Setari Cookie-uri

eu am prieten si el are prietena dar.....

poi este un tip foarte atragator considerat de toate fetele fte frumos care se tine dupa mine de ceva timp...e dragutz..insista mereu....dar e o problema pt ca amandoi avem prieten/a
eu i-am explicat ca nu imi pot lasa actualul prieten pt ca tin mt la el dar..el insista ca pentru mine ar lasa-o pe tipa cu care este pentru mine,imi spune ca i-am luat mintile si ca se gandeste mt la mine tot timpul ma cauta dar..nu jtiu ce sa ma fac cu el!!Imi este teama ca voi ceda ca doar st om si eu...nu ma lasa mai deloc in pace!!cum sa il fac sa inteleaga asta???aveti vreo idee??

va rog dati-mi nniste idei cum as putea sa il fac sa inteleaga pt ca desi nu ii mai raspund la telefon j nici pe mess ma urmareste cu masina
nop
Postat pe 4 Septembrie 2009 18:40
Cred k are o problema la tartacutza.Poate ar fi timpul sa-i spui prietenului tau de el pt k dak te urmareste cu masina nu-i de-a buna si dak afla nu trebuie sa te mai desparti tu de el ci se desparte el de tn.Nu stiu cat il iubesti pe actualul dar dak vrei sa fii corecta spune-i lui sau parintilor tai.Dak iti place sa te caute asta e altceva.Poti merge pana la politie macar sa-l ameninti,solutii sunt depinde cat iti doresti u sa-l indeparti de tn.
capriciosa
Postat pe 4 Septembrie 2009 18:47
te urmareste cu masina ? , da-l pe mana politiei ..asa sigur te va lasa in pace

acuma serios...o sa inteleaga el cu timpu ca...nu te mai uita la el
cantafabule
Postat pe 4 Septembrie 2009 18:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce ziceti de barbatii gemeni? 73 De la: tha_cold_butterfly 19 August 2013 17:20
ce credeti voi ? 8 De la: kudimi33 2 Decembrie 2013 09:04
Oare ce simte pt mine? 6 De la: desi_desiree 12 Iulie 2010 01:58
Barbatii si femeile dupa o despartire. 14 De la: aceeasi_eu_13 2 Ianuarie 2015 13:42
relatie cu un barbat mai mic 52 De la: wild_one 21 Septembrie 2009 04:48