Setari Cookie-uri

Cum sa nu mai atragi barbati nepotriviti?

Poate ati citit ceea ce a scris Andreea in acest articol de pe site....M a bucur enorm cand mai scrie cineva si astfel de articole...SA NE IUBIM PE NOI FETELOR INAINTE DE TOATE!!!!Asta e un lucru important...atatea discuti..k ne insala,k nu se mai culca cu noi,etc....EI AU PROBLEME IN MAJORITATEA CAZURILOR!!!NU NOI!!!SA LE REZOLVE SINGURI!!!Ganditi-va la voi mai mult...si va garantez k viata va deveni mai roz....asa cum scrie si in articolul ei..Ai un 10 de la mine Andreea pentru articol si pentru ceea ce ai scris!!!!!!!!Imi doresc ca toate femeile sa iti urmeze sfatul
cristinik_20
Postat pe 4 Septembrie 2009 21:02
si asa impact a avut asupra ta incat ti-ai propus sa deschizi un topshick ...
...hai,te pup,ca esti simpatica
mitura
Postat pe 4 Septembrie 2009 21:22
De la: mitura, la data 2009-09-04 21:22:56si asa impact a avut asupra ta incat ti-ai propus sa deschizi un topshick ...
...hai,te pup,ca esti simpatica


ca la alcoolici anonimi ..se pot intalni aici toti care au fost vreodata raniti,singura diferenta ca mai sunt si oameni care nu sunt alcoolici insa cei care nu au fost raniti din dragoste....
ionelaela
Postat pe 4 Septembrie 2009 22:08
Da mi-am propus asta...pt k a fost un subiect care are alte cuvinte in el decat prostitutie,masturbare,amante,etc......Cat despre cei care nu au fost raniti niciodata in dragoste...greu de crezut...sau poate sunt doar la primul/prima iubit/a.....Ceea ce vroiam sa evidentiez este faptul k nu suport sa citesc mereu aceleasi forumuri...cum k o anumita "ea" nu stie ce sa mai faca pt k... ...SA ISI MAI FACA SI EI GRIJI!!!!!SAU NU AM DREPTATE??????
cristinik_20
Postat pe 4 Septembrie 2009 23:55
nu.
daca n-are putina actiune, degeaba!
geo_x
Postat pe 4 Septembrie 2009 23:57
De la: cristinik_20, la data 2009-09-04 23:55:53Da mi-am propus asta...pt k a fost un subiect care are alte cuvinte in el decat prostitutie,masturbare,amante,etc......Cat despre cei care nu au fost raniti niciodata in dragoste...greu de crezut...sau poate sunt doar la primul/prima iubit/a.....Ceea ce vroiam sa evidentiez este faptul k nu suport sa citesc mereu aceleasi forumuri...cum k o anumita "ea" nu stie ce sa mai faca pt k... ...SA ISI MAI FACA SI EI GRIJI!!!!!SAU NU AM DREPTATE??????


hehe....odata fu si peetingu` sau pettingu`(tot n-am aflat cum se scrie) in discutie
mitura
Postat pe 4 Septembrie 2009 23:59
Pf....actiune??adik ce vrei sa zici??!!Intelegi ce vreau eu sa zic aici???
cristinik_20
Postat pe 5 Septembrie 2009 00:00
nu, sincer nu inteleg!
aticolele sunt articole, prezinta un singur punct de vedere, forumul este forum cu discutii despre orice si oricat...........si oricine........!
geo_x
Postat pe 5 Septembrie 2009 00:11
da.....ai shi u dreptatea ta..:P
cristinik_20
Postat pe 5 Septembrie 2009 00:15
De la: cristinik_20, la data 2009-09-04 21:02:35Poate ati citit ceea ce a scris Andreea in acest articol de pe site....M a bucur enorm cand mai scrie cineva si astfel de articole...SA NE IUBIM PE NOI FETELOR INAINTE DE TOATE!!!!Asta e un lucru important...atatea discuti..k ne insala,k nu se mai culca cu noi,etc....EI AU PROBLEME IN MAJORITATEA CAZURILOR!!!NU NOI!!!SA LE REZOLVE SINGURI!!!Ganditi-va la voi mai mult...si va garantez k viata va deveni mai roz....asa cum scrie si in articolul ei..Ai un 10 de la mine Andreea pentru articol si pentru ceea ce ai scris!!!!!!!!Imi doresc ca toate femeile sa iti urmeze sfatul


Cand ai o problema de comunicare cu cineva, nu numai el este de vina, ci si tu ai partea ta de vina. La fel se intampla si intr-o relatie, nu doar unul purtand vina, iar celalalt ba. Amanadoi partenerii de cuplu au partea lor de vina cand ceva scartaie intr-o relatie.

Intr-o privinta insa iti dau dreptate: e important sa nu uitam de noi insene cand ne aflam intr-o relatie. :)
franziska_eu
Postat pe 14 Septembrie 2009 16:57
De la: Franzi, la data 2009-09-14 16:57:13
De la: cristinik_20, la data 2009-09-04 21:02:35Poate ati citit ceea ce a scris Andreea in acest articol de pe site....M a bucur enorm cand mai scrie cineva si astfel de articole...SA NE IUBIM PE NOI FETELOR INAINTE DE TOATE!!!!Asta e un lucru important...atatea discuti..k ne insala,k nu se mai culca cu noi,etc....EI AU PROBLEME IN MAJORITATEA CAZURILOR!!!NU NOI!!!SA LE REZOLVE SINGURI!!!Ganditi-va la voi mai mult...si va garantez k viata va deveni mai roz....asa cum scrie si in articolul ei..Ai un 10 de la mine Andreea pentru articol si pentru ceea ce ai scris!!!!!!!!Imi doresc ca toate femeile sa iti urmeze sfatul


Cand ai o problema de comunicare cu cineva, nu numai el este de vina, ci si tu ai partea ta de vina. La fel se intampla si intr-o relatie, nu doar unul purtand vina, iar celalalt ba. Amanadoi partenerii de cuplu au partea lor de vina cand ceva scartaie intr-o relatie.

Intr-o privinta insa iti dau dreptate: e important sa nu uitam de noi insene cand ne aflam intr-o relatie. :)



Daca ajungi sa te plimbi despuiata prin casa si el nici macar nu intoarce capu...esti pur si simplu invisibila..ce zici? A cui e vina....?Barbatii ...iubesc doar la inceput cat esti inca jucarie noua....

Si daca tot s-a deskis topicu....sunt singura de 2 luni, ma distrez, ma simt de parca arat din ce in ce mai bine, zambesc mai mult... ma simt extraordinar am timp numai pt mine.....nu mai "slugaresc" prin casa.......ies in oras atunci cand am chef.....mmmm e bine!!!
Adevarat ca niciodata nu trebuie sa ne lasam, si indiferent de varsta si de obligatii trebuie sa gasim timp si pt noi......Cateodata am impresia ca ne e mai bine singure, la unele dintre noi.... vorbesc taman eu, nu mi-a placut niciodata sa fiu singura.....dar acum....chiar nu merita.....as fi vrut o familie, simteam ca de asta sunt lasata pe planeta, dar imi e bine asa....ma aranjez de cate ori ies din casa....nu ma ridic sa imi spal vasele decat daca am chef hehe....Si cele care sunt intr-o relatie, sau casatorite, macar o saptamana fugiti undeva singure....
Anamaria09
Postat pe 25 Septembrie 2009 12:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nehotarata. Help! 16 De la: Madalina-G 21 Ianuarie 2014 19:57
barbati si sentimentele lor!!! 15 De la: r_girl 20 Mai 2009 13:18
Caderea parului poate fi stopata!!!! 1 De la: FitzeFitze 5 Ianuarie 2010 01:15
Nu ma intelege deloc...Am ajuns la capatul puterilor..Ce e de facut? 36 De la: stem_29 30 Septembrie 2010 19:17
despartire 11 De la: kudika510412 11 Mai 2012 12:29