de certurile de zi cu zi .

am un prieten de doi ani si nu stiu cum, dar am ajuns intr' o situatie careia nu ii mai gasesc nicio rezolvare in momentul de fata .eu sunt genul de fata care pune mult pret pe sex , in senul ca eu consider ca daca o relatie nu mai merge bine din punct de vedere sexual , nu prea se mai pot face multe pentru relatia respeciva .in consecinta , eu ii reprosez iubitului meu ca nu ma face sa ma simt dorita deloc , ca nu are idei nebunesti legate de sex , ii spun ca mi ar placea sa imi dea un mesaj in toiul noptii sa imi spuna ca ma doreste , sa ma lege de pat , sa imi vorbeasca chiar si vulgar in pat , sa imi spuna ce fantezii are,sa facem sex in aer liber , in apa , oriunde .eu am 20ani , iar el 23 si consider ca la aceasta varsta putem face absolut ce ne trece prin cap ! el imi spune ca se simte ft bn si in timp ce facem sex , dar eu nu vad nimik la exterior care sa imi dea de inteles asta , adica vad o expresie mai ciudata a fetei decat cand are orgasm ...in rest eu nici nu imi dau seama cand se simte bn ptr ca nu exprima in niciun fel imi spune ca el nu se poate exprima , desi simte si dorinta si desi ar vrea sa faca anumite lucruri ! nu inteleg de ce ! imi spune ca certurile noastre de i cu zi ne au afectat relatia in mod indirect si ca asta il impiedica sa faca ceva in partea cu sexul ! l'am intrebat ce fantezii are si mi 'a zis ca niciuna , ca am facut apropae tot ce ne am propus ! am ramas asa cand am auzit ! stiu ca barbatii sunt mai receptivi decat femeile la tot felul de jocuri sexuale si la tot felul de fantezii , dar eu nu ma simt deloc dorita , adica normal daca ne sarutam mult si suntem singuri , ajungem sa facem sex ...dar nu reusesc sa ma simt implinita , chair daca am orgasm ...! e prea retinut mi se pare ...mi se pare ca e intimidat de ideile mele ...si de mesaje pe care i le trimit sa zicem in timpul zilei sii spun ca il doresc , el imi raspunde in termeni timizi parca ...nu stiu de ce e asa ! imi zice ca trebuie sa treaca peste un prag , ca nu stiu ce ...de parca nu ne am cunoaste de doi ani , cand nu ar mai trebuii sa existe retineri intre noi ...! eu sunt f deschisa intr' o relatie atat in partea de comunicare si intelegere , cat si in partea sexuala ! ii lipseste curajul parca ,nu stiu ce sa mai cred ! si dak incerc sa fac tot felul de jocuri sexuale , zice ca la el nu prea au cine stie ce efect , ca mai bn i'as face direct un sex oral si alte faze de genu :|
andreea3006
Postat pe 27 August 2009 12:40
next!
DieMann
Postat pe 27 August 2009 12:45
ooooooooffffffffff "Andreea 3006" parca ai vb de relatia mea care tot la 2 ani a ajuns cu aceleasi faze...eu am crezut ca am eu ceva...ajungand la 26 de ani eu si el 27...asa ca m-am hotarat sa incerc cu altul in disperarea ca poate nu mai sunt eu buna la pat si nu mai stiu ce fac de nu reusesc sa schimb ceva la el. am cunoscut un pusti de 22 de ani care mi-a zis din prima zi ca el nu se insoara...bla bla bla..dupa ce ne-am "extins" sentimentele si ne-am facut de cap 2 luni m-a cerut de nevasta si mi-a zis ca nu intelege cum de prietenul meu e atat de fraier ( asta pt ca i-am povestit situati) . sfatul meu LASA-L!!!!!!!!!!!!! incearca sa gasesti unu tip cu capul pe umeri ca o sa ajungi sa te dereglezi rau de tot hormonal. iti dau un sfat prietenesc daca tot am trecut si eu prin asta.numai sa ai curaj sa-l lasi
invisible
Postat pe 27 August 2009 12:52
De la: elab, la data 2009-08-27 12:52:35ooooooooffffffffff "Andreea 3006" parca ai vb de relatia mea care tot la 2 ani a ajuns cu aceleasi faze...eu am crezut ca am eu ceva...ajungand la 26 de ani eu si el 27...asa ca m-am hotarat sa incerc cu altul in disperarea ca poate nu mai sunt eu buna la pat si nu mai stiu ce fac de nu reusesc sa schimb ceva la el. am cunoscut un pusti de 22 de ani care mi-a zis din prima zi ca el nu se insoara...bla bla bla..dupa ce ne-am "extins" sentimentele si ne-am facut de cap 2 luni m-a cerut de nevasta si mi-a zis ca nu intelege cum de prietenul meu e atat de fraier ( asta pt ca i-am povestit situati) . sfatul meu LASA-L!!!!!!!!!!!!! incearca sa gasesti unu tip cu capul pe umeri ca o sa ajungi sa te dereglezi rau de tot hormonal. iti dau un sfat prietenesc daca tot am trecut si eu prin asta.numai sa ai curaj sa-l lasi

are dreptate
intr-adevar trebuie sa-l lasi..de ce sa te multumesti cu putin cand poti avea mai mult?
simonycik
Postat pe 27 August 2009 16:05
acum depinde....daca il mai iubesti se merita sa mai stai si sa incercvi sa rezolvi situatia pt k intr-adevar certurile afecteaza f mult viata sexuala..am trecut si eu prin asa ceva...ne-am despartit dar dupa pauza pe kre am luat-o a fost f bine...poate ar trebui sa luati o pauza
criss_criss
Postat pe 27 August 2009 16:11
De la: criss_criss, la data 2009-08-27 16:11:42acum depinde....daca il mai iubesti se merita sa mai stai si sa incercvi sa rezolvi situatia pt k intr-adevar certurile afecteaza f mult viata sexuala..am trecut si eu prin asa ceva...ne-am despartit dar dupa pauza pe kre am luat-o a fost f bine...poate ar trebui sa luati o pauza


poi il iubesc si ma atrage foarte mult chiar. eu numai daca ma gandesc la el ma trec deja fiorii ... arata si foarte bn si nici eu nu pot spune ca arat rau.deci : atractie intre noi exista clar .problema noastra se leaga , dupa , cum am mai spus ,de faptul....ca nu se manifesta la fel ca mine ...adica pe el nu il intereseaza modul in care ajungem la sex sau unde o facem etc si de asta poate nici nu ma simt implinita , ptr eu ca eu vreau sa ma simt dorita ,vreau.sa aiba idei indraznete si nebunesti ,adica sa vad la exterior ceva nu stiu prin vorbe , prin reactii , prin gesturi , prin orice. el imi spune ca se simte ft bine ...dar nu se poate exprima ....
andreea3006
Postat pe 27 August 2009 16:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
v-ati simtit vreodata folosite? 76 De la: ocgiogi 6 Iulie 2009 20:26
dc se supara sin orce prostie? 13 De la: mihaib 3 Ianuarie 2010 13:54
masturbarea.. 3 De la: vice21 24 Iulie 2015 08:22
De ce a fost sters subiectul "ma ud foarte tare?" 8 De la: copacelul 2 Mai 2009 22:27
sex pe ciclu.. 21 De la: one_size 18 Ianuarie 2010 13:20