Setari Cookie-uri

Help!

http://www.youtube.com/watch?v=4NZjHKfbbiQ&feature=related
mitura
Postat pe 29 August 2009 14:12
De la: luyyzz, la data 2009-08-29 13:49:38
De la: yumalai, la data 2009-08-29 13:47:45
De la: mitura, la data 2009-08-29 13:45:18noi am fost mai norocosi din punctul asta de vedere..nu aveam nici stiri de ora 5-cu siguranta ca ne-am fi uitat si noi,nici parinti asa ocupati,nici curenti emo...ce-i drept,aveam Culture Beat , East17 si Metallica...io-s mai tanara

la 14 ani eu traiam curentul bug mafia si la fiecare colt de strada se auzea cine cu noi striga oooooooooooooo eu ma duceam si strigam asa la tara in gradina sa nu ma auda nimeni

F tare.....tu ca sa nu fii cu ei,strigai sigura,ha?

da
yumy
Postat pe 29 August 2009 17:01
uni dintre voi chiar nu intelegeti ce simt eu :((
dar le ultumesc celor care mi-au rasp since sh nu au deviat de la ubiect dar intelegeti k nu mai pot kiss you
AnaTh
Postat pe 29 August 2009 20:19
De la: AnaTh, la data 2009-08-29 20:19:40uni dintre voi chiar nu intelegeti ce simt eu :((
dar le ultumesc celor care mi-au rasp since sh nu au deviat de la ubiect dar intelegeti k nu mai pot kiss you

toti ti-au rasp f sincer numai ca tot ce simti tu acum peste cativa ani nu vei mai simti si vei rade chiar de ceea ce simti acum
yumy
Postat pe 29 August 2009 20:22
ti se pare k ai rasp sincer cu daa nu te omori tot egeaba....mai bn nu mai apelam decat sa deviati de la subiect sh sa-mi faceti mai mult rau decat bn sh pana in viitor mai e sh nush daca o sa scap usor de acete sentimente;)
AnaTh
Postat pe 29 August 2009 20:57
De la: AnaTh, la data 2009-08-29 20:57:52ti se pare k ai rasp sincer cu daa nu te omori tot egeaba....mai bn nu mai apelam decat sa deviati de la subiect sh sa-mi faceti mai mult rau decat bn sh pana in viitor mai e sh nush daca o sa scap usor de acete sentimente;)


nu-i mai bine sa-ti canalizezi energia spre scoala?
intreb si io, nu dau cu paru'!!
geo_x
Postat pe 29 August 2009 21:32
call 112
Diavolyta_
Postat pe 29 August 2009 21:43
De la: AnaTh, la data 2009-08-29 12:44:08Buna ma numesc ana unt din pitesti sh am 14 ani de 2 ani iubesc un baiat dintr-o formatie se numeste Tom Kaulitz sh face parte din formatia Tokio Hotel si as face orice sa-l intalnesc sau sa vb cu el plang in fiecare zi dupa el sh chiar am incercat sa ma omor va og sa ma ajutai sunt disperata nu stiu ce sa mai fac.Va multumesc


daca vrei te ajut eu
Diavolyta_
Postat pe 29 August 2009 21:45
.....e in vacanta inca.....
Ce stim noi....ale tineretii valuri....
mahy33
Postat pe 29 August 2009 21:46
Cum s-o ajuti ca Andreea Marin-Banica e mamica!!??
mitura
Postat pe 29 August 2009 21:47
unde draq am pus pistolu' ala?
Diavolyta_
Postat pe 29 August 2009 21:47
De la: geo_x, la data 2009-08-29 21:32:44
De la: AnaTh, la data 2009-08-29 20:57:52ti se pare k ai rasp sincer cu daa nu te omori tot egeaba....mai bn nu mai apelam decat sa deviati de la subiect sh sa-mi faceti mai mult rau decat bn sh pana in viitor mai e sh nush daca o sa scap usor de acete sentimente;)


nu-i mai bine sa-ti canalizezi energia spre scoala?
intreb si io, nu dau cu paru'!!


totusi parca de par are mai mare nevoie.....
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 29 August 2009 21:49
De la: mahy33, la data 2009-08-29 21:46:40.....e in vacanta inca.....
Ce stim noi....ale tineretii valuri....


ce frumos spui!!
numa' ca pasiunea pentru o formatie sau un cantaret nu m-a facut niciodata sa ma gandesc la sinucidere necontrolata. dimpotriva, m-a facut sa-mi doresc sa traiesc sa fiu contemporan cu respectivi, sa le pot aculta muzica.
despre scoala, se pare ca nici maca in timpul ei n-o frecventeaza!
geo_x
Postat pe 29 August 2009 21:50
De la: AnaTh, la data 2009-08-29 12:44:08Buna ma numesc ana unt din pitesti sh am 14 ani de 2 ani iubesc un baiat dintr-o formatie se numeste Tom Kaulitz sh face parte din formatia Tokio Hotel si as face orice sa-l intalnesc sau sa vb cu el plang in fiecare zi dupa el sh chiar am incercat sa ma omor va og sa ma ajutai sunt disperata nu stiu ce sa mai fac.Va multumesc


viitorul romaniei
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 29 August 2009 21:50
Hai mai lasati papusa in pace, are si ea fluturasii ei in stomac asa cum i-am avut toti la virstle acelea cei drept cam fantezisti acei fluturasi ...eeeeei hai recunosteti si voi acum !,cite fantezi ale iubirii ati avut pina la o anumita virsta!...eu pot spune ca nici acum nu m-am vindecat de asa ceva, spre exemplu in timpul facultatii(adica recent) tinjeam dupa dragostea unei profesoare nemaritata de 45 de ani ''criminala'' rau gagica si jur ca daca m-ar fi intrebat daca vreau sa o iau de nevasta as fi lasat si masa si casa si tot numai sa fiu cu ea..insa acum tre' sa recunosc ca se zvonea ca si ea avea o pasiune pt prospaturi ...asa ca toti trecem prin asta si cine stie poate maine poimaine incepe sa ma tenteze tanti Uterea..oh pardon! doamna Udrea...ia mai bagati si voi fanteziile voastre p-acilea !
Ned_Kelly
Postat pe 29 August 2009 22:41

buna draga mea! sper sa nu te jignesc, dar eu ced din tot sufletu ca ai nevoie de un ajutor specializat! ai incercat sa mergi la un psiholog sa discuti despre problema asta a ta? pentru ca ceea ce tie ti se intampla nu este deloc de lasat asa...... trebuie neaparat sa iei o masura, pentru ca daca ai si incercat sa te sinucizi, ma ingrijorezi mult! la varsta ta, sa faci un asemenea pas, este nasol rau! Ai o viata inainte, si gandeste-te ca daca reusesti sa te sinucizi, ce ai rezolva? In plus, trebuie sa fi foarte constienta ca a face pasul asta este o mare prostie...... daca toate fanele Tokio Hotel ar face treaba asta, ce s-ar intampla?????Parintii tai ce au spus in toata chestia asta??? GANDESTE-TE BINE si cere un ajutor specializat, asa cum te-am sfatuit!!!! Poti sa reusesti sa treci peste impasul asta! Ai incredere!Mult noroc iti doresc!!!
Lacra___
Postat pe 29 August 2009 22:43
salut draga mea!
Sper sa nu te jignesc cu sfatul meu... de fapt, nu ai avea de ce sa te simti jignita... parerea mea este ca te confrunti cu o problema foarte serioasa si ca trebuie sa te adresezi uniui psiholog pentru a primi un ajutor specializat! Nu este normal ceea ce ti se intampla... mai ales ca ai incercat sa te si sinucizi.... pai tu crezi ca se merita??? ia gandeste-te bine.... el este o vedeta, iar tu un simplu fan infocat!!! Daca toate fanele ar face ca tine, ce crezi ca s-ar intampla??? Parintii tai ce au spus despre toate aceste??? eu consider ca varsta ta nu ai cum sa cunosti iubirea iar ceea ce ti se intampla tie este de fapt o mica obsesie, de la pre multa iubire fata de aceasta formatie..... gandeste-te bine si consulta un psiholog!!! Poti trece peste aceasta problema, DACA VREI !!! Multa bafta iti doresc si sa aud numai de bine de la tine!!! Sper ca te-am ajutat!! Poop.
Lacra___
Postat pe 29 August 2009 22:52
stiu k poate nu e bn dar ce sa fac asta m ingrijoreaza cel mai mlt k e vedeta sh eu o simpla fata sh k nu o sa ma intalnesc cu el niciodata...parinti mei nu sunt de acor cu formatia sh nu stiu ce am vrut sa fac...dar plang sh nush ce sa maifac m fost sh la pshiholog dar nu m-a ajutat foarte mul:((il ibesc credetma sh vreau sa gasesc pe cnva o revista sa ma duca l ei bye
AnaTh
Postat pe 29 August 2009 23:19
Saraca limba romana! Avea Geo dreptate....
Daca vrei sa apelezi la o revista, uite un sfat: sa te duci personal la redactie, sa nu le trimiti mail sau scrisoare
mahy33
Postat pe 29 August 2009 23:36
De la: AnaTh, la data 2009-08-29 23:19:32stiu k poate nu e bn dar ce sa fac asta m ingrijoreaza cel mai mlt k e vedeta sh eu o simpla fata sh k nu o sa ma intalnesc cu el niciodata...parinti mei nu sunt de acor cu formatia sh nu stiu ce am vrut sa fac...dar plang sh nush ce sa maifac m fost sh la pshiholog dar nu m-a ajutat foarte mul:((il ibesc credetma sh vreau sa gasesc pe cnva o revista sa ma duca l ei bye
...Mãi fato termina cu prostiile ,baietasul ala probabil are o groaza de prietene si fi sigura ca ala nu e genul de baiat stabil intr-o relatie la fel ca mai toti artistii,cintareti ,actori,ssmd aia nu sunt capabili decit sa raneasca ...deci mai bine incerca sa-ti faci un prieten printre cei de linga tine cu acestia poti scapa de chinul prin care treci si mai ales poti traii realitatea adevarata...mai degraba te indragostesti de un baiat din celalalt capat al Romaniei decit de un derbedeu ca ala de spui tu si care se afla in celalalt capat al lumii..intelesu-mai?
Ned_Kelly
Postat pe 30 August 2009 11:34
da chiar ca unii dintre voi nu m-ati ajutat deloc mai rau mi-ati facut deci pana la urma o sa continui ce am vrut sa fac...bye si va multumesc celor care m-ati ajutat
AnaTh
Postat pe 30 August 2009 13:10
Lasati fata in pace si nu ii mai sariti in cap. Sunt persoane care reactioneaza cu sange rece la situatii asemanatoare si sunt persoane care sunt mai sensibile. Cand eram in gimnaziu aveam o colega care atunci cand auzea melodiile lui Michel Jackson incepea sa planga. Si plangea, nu gluma. Mi-a spus ca pur si simplu nu se poate abtine. Intra pur si simplu in transa. Dar asta nu inseamna ca s-ar fi dat cu capul de pereti sau sa faca cine stie ce prostii. Nu toata lumea reactioneaza la fel. Oricum, Ana, eu iti propun sa iti gasesti ocupatii care sa iti distraga atentia de la formatie si de la el. Iesi mai mult la plimbare, intalneste-te cu prietenii si jucati niste jocuri (gen Monopoly sau ceva care sa te solicite mai mult timp, jocuri de carti, jocuri amuzante). Incearca sa iti rogi prietenii sa nu mai vorbeasca de formatie in prezenta ta. Eu, cand am tot felul de ganduri (nu ganduri negre, ci pur si simplu muuulte ganduri), atunci cand trebuie sa iau decizii sau trebuie sa imi pun ordine in idei, joc un joc pe calculator. In general joc jocuri de strategie, gen Cezar, Age of Kings, Age of Titans, iar daca nu iti placa astea, alege pur si simplu un Solitair. Eu zic sa incerci sa te linistesti, daca parintii tai nu sunt de acord, asa cum spui tu, nu te contrazice cu ei. Stai si discuta cu ei, multe, cate in luna si in stele cum s-ar zice,despre orice. Incearca sa stabilesti si sa mentii o relatie si cu parintii tai. Pentru ca si ei sunt trecuti prin viata si sunt convinsa ca nu iti vor raul. Ba dimpotriva, au vazut si ei, probabil ce poate face o obsesie si tocmai de aceea incearca sa iti interzica formatia, chiar daca nu au gasit, probabil, cel mai bun mod de a o face. Succes si bafta la scoala.
daniian
Postat pe 30 August 2009 13:35
io propun sa strangem bani si sa-i cumparam un bilet de avion pana la tokio!
geo_x
Postat pe 30 August 2009 13:40
Salut din nou.... ce sa spun draga mea.... ma ingrijorezi tot mai mult!!!! ai spus ca parintii tai nu stiu de faptul ca ai incercat sa te sinucizi??? Sa inteleg ca nu esti intr-o relatie foarte buna cu ei??? Ma refer d.p.d.v. al comunicarii....... pentru ca asta reiese din ceea ce imi scrii tu.... poate ca este bine sa le spui si lor despre problema asta a ta!!! Crede-ma ca nu este normal ce ti se intapmla, am mai auzit fete in situatia ta acum ceva vreme, dar este anormal!!! La varsta ta, esti practic o pustoaica(no offence!!!, ok???) si sincer, raspunde-mi la o intrebare: ce crezi ca rezolvi daca reusesti sa dai nas in nas cu el??? Doar nu te gandesti ca o sa devii iubita lui... el sigur are foarte multe pretendente, pt.ca formatia asta este foarte foarte iubita si sincer, nu cred ca o sa ai sanse..... pe deasupra, esti minora..... el ce varsta are? Gandeste reaslist si tu... acuma sincer!!! Totul pleaca din mintea ta si daca vrei cu adevarat sa treci peste asta, poti, crede-ma!!!
Fa-ti un bine si vorbeste cu cineva matur !!! De regula, cu parintii tai!!!! te rog.........
Lacra___
Postat pe 30 August 2009 13:46
stiu k poate nu o sa evin iubita lui dar ma car sa fim amici ....sh am vb cu parinti mei despre ei dar pur sh si plu nu m ajuta imi sp tot felu de chesti care ma ranesc sh mai rau...sh cum zike cnva mai sus k sa uit de ei nu pot la un moment dat nu am mai asc mel cu ei posterele le-a asc k sa nule vad tot ce avea legatura cu ei dar sunt cuv cum ar fi germania sau formati x care imi aduc aminte de ei sh intradevar sunt foarte sensibila si stiu k sunt opulari dar il ibesk sh nu am k sa fac:((sh sa nu mai zik k parinti mei nu ma inteleg deloc sh chiar nu ma ajuta sa trec peste asta :((nopti_i@yahoo.com asta e id meu daca vreti sa vb mai mult sa nu mai punem comentari pe sait;) bye
AnaTh
Postat pe 30 August 2009 19:41
De la: AnaTh, la data 2009-08-30 19:41:25stiu k poate nu o sa evin iubita lui dar ma car sa fim amici ....sh am vb cu parinti mei despre ei dar pur sh si plu nu m ajuta imi sp tot felu de chesti care ma ranesc sh mai rau...sh cum zike cnva mai sus k sa uit de ei nu pot la un moment dat nu am mai asc mel cu ei posterele le-a asc k sa nule vad tot ce avea legatura cu ei dar sunt cuv cum ar fi germania sau formati x care imi aduc aminte de ei sh intradevar sunt foarte sensibila si stiu k sunt opulari dar il ibesk sh nu am k sa fac:((sh sa nu mai zik k parinti mei nu ma inteleg deloc sh chiar nu ma ajuta sa trec peste asta :((nopti_i@yahoo.com asta e id meu daca vreti sa vb mai mult sa nu mai punem comentari pe sait;) bye

auzi ma fata ori inveti limba romana, ori lasa-ne draq in pace!!!! inteleg ca se fol prescurtari si eu mai fol unele dintre ele...dar las-o in p...a masii de treaba ca tu asa cred ca scrii si la scoala!!! deci vrei sfaturi scrie in limba romana!!!!!
bruneagra25
Postat pe 30 August 2009 19:44
nu scriu asa la scoala
sh daca nu iti convine nu ma mai ma ajuta asa scriu pe mess sh asa m-am obisnuit
AnaTh
Postat pe 30 August 2009 20:34
De la: AnaTh, la data 2009-08-30 20:34:01nu scriu asa la scoala
sh daca nu iti convine nu ma mai ma ajuta asa scriu pe mess sh asa m-am obisnuit

asa...da-i lui tanti peste nas...ceeeee!!!!????
mitura
Postat pe 30 August 2009 20:37
De la: AnaTh, la data 2009-08-30 20:34:01nu scriu asa la scoala
sh daca nu iti convine nu ma mai ma ajuta asa scriu pe mess sh asa m-am obisnuit


ana, fi rea tata!
ia arata-i colti!! sau lama!
geo_x
Postat pe 30 August 2009 22:12


Cred ca am gresit si am intrat pe " bancuri"!
mahy33
Postat pe 30 August 2009 22:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Care este salariu unui designer vestimentar in Romania? 5 De la: kudika_36308 9 Iunie 2013 15:27
viata e fascinanta. 11 De la: miss_darine 1 Decembrie 2009 23:04
croitoreasa particulara 50 De la: lief 29 Mai 2016 00:30
ma poate ajuta cineva cu un click? 2 De la: kudika081544 24 Februarie 2010 12:03
Pentru toate femeile pentru zilele de 1 si 8 martoe 80 De la: FAsion 27 Martie 2010 22:28