Setari Cookie-uri

slabirea in partea de sus a corpului...

buna!
ma numesc madalina...am si eu o problema legata de greutatea corpului:partea de sus a corpului (trunchiul si mainile) sunt mai mari decat restul corpului. Mi se pare ca am mainile foarte groase,si acest lucru ma face sa ma imt stanjenita. AS dori ajutor in ceea ce priveste slabiea in partea de sus a corpului,mai ales la maini.va rog...am nevoie mare de ajutor...daca acest lucru se realizeaza greu...as dori macar "un truc"de a ascunde putin acest lucru. va rog sa ma ajutati....VA multumesc!
lubly
Postat pe 29 August 2009 23:07
sa stii ca de slabit in partea de sus a corpului...fara sa slabesti si la picioare, fund...etc. este destul de greu. pentru brate poti incerca sa faci exercitii (sunt zeci de combinatii, se gasesc pe net filmuletze) cu greutati mici, dar foarte multe repetari!... Daca renunti la cina si bei multe lichide...zic eu ca o sa mearga. Succes!
sunwaves
Postat pe 11 Septembrie 2009 09:03
ESTE BINE SA EI PASTILA DE SLABIT SA DAI VREO 7 KG JOS SI DUPA ACEIA MASAJ SI SALA SI FACE MINUNII
kudika067647janin
Postat pe 11 Septembrie 2009 14:49
buna. te pot ajuta . lasa-mi un nr de telf sa te pot contacta ptr a-ti face o invitatie la un seminar unde vei lua la cunostinta cum poti slabi uniform si sanatos .eu am 53 de ani si am slabit 13 kg in 3 luni fara sa-ma ridez sau sa-mi atirne pilea . e ceva magic si foarte sanatos . ma mentin de 11 luni fara a mai lua nici macar 1 gr. o recomandare.... nu lua medicamente ca PASTILA DE SLABIT SAU REDUCTIL SAU TOATE PORCARIILE CE SE VIND PE PIATA SI INTERNET le-am incercat. si am fost la un pas de preinfract si inceput de ulcer. o zi buna si sanatate
miki51
Postat pe 12 Septembrie 2009 09:25
draga mea nimeni nu te obliga sa ei sau nu pastila de slabit, eu am loato si a dat foarte bine randament, doar ca trebui sa faci citeva sedinte de masaj alternat cu gimnastica pt piept ,miini si spate. iar daca vrei sa te inscri la seminari nu ai decit .... ne_am saturat de vorbe si indicatii. faptele vorbesc.ca de vindut toate bazaconile ce apar iar sintem satuli. pa

kudika067647janin
Postat pe 12 Septembrie 2009 16:17
draga mea nimeni nu te obliga sa ei sau nu pastila de slabit, eu am loato si a dat foarte bine randament, doar ca trebui sa faci citeva sedinte de masaj alternat cu gimnastica pt piept ,miini si spate. iar daca vrei sa te inscri la seminari nu ai decit .... ne_am saturat de vorbe si indicatii. faptele vorbesc.ca de vindut toate bazaconile ce apar iar sintem satuli. pa

kudika067647janin
Postat pe 12 Septembrie 2009 16:17


io nu stiu ce sa zic doar ca ma rog ca iubi al meu sa nu indrazneasca sa slabeasca in partea de mijloc a corpului
matracucu
Postat pe 12 Septembrie 2009 16:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
io berbec el fecioara....k suneti????? 2 De la: cleoafrica 9 Iulie 2009 16:00
El turc,eu romanca! 22 De la: dana_mv 27 Mai 2009 12:17
concurs lenor 1 De la: kudika022937 10 Octombrie 2009 19:57
HELPPPP 1 De la: madalina_pasalau 3 Februarie 2009 22:26
ATENTIE! URGENT!! premii kudika 1 De la: CAELUM 21 Noiembrie 2009 13:53