Setari Cookie-uri

buna!!!

pai sincer nu depinde de semnul zodiacal...iar cat despre cei 7 ani de acasa,in putine cazuri...de cele mai molte ori comportamentul se mai poate forma si din anturaj...eu sunt berbec si am barbatul in aceasi zodie..asta ar insemna ca ar trebui sa ne omoram intre noi dak ne-am lua dupa semnul zodiacal...depinde de fiecare dintre noi..(ca esti gemeni sau taur sau eu stiu c alta zodie)..inainte nu mai exista zodiac si nu mai stia omul care cu care e compatibil...si dak stam sa ne gandim dak ar tine toata lumea cont de asta s-ar despartii multe familii
pyssy71
Postat pe 14 Octombrie 2010 18:05
Tu ce ai
Valy90
Postat pe 14 Octombrie 2010 18:10
De la: pyssy71, la data 2010-10-14 18:05:11pai sincer nu depinde de semnul zodiacal...iar cat despre cei 7 ani de acasa,in putine cazuri...de cele mai molte ori comportamentul se mai poate forma si din anturaj...eu sunt berbec si am barbatul in aceasi zodie..asta ar insemna ca ar trebui sa ne omoram intre noi dak ne-am lua dupa semnul zodiacal...depinde de fiecare dintre noi..(ca esti gemeni sau taur sau eu stiu c alta zodie)..inainte nu mai exista zodiac si nu mai stia omul care cu care e compatibil...si dak stam sa ne gandim dak ar tine toata lumea cont de asta s-ar despartii multe familii

ce zici?
AdrianaR
Postat pe 14 Octombrie 2010 18:11
De la: pyssy71, la data 2010-10-14 18:05:11pai sincer nu depinde de semnul zodiacal...iar cat despre cei 7 ani de acasa,in putine cazuri...de cele mai molte ori comportamentul se mai poate forma si din anturaj...eu sunt berbec si am barbatul in aceasi zodie..asta ar insemna ca ar trebui sa ne omoram intre noi dak ne-am lua dupa semnul zodiacal...depinde de fiecare dintre noi..(ca esti gemeni sau taur sau eu stiu c alta zodie)..inainte nu mai exista zodiac si nu mai stia omul care cu care e compatibil...si dak stam sa ne gandim dak ar tine toata lumea cont de asta s-ar despartii multe familii


Tie de unde ti se trage mama?
Barbie30
Postat pe 14 Octombrie 2010 19:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dubii relatie 8 De la: 17 Ianuarie 2013 11:01
de ce azi horoscopul zodiei scorpion nu exista? 5 De la: nocturnalia 22 Iunie 2009 13:39
ce se va intampla cu mine??? 21 De la: coffeeta 1 Mai 2009 20:40
eu taur el scorpion??? 23 De la: ddanutzza 18 Aprilie 2013 00:58
eu sagetatoare..el fecioara :-s 38 De la: krystyna_g3orgyana 19 Ianuarie 2011 08:31