Setari Cookie-uri

eu rac el fecioara

buna tuturor.... eu sunt rac si el fecioara ce ziceti merge?? :D
iullya_nice_girl2006
Postat pe 2 Septembrie 2009 18:33
NUUUUUU merge ,in 2 saptamani o sa ajungeti sa va smulgeti parul din cap ,sa va bateti ca chiorii si intr-un final unul din voi se va arunca in Dambovita










gugulina74
Postat pe 8 Septembrie 2009 17:17
draga mea...va merge foarte bine daca reusesti sa accepti cateva lucruri si anume:
fecioarele sunt niste oameni critici si cat se poate de realisti, iubesc perfectiunea si sunt cam exagerat de zgarciti plus ca nu sunt romantici aproape deloc .
astea sunt cateva din defectele pe care am reusit eu sa le descopar...pt ca am o relatie cu unu de 2 ani si eu sunt tot rac.
ce pot sa iti spun este ca, avand in vedere defectele de mai sus,el este omul pe care l-am asteptat foarte mult timp. cu ceva mai multe eforturi am reusit sa il fac sa inteleaga ca eu sunt o persoana care are nevoie de atentie cat mai multa si la fel si de ceva romantism
au fost si certuri bineinteles dar orice relatie are suisuri si coborasuri indiferent de zodii...si nu compara foarte mult zodiile...pt ca pana la urma fiecare om are caracterul lui si a fost educat si crescut intr-un anumit fel.
oricum ei sunt fideli , barbati carora le place viata de familie, barbati carora nu le place sa fie singuri si care adora ca cineva sa aiba nevoie de ei...simt nevoia sa protejeze mereu partenera de viata., si iubesc cu adevarat.
si mai pot sa iti spun...ca din ceea ce am citit eu la copatibilitati intre zodii...si la feciaoara si la rac scria acelasi lucru si anume ca se potrivesc si ca impreuna au parte de o viata de familie de invidiat
si bineinteles ca daca atat tu cat si el mai lasati de la voi..totul va fi bine
na...eu sper sa te ajute ceea ce ti-am scris pt ca sunt scrise din fapte traite de mine si observate de amandoi. noi ne intelegem bine si nu vad de ce nu ai avea si tu acelasi gen de relatie
Bafta si iubitiva mult
any_fischer
Postat pe 6 Noiembrie 2009 09:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
virginitatea...cu cat inaintezi in varsta..cu atat renunti mai greu la ea 92 De la: marco918 7 Februarie 2011 00:22
Femeia Leu si barbatul Fecioara ce relatie au.......? 5 De la: starone 25 Ianuarie 2009 23:12
zodie 3 De la: iulia069834 31 Decembrie 2009 14:50
Ce "pasarele" au nativii din zodii:P 12 De la: kudika026889 7 Iunie 2009 11:17
eu fecioara , el capricorn 15 De la: papusik__2009 25 Iulie 2009 18:13