Setari Cookie-uri

Lamuritzi-ma si pe mine...

Am tot citit pe net ca daca faci dragoste in perioada fertila ai sanse sa ramai insarcinata...bun dar daca NU vrei sa ramai. Si eviti sa faci in perioada aceea, poti ramane.? Daca nu faci in perioada acea si se intampla sa ejaculeze in vagin poti ramane? Sau doar in perioada aceea?
tweetybebe
Postat pe 27 August 2009 10:27
De la: tweetybebe, la data 2009-08-27 10:27:33Am tot citit pe net ca daca faci dragoste in perioada fertila ai sanse sa ramai insarcinata...bun dar daca NU vrei sa ramai. Si eviti sa faci in perioada aceea, poti ramane.? Daca nu faci in perioada acea si se intampla sa ejaculeze in vagin poti ramane? Sau doar in perioada aceea?

again intrebari stupide

oare ce ai citit tu pe net?????????


i-a mai incearca sa citesti dar legat de subiectul tau !!!!!!!!!
BBFluturas
Postat pe 27 August 2009 10:31
De la: BBFluturas, la data 2009-08-27 10:31:13
De la: tweetybebe, la data 2009-08-27 10:27:33Am tot citit pe net ca daca faci dragoste in perioada fertila ai sanse sa ramai insarcinata...bun dar daca NU vrei sa ramai. Si eviti sa faci in perioada aceea, poti ramane.? Daca nu faci in perioada acea si se intampla sa ejaculeze in vagin poti ramane? Sau doar in perioada aceea?

again intrebari stupide

oare ce ai citit tu pe net?????????


i-a mai incearca sa citesti dar legat de subiectul tau !!!!!!!!!

nu fa pe desteapta, si nu iti bate joc de o simpla intrebare, daca ti se pare stupida nu raspunde :) mersi
tweetybebe
Postat pe 27 August 2009 10:38
Daca ejaculeaza in vagin ( fara prezervativ ), indiferent daca esti in perioada fertila sau nu, riscul de a ramane insarcinata este mare !

Documenteaza-te inainte sa deschizi astfel de topicuri !
Summer_
Postat pe 27 August 2009 11:26
Depinde..de la femeie la femeie.. ...poti sa ramai si daca ejaculeaza in tine in timpul menstruatiei ..dar asta depinde numai de tine si de organismul tau, dar de ce sa risti?..foloseste prezervativ..sau altceva..exista nenumarate metode contraceptive..nu numai prezervative si anticonceptionale
simonycik
Postat pe 27 August 2009 11:33
De la: simonycik, la data 2009-08-27 11:33:18Depinde..de la femeie la femeie.. ...poti sa ramai si daca ejaculeaza in tine in timpul menstruatiei ..dar asta depinde numai de tine si de organismul tau, dar de ce sa risti?..foloseste prezervativ..sau altceva..exista nenumarate metode contraceptive..nu numai prezervative si anticonceptionale

nu risc, era doar o intrebare, pentru k am citit pe o gramada de forumuri lucruri kre se bat cap in cap si ceream o parere, doar ca unora le place sa para inteligenti
tweetybebe
Postat pe 27 August 2009 11:36
De la: tweetybebe, la data 2009-08-27 11:36:38
De la: simonycik, la data 2009-08-27 11:33:18Depinde..de la femeie la femeie.. ...poti sa ramai si daca ejaculeaza in tine in timpul menstruatiei ..dar asta depinde numai de tine si de organismul tau, dar de ce sa risti?..foloseste prezervativ..sau altceva..exista nenumarate metode contraceptive..nu numai prezervative si anticonceptionale

nu risc, era doar o intrebare, pentru k am citit pe o gramada de forumuri lucruri kre se bat cap in cap si ceream o parere, doar ca unora le place sa para inteligenti

cine vrea sa para inteligent? ..in fine.. sper ca ti-ai gasit raspunsul la intrebare...NU face sex neprotejat indiferent in ce perioada
simonycik
Postat pe 27 August 2009 11:44
De la: tweetybebe, la data 2009-08-27 11:36:38
De la: simonycik, la data 2009-08-27 11:33:18Depinde..de la femeie la femeie.. ...poti sa ramai si daca ejaculeaza in tine in timpul menstruatiei ..dar asta depinde numai de tine si de organismul tau, dar de ce sa risti?..foloseste prezervativ..sau altceva..exista nenumarate metode contraceptive..nu numai prezervative si anticonceptionale

nu risc, era doar o intrebare, pentru k am citit pe o gramada de forumuri lucruri kre se bat cap in cap si ceream o parere, doar ca unora le place sa para inteligenti



Mai fata, pai daca tu nu ai logica in capusorul ala ce sa iti fac ? Normal ca unii rad de topicul pe care l-ai deschis !
Pai tu citesti forumuri cand vrei sa afli raspunsuri la astfel de intrebari ? Cand te-ai dus la ginecologul ala ( am vazut ca ai scris undeva pe forum ca ai fost la gineco ) nu puteai sa il intrebi ce si cum e cu ejaclarea si cu sarcina ?
Summer_
Postat pe 27 August 2009 11:48
De la: tweetybebe, la data 2009-08-27 10:27:33Am tot citit pe net ca daca faci dragoste in perioada fertila ai sanse sa ramai insarcinata...bun dar daca NU vrei sa ramai. Si eviti sa faci in perioada aceea, poti ramane.? Daca nu faci in perioada acea si se intampla sa ejaculeze in vagin poti ramane? Sau doar in perioada aceea?


Da, poti ramane, metoda calendarului cum e numita iti poate aduce mici surprize. Chiar daca esti fertila doar intr-o anumita perioada sa stii ca spermatozoizii pot supravietui si 10-14 zile in vagin, asa ca ai grija
kudika018532
Postat pe 27 August 2009 12:23
De la: Summer_, la data 2009-08-27 11:48:40
De la: tweetybebe, la data 2009-08-27 11:36:38
De la: simonycik, la data 2009-08-27 11:33:18Depinde..de la femeie la femeie.. ...poti sa ramai si daca ejaculeaza in tine in timpul menstruatiei ..dar asta depinde numai de tine si de organismul tau, dar de ce sa risti?..foloseste prezervativ..sau altceva..exista nenumarate metode contraceptive..nu numai prezervative si anticonceptionale

nu risc, era doar o intrebare, pentru k am citit pe o gramada de forumuri lucruri kre se bat cap in cap si ceream o parere, doar ca unora le place sa para inteligenti



Mai fata, pai daca tu nu ai logica in capusorul ala ce sa iti fac ? Normal ca unii rad de topicul pe care l-ai deschis !
Pai tu citesti forumuri cand vrei sa afli raspunsuri la astfel de intrebari ? Cand te-ai dus la ginecologul ala ( am vazut ca ai scris undeva pe forum ca ai fost la gineco ) nu puteai sa il intrebi ce si cum e cu ejaclarea si cu sarcina ?

nu am scris eu asa ceva , citeste tu mai bn
tweetybebe
Postat pe 27 August 2009 12:28
Vai da ce saritoare sunteti, adevarul este ca e si greu sa raspunzi frumos,si sa vb cum trebuie voua va faceti de toata jena....cat despre topic tweety ai primit raspunsul
ralukutzza
Postat pe 27 August 2009 14:45
De la: kudika018532, la data 2009-08-27 12:23:55
De la: tweetybebe, la data 2009-08-27 10:27:33Am tot citit pe net ca daca faci dragoste in perioada fertila ai sanse sa ramai insarcinata...bun dar daca NU vrei sa ramai. Si eviti sa faci in perioada aceea, poti ramane.? Daca nu faci in perioada acea si se intampla sa ejaculeze in vagin poti ramane? Sau doar in perioada aceea?


Da, poti ramane, metoda calendarului cum e numita iti poate aduce mici surprize. Chiar daca esti fertila doar intr-o anumita perioada sa stii ca spermatozoizii pot supravietui si 10-14 zile in vagin, asa ca ai grija


Are dreptate,fata asta.

Postat pe 27 August 2009 14:47
De la: tweetybebe, la data 2009-08-27 10:27:33Am tot citit pe net ca daca faci dragoste in perioada fertila ai sanse sa ramai insarcinata...bun dar daca NU vrei sa ramai. Si eviti sa faci in perioada aceea, poti ramane.? Daca nu faci in perioada acea si se intampla sa ejaculeze in vagin poti ramane? Sau doar in perioada aceea?


nu-mi vine sa cred ca in acest secol inca mai vad astfel de intrebari,exista atatea metode de a te proteja.....traba asta cu perioadele nu am mai auzit-o* de cand era bunica fata mare*.....
di_cristina
Postat pe 2 Septembrie 2009 03:21
eu nu va inteleg. fata intreaba pe forum unde nu o cunoaste nimeni, poate ca ii e jena sa intrebe in mod direct pe cineva. mai multe raspunsuri i s-au dat referitor la nivelul ei de informare decat strict la subiect.care e problema ca pune astfel de intrebari "naive"( dupa cum zic unii)? cine stie ii raspunde , cine nu, nu. mai bine sa intrebi daca nu sti ceva decat sa faci ce te taie capu'. parerea mea
ocsa
Postat pe 15 Octombrie 2009 16:04
nici eu nu inteleg de ce educatia sexuala la noi e zero barat, de ce unii (ca in cazul de fata) n-au auzit de cabinete de planificare familiala si de ce cauta raspunsuri pe forumuri, raspunsuri pe care le iau de bune indiferent cat de tampite ar fi.

Hai acum sa o sfatuim ce anticonceptionale sa ia!
kitty_krieger
Postat pe 15 Octombrie 2009 16:29
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-10-15 16:29:12nici eu nu inteleg de ce educatia sexuala la noi e zero barat, de ce unii (ca in cazul de fata) n-au auzit de cabinete de planificare familiala si de ce cauta raspunsuri pe forumuri, raspunsuri pe care le iau de bune indiferent cat de tampite ar fi.

Hai acum sa o sfatuim ce anticonceptionale sa ia!

nici macar atit...trebuie sa ai recomande tot doctorul...
cristiana_cris
Postat pe 15 Octombrie 2009 16:46
De la: cristiana_cris, la data 2009-10-15 16:46:52
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-10-15 16:29:12nici eu nu inteleg de ce educatia sexuala la noi e zero barat, de ce unii (ca in cazul de fata) n-au auzit de cabinete de planificare familiala si de ce cauta raspunsuri pe forumuri, raspunsuri pe care le iau de bune indiferent cat de tampite ar fi.

Hai acum sa o sfatuim ce anticonceptionale sa ia!

nici macar atit...trebuie sa ai recomande tot doctorul...


eh, eram sarcastica
kitty_krieger
Postat pe 16 Octombrie 2009 18:54
moama cate prostioare mai ziceti si voi legate de sex....scumpa nu mai cere sfaturi pe un amarat de forum...aici nu gasesti persoane specializate, acreditate in asa ceva...ei vorbesc din auzite...sper k u nu te iei dupa ei
mady_puppy
Postat pe 3 Decembrie 2009 16:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sex din prima seara... 198 De la: helenne22 31 Iulie 2015 08:17
vrei o vila noua si cocheta langa Bucuresti doar pentru tine si ea? 4 De la: _oktober_ 31 Ianuarie 2011 15:29
dezvirginare 23 De la: flowereat 3 Octombrie 2013 09:37
Exista cauze reale sau e doar lipsa interesului fata de partenera? 23 De la: alina_20012 16 Februarie 2009 13:55
Ce părere aveți despre sexul oral in cuplu 3 De la: kudika_1039813 1 Martie 2021 19:22