Setari Cookie-uri

hy..o poveste....frumoasa...

BUNA fetelor foarte tare, mi-a placut rau de tot. in mare parte adevarat dar depinde si de voi ca firi cum sunte-ti si cat de mult va doriti un astfel de barbat langa voi.... Eu am cunoscut acest baiat balanta in urma cu un an intamplaor in anturajul nostru de prieteni vreau sa va zic ca nici macar o secunda nu m-am gandit ca voi avea o relatie cu acest baiat....eu eram o fata mai nebuna de viata caterinka eu sunt zodia pesti eu nu prea am suferit in dragoste pt ca majoritatea m-au iubit dar nici nu mi-am batut jok...pt ca roata se poate intoarce...initial m-i sa parut un baiat misterios..... care ascunde multe si am zis sa incerc .....de cate ori ne vedem in grupul de prieteni comuni ne salutam si atat....nik mai mult pana intr-o seara cand ma invitat la dans..... si am acceptat am dansat este un dansator de exceptie......mentionez.... :d si mi-a cerut numarul si l-am dat la sfarsit cand sa plec acasa m-am intalnit pe holul restaurantului si m-a sarutat ..... si asa a inceput totul... sa va zik mai pe scurt el era o fire rece..dura inchisa mi-a luat mult sa-l fac omul cald si iubitor care e acum...pt ca a suferit foarte mult in trecut din mai multe motive....si a unor femei ...si a situatiei materiale.....a inselat dar a si fost inselat o balanta inselata... greu iubeste din nou...greu mai e omul care era odata..eu va zik asta pt ca mi-a luat 6 luni sa ajung sa-l fac pers care e acum el a si fost primul barbat din viata mea care mi-am si inceput viata sexuala ce nu au reusit alti a reusit el in numai 3 luni de zile.....nus cum a reusit dar a reusit eu am 25 de ani eu la fel... luna asta am facut un an de cand suntem impreuna am trecut prin rele si bune dar ce pot spune e ca eu am tras mult am luptat foarte mult ca sa ajung sa ma iubeasca pe mine....nus cred ca toti sunt la fel dar eu stiu ca el nu ar insela atata timp cat are o relatie stabila....eu consider ca depinde foarte mult de partenera....cat de mult doreste ia sa il aive...pt ca il poate avea.....partea proasta e ca de fiecare data eu cedez prima...si l-am invatat asa.... eu i-am oferit de la inceput totul din toate pct de vedere am vrut sa il pot oferii atat cat pot ceea ce poate si-a dorit si nu a avut.....iar acum ma vede sotia lui isi doreste o familie cu mine.....l-am facut si l-am ajutat sa aive acum ceea ce inainte nu avea si poate singur nu ar fi reusit ....nu sunt niste firi care sa iti spuna prin cuvinte ce simt ...prefera gesturile....conteaza mult mai mult pt ei.... mi-a spus te iubesc si crede-ti-ma ka nu l-am crezut dupa 6 luni mi-a zis asta cand eu nu eram in tara eram departe.....si ce credeti pt ca nu l-am crezut nu mi-a mai spus pana acum de curand de la ultima cearta...ne certam din prosti minore..e posesiv...orgolios....cam zgarcit dar nu mereu.depinde....eu sunt independenta nu depind de el material......problema este ca asa cum il inveti asa il ai.....iar acum poate regret unele lucruri ca nu trebuia sa fiu chiar asa .....sunt foarte curiosi....si trebuie sa stie ei tot.....daca ai mintit cu ceva....greu i-si recastiga incredere in tine....eu am patit-o si chiar si dupa atatea luni el tot mai are uneori momente de neincredere....sunt niste copii....dulci atenti....nu da voie nimanui sa se atinga de ce este al lor....e greu fetelor recunosc...dar cand ai si satisfactia de al vedea ca un copil....si ca e tot ce ti-ai dorit....uiti tot....am incercat de nenumarate ori sa renunt....pt ca am simtit ca nu mai pot....am si plans mult.....dar m-am intors...niciodata nu a fugit....isi asuma riscurile si responsabilitatiile ...trebuie sa sti sa te modelezi dupa ei...sa le gasesti punctele slabe....daca le-ai gasit ..atunci poti spune ca esti fericita pe deplin...pt mn a renuntat la tot si mereu imi spune ca langa mn e fericit si linistit si ca nu o p....a ii aduce fericirea ci caldura ...liniste intelegere si sprijin..sunt dificili dar minunati in acelasi timp.....daca vreti cu adevarat pute-ti....desi uneori l-as omora:)))))) trebuie sa sti sa-i asculti ..si cand sa o faci.....nu sa le ceri asta....lasa-i pe ei sa aleaga momentul...el si acum mai are momente de zoro dar sunt sigura ca daca eu as renunta si as pleca ar fi un om pustiu fara rost.... acum 2 sapt am decis sa luam o pauza pt ca ne certam des din nimicuri eu crezand ca e gata sfarsitul si ce crede-ti strangeam hainele pt ca eu m-am mutat la el in urma cu 4 luni de zile si plangeam si expresia fetei ii spune nu o lasa sa plece ia-o in brate....dar nu a facut asta .....am plecat 3 zile atat:)))) pt ca ne-am impacat porma stiti ce mi-a zis ka ma iubeste si ca din secunda in care m-am ridicat de langa el nu aia de cand am plecat se gandea ce face acum pe ce drum o ia.... ce face el fara mine ca nu mai are nici un rost..... m-a uimit chiar si pe mine pt ca nu ma asteptam sa spuna asta pt ca este foarte orgolios....greseala mea e ca mereu fac primul pas eu....dar asa l-am invatat eu...dar de lasat lasam amandoi ca sa fie bine....am luptat mult amandoi...eu un pic mai mult ca sa fim unde suntem acum ....dar si el pt ca , daca el nu-si dorea nu se schimba.....si are pretenti ff mari de la persoana de langa el....este un barbat ingrijit..manierat....destept......caterincos....are parti bune dar si rele....eu eram o fata care arunca cu bani stanga dreapta fara sa ma uit la bani.... dar de cand sunt cu el nu mai sunt asa....vad ce e mai important in viata...ma facut sa vad altfel viata.....si nu regret....foarte pretentios cu persoana lui....dar si cu persoana de langa el....deci se poate traii cu o balanta chiar si in casa....chiar daca certuri exista....sunt persoane dificile rau....dar se poate..daca vrei cu adevarat....Si credeti-ma pe cuvant ca compatibilitatea dintre zodiile noaste este foarte mica......din ce am citit....dar nu e deloc asa in realitate.....si mai tine si de soarta fiecaruia.....ce ti-e scris in frunte ti-e pus....parerea mea numai Dumnezeu stie.....daca vom fi sau nu mereu impreuna....am scris repede si in mare....pt ca sunt la munca:))) dar mi-a placut foarte mult parerile voaste dupa forum si am zis ca poate va ajut umpic va pup o zi minunata
mykass
Postat pe 29 August 2010 14:57
textu' asta poti sa-l citesti de la stanga la dreapta, de sus in jos sau sa-l iei de oriunde, ca tot nu se intelege ceva din el.
geo_reincarcat_iara
Postat pe 29 August 2010 16:10

"dar mi-a placut foarte mult parerile voaste dupa forum si am zis ca poate va ajut umpic va pup o zi minunata"



Barbie30
Postat pe 30 August 2010 09:55
De la: Barbie30, la data 2010-08-30 09:55:13
"dar mi-a placut foarte mult parerile voaste dupa forum si am zis ca poate va ajut umpic va pup o zi minunata"




chiar o poveste foarte frumoasa
yumy
Postat pe 30 August 2010 09:57
Yumy,nu te rade ca fara ajutorul ei eram si acum in ceata!
Barbie30
Postat pe 30 August 2010 10:00
"si acum mai are momente de zoro" mie mi-ar place unu' care are momente de superman
miss_darine
Postat pe 30 August 2010 10:01
Batman...Batman

Neata Darine!
Barbie30
Postat pe 30 August 2010 10:02
De la: mykass, la data 2010-08-29 14:57:38BUNA fetelor foarte tare, mi-a placut rau de tot. in mare parte adevarat dar depinde si de voi ca firi cum sunte-ti si cat de mult va doriti un astfel de barbat langa voi.... Eu am cunoscut acest baiat balanta in urma cu un an intamplaor in anturajul nostru de prieteni vreau sa va zic ca nici macar o secunda nu m-am gandit ca voi avea o relatie cu acest baiat....eu eram o fata mai nebuna de viata caterinka eu sunt zodia pesti eu nu prea am suferit in dragoste pt ca majoritatea m-au iubit dar nici nu mi-am batut jok...pt ca roata se poate intoarce...initial m-i sa parut un baiat misterios..... care ascunde multe si am zis sa incerc .....de cate ori ne vedem in grupul de prieteni comuni ne salutam si atat....nik mai mult pana intr-o seara cand ma invitat la dans..... si am acceptat am dansat este un dansator de exceptie......mentionez.... :d si mi-a cerut numarul si l-am dat la sfarsit cand sa plec acasa m-am intalnit pe holul restaurantului si m-a sarutat ..... si asa a inceput totul... sa va zik mai pe scurt el era o fire rece..dura inchisa mi-a luat mult sa-l fac omul cald si iubitor care e acum...pt ca a suferit foarte mult in trecut din mai multe motive....si a unor femei ...si a situatiei materiale.....a inselat dar a si fost inselat o balanta inselata... greu iubeste din nou...greu mai e omul care era odata..eu va zik asta pt ca mi-a luat 6 luni sa ajung sa-l fac pers care e acum el a si fost primul barbat din viata mea care mi-am si inceput viata sexuala ce nu au reusit alti a reusit el in numai 3 luni de zile.....nus cum a reusit dar a reusit eu am 25 de ani eu la fel... luna asta am facut un an de cand suntem impreuna am trecut prin rele si bune dar ce pot spune e ca eu am tras mult am luptat foarte mult ca sa ajung sa ma iubeasca pe mine....nus cred ca toti sunt la fel dar eu stiu ca el nu ar insela atata timp cat are o relatie stabila....eu consider ca depinde foarte mult de partenera....cat de mult doreste ia sa il aive...pt ca il poate avea.....partea proasta e ca de fiecare data eu cedez prima...si l-am invatat asa.... eu i-am oferit de la inceput totul din toate pct de vedere am vrut sa il pot oferii atat cat pot ceea ce poate si-a dorit si nu a avut.....iar acum ma vede sotia lui isi doreste o familie cu mine.....l-am facut si l-am ajutat sa aive acum ceea ce inainte nu avea si poate singur nu ar fi reusit ....nu sunt niste firi care sa iti spuna prin cuvinte ce simt ...prefera gesturile....conteaza mult mai mult pt ei.... mi-a spus te iubesc si crede-ti-ma ka nu l-am crezut dupa 6 luni mi-a zis asta cand eu nu eram in tara eram departe.....si ce credeti pt ca nu l-am crezut nu mi-a mai spus pana acum de curand de la ultima cearta...ne certam din prosti minore..e posesiv...orgolios....cam zgarcit dar nu mereu.depinde....eu sunt independenta nu depind de el material......problema este ca asa cum il inveti asa il ai.....iar acum poate regret unele lucruri ca nu trebuia sa fiu chiar asa .....sunt foarte curiosi....si trebuie sa stie ei tot.....daca ai mintit cu ceva....greu i-si recastiga incredere in tine....eu am patit-o si chiar si dupa atatea luni el tot mai are uneori momente de neincredere....sunt niste copii....dulci atenti....nu da voie nimanui sa se atinga de ce este al lor....e greu fetelor recunosc...dar cand ai si satisfactia de al vedea ca un copil....si ca e tot ce ti-ai dorit....uiti tot....am incercat de nenumarate ori sa renunt....pt ca am simtit ca nu mai pot....am si plans mult.....dar m-am intors...niciodata nu a fugit....isi asuma riscurile si responsabilitatiile ...trebuie sa sti sa te modelezi dupa ei...sa le gasesti punctele slabe....daca le-ai gasit ..atunci poti spune ca esti fericita pe deplin...pt mn a renuntat la tot si mereu imi spune ca langa mn e fericit si linistit si ca nu o p....a ii aduce fericirea ci caldura ...liniste intelegere si sprijin..sunt dificili dar minunati in acelasi timp.....daca vreti cu adevarat pute-ti....desi uneori l-as omora:)))))) trebuie sa sti sa-i asculti ..si cand sa o faci.....nu sa le ceri asta....lasa-i pe ei sa aleaga momentul...el si acum mai are momente de zoro dar sunt sigura ca daca eu as renunta si as pleca ar fi un om pustiu fara rost.... acum 2 sapt am decis sa luam o pauza pt ca ne certam des din nimicuri eu crezand ca e gata sfarsitul si ce crede-ti strangeam hainele pt ca eu m-am mutat la el in urma cu 4 luni de zile si plangeam si expresia fetei ii spune nu o lasa sa plece ia-o in brate....dar nu a facut asta .....am plecat 3 zile atat:)))) pt ca ne-am impacat porma stiti ce mi-a zis ka ma iubeste si ca din secunda in care m-am ridicat de langa el nu aia de cand am plecat se gandea ce face acum pe ce drum o ia.... ce face el fara mine ca nu mai are nici un rost..... m-a uimit chiar si pe mine pt ca nu ma asteptam sa spuna asta pt ca este foarte orgolios....greseala mea e ca mereu fac primul pas eu....dar asa l-am invatat eu...dar de lasat lasam amandoi ca sa fie bine....am luptat mult amandoi...eu un pic mai mult ca sa fim unde suntem acum ....dar si el pt ca , daca el nu-si dorea nu se schimba.....si are pretenti ff mari de la persoana de langa el....este un barbat ingrijit..manierat....destept......caterincos....are parti bune dar si rele....eu eram o fata care arunca cu bani stanga dreapta fara sa ma uit la bani.... dar de cand sunt cu el nu mai sunt asa....vad ce e mai important in viata...ma facut sa vad altfel viata.....si nu regret....foarte pretentios cu persoana lui....dar si cu persoana de langa el....deci se poate traii cu o balanta chiar si in casa....chiar daca certuri exista....sunt persoane dificile rau....dar se poate..daca vrei cu adevarat....Si credeti-ma pe cuvant ca compatibilitatea dintre zodiile noaste este foarte mica......din ce am citit....dar nu e deloc asa in realitate.....si mai tine si de soarta fiecaruia.....ce ti-e scris in frunte ti-e pus....parerea mea numai Dumnezeu stie.....daca vom fi sau nu mereu impreuna....am scris repede si in mare....pt ca sunt la munca:))) dar mi-a placut foarte mult parerile voaste dupa forum si am zis ca poate va ajut umpic va pup o zi minunata



"ce face fetele? eu decat vreau sa zic nimic..planetele sau aliniat..sau nu.. barbatul balanta i-a pus-o salbatic duducai cu tatuaj in frunte si fara oglinda in casa ..chiar daca e umpic greu cu zodia asta.. sa stiti ca se poate. da. ea este exemplul. invidiosilor."hai va pup .pa..
dulcineeaXXX
Postat pe 30 August 2010 10:03
De la: miss_darine, la data 2010-08-30 10:01:29"si acum mai are momente de zoro" mie mi-ar place unu' care are momente de superman


pe cuvant de nu am in minte melodia de la supermaaaaan....ta-na-na-naaaaam
capa lipseste!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 30 August 2010 10:03
De la: Barbie30, la data 2010-08-30 10:00:43Yumy,nu te rade ca fara ajutorul ei eram si acum in ceata!

o da inseamna ca eu inca sunt in ceata ca nu am citit tot=))
neatza miss
yumy
Postat pe 30 August 2010 10:06
ce face lipsa de ocupatie din unii!
si la 25-26 de ani inca mai maltratezi limba romana?
size_back
Postat pe 30 August 2010 10:07
neata all
miss_darine
Postat pe 30 August 2010 10:10
De la: mykass, la data 2010-08-29 14:57:38BUNA fetelor foarte tare, mi-a placut rau de tot. in mare parte adevarat dar depinde si de voi ca firi cum sunte-ti si cat de mult va doriti un astfel de barbat langa voi.... Eu am cunoscut acest baiat balanta in urma cu un an intamplaor in anturajul nostru de prieteni vreau sa va zic ca nici macar o secunda nu m-am gandit ca voi avea o relatie cu acest baiat....eu eram o fata mai nebuna de viata caterinka eu sunt zodia pesti eu nu prea am suferit in dragoste pt ca majoritatea m-au iubit dar nici nu mi-am batut jok...pt ca roata se poate intoarce...initial m-i sa parut un baiat misterios..... care ascunde multe si am zis sa incerc .....de cate ori ne vedem in grupul de prieteni comuni ne salutam si atat....nik mai mult pana intr-o seara cand ma invitat la dans..... si am acceptat am dansat este un dansator de exceptie......mentionez.... :d si mi-a cerut numarul si l-am dat la sfarsit cand sa plec acasa m-am intalnit pe holul restaurantului si m-a sarutat ..... si asa a inceput totul... sa va zik mai pe scurt el era o fire rece..dura inchisa mi-a luat mult sa-l fac omul cald si iubitor care e acum...pt ca a suferit foarte mult in trecut din mai multe motive....si a unor femei ...si a situatiei materiale.....a inselat dar a si fost inselat o balanta inselata... greu iubeste din nou...greu mai e omul care era odata..eu va zik asta pt ca mi-a luat 6 luni sa ajung sa-l fac pers care e acum el a si fost primul barbat din viata mea care mi-am si inceput viata sexuala ce nu au reusit alti a reusit el in numai 3 luni de zile.....nus cum a reusit dar a reusit eu am 25 de ani eu la fel... luna asta am facut un an de cand suntem impreuna am trecut prin rele si bune dar ce pot spune e ca eu am tras mult am luptat foarte mult ca sa ajung sa ma iubeasca pe mine....nus cred ca toti sunt la fel dar eu stiu ca el nu ar insela atata timp cat are o relatie stabila....eu consider ca depinde foarte mult de partenera....cat de mult doreste ia sa il aive...pt ca il poate avea.....partea proasta e ca de fiecare data eu cedez prima...si l-am invatat asa.... eu i-am oferit de la inceput totul din toate pct de vedere am vrut sa il pot oferii atat cat pot ceea ce poate si-a dorit si nu a avut.....iar acum ma vede sotia lui isi doreste o familie cu mine.....l-am facut si l-am ajutat sa aive acum ceea ce inainte nu avea si poate singur nu ar fi reusit ....nu sunt niste firi care sa iti spuna prin cuvinte ce simt ...prefera gesturile....conteaza mult mai mult pt ei.... mi-a spus te iubesc si crede-ti-ma ka nu l-am crezut dupa 6 luni mi-a zis asta cand eu nu eram in tara eram departe.....si ce credeti pt ca nu l-am crezut nu mi-a mai spus pana acum de curand de la ultima cearta...ne certam din prosti minore..e posesiv...orgolios....cam zgarcit dar nu mereu.depinde....eu sunt independenta nu depind de el material......problema este ca asa cum il inveti asa il ai.....iar acum poate regret unele lucruri ca nu trebuia sa fiu chiar asa .....sunt foarte curiosi....si trebuie sa stie ei tot.....daca ai mintit cu ceva....greu i-si recastiga incredere in tine....eu am patit-o si chiar si dupa atatea luni el tot mai are uneori momente de neincredere....sunt niste copii....dulci atenti....nu da voie nimanui sa se atinga de ce este al lor....e greu fetelor recunosc...dar cand ai si satisfactia de al vedea ca un copil....si ca e tot ce ti-ai dorit....uiti tot....am incercat de nenumarate ori sa renunt....pt ca am simtit ca nu mai pot....am si plans mult.....dar m-am intors...niciodata nu a fugit....isi asuma riscurile si responsabilitatiile ...trebuie sa sti sa te modelezi dupa ei...sa le gasesti punctele slabe....daca le-ai gasit ..atunci poti spune ca esti fericita pe deplin...pt mn a renuntat la tot si mereu imi spune ca langa mn e fericit si linistit si ca nu o p....a ii aduce fericirea ci caldura ...liniste intelegere si sprijin..sunt dificili dar minunati in acelasi timp.....daca vreti cu adevarat pute-ti....desi uneori l-as omora:)))))) trebuie sa sti sa-i asculti ..si cand sa o faci.....nu sa le ceri asta....lasa-i pe ei sa aleaga momentul...el si acum mai are momente de zoro dar sunt sigura ca daca eu as renunta si as pleca ar fi un om pustiu fara rost.... acum 2 sapt am decis sa luam o pauza pt ca ne certam des din nimicuri eu crezand ca e gata sfarsitul si ce crede-ti strangeam hainele pt ca eu m-am mutat la el in urma cu 4 luni de zile si plangeam si expresia fetei ii spune nu o lasa sa plece ia-o in brate....dar nu a facut asta .....am plecat 3 zile atat:)))) pt ca ne-am impacat porma stiti ce mi-a zis ka ma iubeste si ca din secunda in care m-am ridicat de langa el nu aia de cand am plecat se gandea ce face acum pe ce drum o ia.... ce face el fara mine ca nu mai are nici un rost..... m-a uimit chiar si pe mine pt ca nu ma asteptam sa spuna asta pt ca este foarte orgolios....greseala mea e ca mereu fac primul pas eu....dar asa l-am invatat eu...dar de lasat lasam amandoi ca sa fie bine....am luptat mult amandoi...eu un pic mai mult ca sa fim unde suntem acum ....dar si el pt ca , daca el nu-si dorea nu se schimba.....si are pretenti ff mari de la persoana de langa el....este un barbat ingrijit..manierat....destept......caterincos....are parti bune dar si rele....eu eram o fata care arunca cu bani stanga dreapta fara sa ma uit la bani.... dar de cand sunt cu el nu mai sunt asa....vad ce e mai important in viata...ma facut sa vad altfel viata.....si nu regret....foarte pretentios cu persoana lui....dar si cu persoana de langa el....deci se poate traii cu o balanta chiar si in casa....chiar daca certuri exista....sunt persoane dificile rau....dar se poate..daca vrei cu adevarat....Si credeti-ma pe cuvant ca compatibilitatea dintre zodiile noaste este foarte mica......din ce am citit....dar nu e deloc asa in realitate.....si mai tine si de soarta fiecaruia.....ce ti-e scris in frunte ti-e pus....parerea mea numai Dumnezeu stie.....daca vom fi sau nu mereu impreuna....am scris repede si in mare....pt ca sunt la munca:))) dar mi-a placut foarte mult parerile voaste dupa forum si am zis ca poate va ajut umpic va pup o zi minunata
a
hmmmm...da alte semne de punctuatie nu ai gasit in afara de ,,...” nu de alta dar la tine e o fraza de o pagina .fara „.„ fara ”,”
nu se intelege nimic
un sfat ...cand vrei sa povestesti ceva in scris vezi mai foloseste din cand in cand si semne de punctuatie sa ne ghidezi si pe noi sa intelegem cate ceva ca altfel e totul una-ntruna ca trenul


ofee
Postat pe 22 Septembrie 2010 19:03
"el si acum mai are momente de zoro dar sunt sigura ca daca eu as renunta si as pleca ar fi un om pustiu fara rost.... "

El Zorro tu Xena....va potriviti! Acum pe bune,ai tastat cu baioneta?
Barbie30
Postat pe 22 Septembrie 2010 21:37
ceva ceva am încercat sã descifrez. Sã te bcuuri oricum în continuare de realția ta, iat pe viitor încearcã sã duci o idee pânã la capãt și sã eviți sã mai pui în mod EXCESIV .... ... ... e obositor și plus de asta nu se înelege nimic(dar cred cã și cei dinaitnea mea au menționat acest lucru). Încã o chestie, dacã vrei sã fii înțeleasã și sã te laude cineva folosește pe viitor semnele de punctuație, punctele sunt prea hipnotizante... avem noroc de titlu
yomarissaly
Postat pe 23 Septembrie 2010 17:58
si eu am o poveste frumoasa si fascintanta cu trairi si emotii simtite de la o distanta de vreo 75de km,ii simt starea de bucurie ,de amagire,de disconfortintelectul,oboseala,il simt cand e tristdoar prin unde transmise..............numai spun
kudika183384
Postat pe 29 Septembrie 2010 10:50
De la: kudika183384, la data 2010-09-29 10:50:54si eu am o poveste frumoasa si fascintanta cu trairi si emotii simtite de la o distanta de vreo 75de km,ii simt starea de bucurie ,de amagire,de disconfortintelectul,oboseala,il simt cand e tristdoar prin unde transmise..............numai spun


"numai(doar) spun",adica e doar gura de tine ca sentimente ciuciu?
Barbie30
Postat pe 29 Septembrie 2010 10:54
De la: kudika183384, la data 2010-09-29 10:50:54si eu am o poveste frumoasa si fascintanta cu trairi si emotii simtite de la o distanta de vreo 75de km,ii simt starea de bucurie ,de amagire,de disconfortintelectul,oboseala,il simt cand e tristdoar prin unde transmise..............numai spun

disconfortintelectul?
_Cryssa_
Postat pe 29 Septembrie 2010 10:54
si el la fel simte cu ce e cu mine e adevarat,il simt cand are bani il simt cand e fericit ,cand e trist,e ceva ce nu sepoate descrie in cuvinte.............................................
kudika183384
Postat pe 29 Septembrie 2010 10:55
De la: kudika183384, la data 2010-09-29 10:55:01si el la fel simte cu ce e cu mine e adevarat,il simt cand are bani il simt cand e fericit ,cand e trist,e ceva ce nu sepoate descrie in cuvinte.............................................


ori eu sunt nebuna ori femeile astea cred prea mult in povestile nemuritoare
_Cryssa_
Postat pe 29 Septembrie 2010 11:28
of of, maiiii, maaaaaaaaaaaaiiiiiiiiiiiiiii
Lucia38
Postat pe 29 Septembrie 2010 11:30
De la: crysa_tm, la data 2010-09-29 11:28:14
De la: kudika183384, la data 2010-09-29 10:55:01si el la fel simte cu ce e cu mine e adevarat,il simt cand are bani il simt cand e fericit ,cand e trist,e ceva ce nu sepoate descrie in cuvinte.............................................


ori eu sunt nebuna ori femeile astea cred prea mult in povestile nemuritoare


Te rog frumos sa nu cumva sa le trezesti din visare,acum sunt in faza in care vad cum printul vine calare inspre ele..tagadam....tagadam....tagadam
Barbie30
Postat pe 29 Septembrie 2010 11:32
un rand am citit si a fost destul :|
kudika063158
Postat pe 6 Octombrie 2010 10:16
De la: kudika183384, la data 2010-09-29 10:55:01si el la fel simte cu ce e cu mine e adevarat,il simt cand are bani il simt cand e fericit ,cand e trist,e ceva ce nu sepoate descrie in cuvinte.............................................


si cum simti cand are bani? te ia asa cu neste furnicaturi prin tot corpu' si se lasa cu zornaituri in "pozonare"?
fante_de_dorobanti
Postat pe 6 Octombrie 2010 10:26
O balanta ranita anterior in relatii devine foarte precauta , dar depinde si de persoane.
Par reci dar crede-ma ca este doar o aparenta, iti spun asta pt ca si eu sunt balanta si stiu cum ma percep ceilalti. In general oamenii nu au rabdare sa conoasca si iau ce li se da , tocmai de aceea parem reci si...nici nu ne obosim sa schimbam parerea cuiva.
In principiu cand iubescse daruiesc total dar daca partenerul se schimba se schimba si atitudinea lor imediat si devin dificili, acum te iubesc...peste o zi o sa te ignore total si uite asa...
Si ai grija sa-l surprinzi cu cate ceva ...nu de alta dar se plictisesc repede..
Asa sunt eu nu trebuie neaparat sa fie si el...
Succes

kudika110008
Postat pe 31 Octombrie 2010 12:12
reclama pozitiva...
roz5blue6lila7
Postat pe 31 Octombrie 2010 12:14
A MEA ESTE FOARTE FFFFFFFFOARTE FRUMOASA CA-N POVESTI
kudika183384
Postat pe 31 Octombrie 2010 16:12
super pretentios barbatul asta din balanta.....la cum scrii sigur asa si vorbesti..iar tu esti exact pe pretentiile lui..nu?

m-i sa....corect se scrie mi s-a.....etc....ca sunt cu duiumul!!!!!!!!!!!11
paula27
Postat pe 23 Noiembrie 2010 16:21
sa AIBE ..NU sa aive!!! verbul a avea isi schimba forma!!!
paula27
Postat pe 23 Noiembrie 2010 16:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
10 8 De la: _dulcik_ 11 Martie 2009 16:14
Lion king 43 De la: cecilialiv 27 Februarie 2011 12:48
Femeia: Capricorn Barbatul: Gemeni 5 De la: kudikagirl05 7 Aprilie 2010 13:12
eu balanta el pesti 7 De la: greierash_is_back 2 Decembrie 2009 15:30
Ea PESTI....El SAGETATOR succes sau esec??????? 21 De la: kudika167358 16 Aprilie 2010 00:30