Setari Cookie-uri

SANI

Fetelor am shi eu o rugaminte la voi.Am o verisoara care este disperata ca are sanii mici shi ma zapacit la cap sa va cer parerea.Ea nu are clc sa-shi poata face cont aici shi apelez eu la voi ca poate stitzi sa-mi datzi un sfat sa scap de gura ei.Eista vrun tratament ceva ca ma disperat copila asta..are 20 de ani shi nu iau crescut sanii pt varsta ei sa zic asha...ii are mici...Eu una nuj ce sa-i spun daca stie careva va rog scrietzimi ca sa nu mai imi faca migrene nebuna asta ......va pup
dulce_giulya
Postat pe 9 Septembrie 2009 15:28
De la: dulce_giulya, la data 2009-09-09 15:28:13Fetelor am shi eu o rugaminte la voi.Am o verisoara care este disperata ca are sanii mici shi ma zapacit la cap sa va cer parerea.Ea nu are clc sa-shi poata face cont aici shi apelez eu la voi ca poate stitzi sa-mi datzi un sfat sa scap de gura ei.Eista vrun tratament ceva ca ma disperat copila asta..are 20 de ani shi nu iau crescut sanii pt varsta ei sa zic asha...ii are mici...Eu una nuj ce sa-i spun daca stie careva va rog scrietzimi ca sa nu mai imi faca migrene nebuna asta ......va pup

Sincer, nu am inteles nimic Poate cineva sa-mi traduca textul ?
Frankie_Zuzu
Postat pe 9 Septembrie 2009 18:09
De la: Frankie_Zuzu, la data 2009-09-09 18:09:30
De la: dulce_giulya, la data 2009-09-09 15:28:13Fetelor am shi eu o rugaminte la voi.Am o verisoara care este disperata ca are sanii mici shi ma zapacit la cap sa va cer parerea.Ea nu are clc sa-shi poata face cont aici shi apelez eu la voi ca poate stitzi sa-mi datzi un sfat sa scap de gura ei.Eista vrun tratament ceva ca ma disperat copila asta..are 20 de ani shi nu iau crescut sanii pt varsta ei sa zic asha...ii are mici...Eu una nuj ce sa-i spun daca stie careva va rog scrietzimi ca sa nu mai imi faca migrene nebuna asta ......va pup

Sincer, nu am inteles nimic Poate cineva sa-mi traduca textul ?

adica inca cineva vrea tzatzoaie mari
yumy
Postat pe 9 Septembrie 2009 18:11
De la: yumalai, la data 2009-09-09 18:11:52
De la: Frankie_Zuzu, la data 2009-09-09 18:09:30
De la: dulce_giulya, la data 2009-09-09 15:28:13Fetelor am shi eu o rugaminte la voi.Am o verisoara care este disperata ca are sanii mici shi ma zapacit la cap sa va cer parerea.Ea nu are clc sa-shi poata face cont aici shi apelez eu la voi ca poate stitzi sa-mi datzi un sfat sa scap de gura ei.Eista vrun tratament ceva ca ma disperat copila asta..are 20 de ani shi nu iau crescut sanii pt varsta ei sa zic asha...ii are mici...Eu una nuj ce sa-i spun daca stie careva va rog scrietzimi ca sa nu mai imi faca migrene nebuna asta ......va pup

Sincer, nu am inteles nimic Poate cineva sa-mi traduca textul ?

adica inca cineva vrea tzatzoaie mari

A, vrea inca o duduie sa o doara spatele Se rezolva: 2 bolovani in sutien Simplu ca buna-ziua
Frankie_Zuzu
Postat pe 9 Septembrie 2009 18:14
De la: Frankie_Zuzu, la data 2009-09-09 18:14:20
De la: yumalai, la data 2009-09-09 18:11:52
De la: Frankie_Zuzu, la data 2009-09-09 18:09:30
De la: dulce_giulya, la data 2009-09-09 15:28:13Fetelor am shi eu o rugaminte la voi.Am o verisoara care este disperata ca are sanii mici shi ma zapacit la cap sa va cer parerea.Ea nu are clc sa-shi poata face cont aici shi apelez eu la voi ca poate stitzi sa-mi datzi un sfat sa scap de gura ei.Eista vrun tratament ceva ca ma disperat copila asta..are 20 de ani shi nu iau crescut sanii pt varsta ei sa zic asha...ii are mici...Eu una nuj ce sa-i spun daca stie careva va rog scrietzimi ca sa nu mai imi faca migrene nebuna asta ......va pup

Sincer, nu am inteles nimic Poate cineva sa-mi traduca textul ?

adica inca cineva vrea tzatzoaie mari

A, vrea inca o duduie sa o doara spatele Se rezolva: 2 bolovani in sutien Simplu ca buna-ziua

da trebuie sa ii cautam bolovanii perfectii ca nu dau banii pe portocale sunt cam scumpe
yumy
Postat pe 9 Septembrie 2009 18:18
adik vrea sani mari poi e simplu sasi ia sutien cu burete.... ai inteles sutien cu burete foarte simplu si usor de folosit zi sa incerce o sa vada rezultate..bine no sa para ca doi bolovani o sa arate bine
laura1996
Postat pe 9 Septembrie 2009 18:20
De la: diavolita13, la data 2009-09-09 18:20:15 adik vrea sani mari poi e simplu sasi ia sutien cu burete.... ai inteles sutien cu burete foarte simplu si usor de folosit zi sa incerce o sa vada rezultate..bine no sa para ca doi bolovani o sa arate bine

pey poate n-are banii de sutien cu burete
yumy
Postat pe 9 Septembrie 2009 18:25
Mai eu vorbesc serios...daca suntetzi persoane care nu stitzi decat sa facetzi misto la ce mama naibii vatzi inscris aici?Am intrebat daca exista tratamente naturiste(daca stitzi ce inseamna asta pentru pers. care ishi bat joc).Daca nu stitzi mai bine nu postatzi......
dulce_giulya
Postat pe 11 Septembrie 2009 13:59
pey daca il intrebi pe domnul google o sa iti dea foarte multe raspunsuri dar nu se stie daca aceste tratamente naturiste vor da rezultate
yumy
Postat pe 21 Septembrie 2009 13:44
De la: dulce_giulya, la data 2009-09-09 15:28:13Fetelor am shi eu o rugaminte la voi.Am o verisoara care este disperata ca are sanii mici shi ma zapacit la cap sa va cer parerea.Ea nu are clc sa-shi poata face cont aici shi apelez eu la voi ca poate stitzi sa-mi datzi un sfat sa scap de gura ei.Eista vrun tratament ceva ca ma disperat copila asta..are 20 de ani shi nu iau crescut sanii pt varsta ei sa zic asha...ii are mici...Eu una nuj ce sa-i spun daca stie careva va rog scrietzimi ca sa nu mai imi faca migrene nebuna asta ......va pup

Zii sa-si puna silicoane...sunt tratamente cu hormoni..creme si alte prostii dar nu transforma sani de marimea A in D peste noapte...si daca n-are bani de silicoane zii sa se angajeze si sa stranga bani..asa scapi de ea
simonycik
Postat pe 21 Septembrie 2009 19:48
buna. tratament naturist...hmmm...uite ce am gasit:
"Plantele
Se pare ca tinctura de marar, semintele de anason, florile de busuioc ajuta la cresterea sanilor. Reteta pentru tinctura de marar este simpla: De 3 ori/zi, inainte de mesele principale cu 15-20 minute se ia cate o lingurita diluata in 100 ml apa de tinctura.Tratamentul dureaza 3 saptamani, apoi se ia o pauza se o saptamana, iar apoi se poate repeta. In aproximativ 2 luni se pot abserva rezultatele. In cazul aparitiei unor reactii adverse se va intrerupe imediat tratamentul si se va cere sfatul unui medic."

sportul...cum ar fi inotul...indicat pentru sani.
si... nu va mai certati, eu port sutien cu burete si nu ma plang...si nici nu vreau sa am sanii mai mari. imi place asa cum sunt
drakula
Postat pe 22 Septembrie 2009 17:45

Am incercat si eu tratamentul cu tinctura de marar, doar ca l-am preparat acasa....10 lingurite de samanta de marara si jumatate de litru de alcool, din comert, si l-am lasat la macerat 5 zile...e dezgustator dar a avut efecte miraculoase :) si de anticonceptionale se pare ca se maresc sanii.

PS: mi se par ridicole femeile care posteaza doar asa din plictiseala, vorbiti la subiect or get a life!
d_ziana
Postat pe 22 Septembrie 2009 22:38
of tu draga mea... eu nu stiu de nici un tratament, insa am auzit ca ar fi ceva exercitii pentru marire de sani... bineinteles, acum sa nu creada ca o sa-i creasca sanii inca o data cat ii are..... nu stiu sa iti spun mai multe...cauta si tu pe google, poate dai de ceva, nu stiu....
Oricum, e nasol.... daca e asa disperata, inseamna ca nu se simte bine in pielea ei, ceea ce este destul de naspa...... adevarul este ca unele nu stiu sa aprecieze sanatatea sanilor si se gandsc numai la marime........
Lacra___
Postat pe 23 Septembrie 2009 00:21


Mai pentru a mari sanii sunt metode peste metode patentate si nu...daca ai sa cauti pe google dai peste o mie si una de creme pentru bust care nu garantez ca o sa functioneze pentru ca depind de la corp la corp ...ar mai fi tinctura de marar dar nici aia nu e garantata cum am zis depinde ...factorul genetic e cel care conteaza aici...singura solutie care o vad eu pentru problema ei ...silicoane... doare,e costisitor...necesita o repioada de recuperare....pentru altii oameni nu o sa insemne mare lucru dar pentru ea si pentru respectul ei de sine o sa insemne imens de mult ...asa ca bafta!
michelle_adams_00
Postat pe 23 Septembrie 2009 11:23
Asa e in viata.Unele au sanii mai mici, altele mai mari. Daca pana la 20 de ani nu i-au crescut mari, slabe sanse de acum incolo
Raluca_SA
Postat pe 24 Septembrie 2009 19:56
De la: Frankie_Zuzu, la data 2009-09-09 18:14:20
De la: yumalai, la data 2009-09-09 18:11:52
De la: Frankie_Zuzu, la data 2009-09-09 18:09:30
De la: dulce_giulya, la data 2009-09-09 15:28:13Fetelor am shi eu o rugaminte la voi.Am o verisoara care este disperata ca are sanii mici shi ma zapacit la cap sa va cer parerea.Ea nu are clc sa-shi poata face cont aici shi apelez eu la voi ca poate stitzi sa-mi datzi un sfat sa scap de gura ei.Eista vrun tratament ceva ca ma disperat copila asta..are 20 de ani shi nu iau crescut sanii pt varsta ei sa zic asha...ii are mici...Eu una nuj ce sa-i spun daca stie careva va rog scrietzimi ca sa nu mai imi faca migrene nebuna asta ......va pup

Sincer, nu am inteles nimic Poate cineva sa-mi traduca textul ?

adica inca cineva vrea tzatzoaie mari

A, vrea inca o duduie sa o doara spatele Se rezolva: 2 bolovani in sutien Simplu ca buna-ziua

ralukutzza
Postat pe 26 Septembrie 2009 13:12
Apropo de sani, am si eu o nedumerire...hmm am auzit, ma rog mi-a spus mama ca daca porti sutien f mult ti se lasa. Insa am citit eu pe net ca defapt ar fii invers, ca uneori este mai bine sa porti sutien pentru ca cik ii ridica. Eu nu mai stiu ce sa mai cred. Sunt mai curioasa pentru k eu una nu ies din casa fara sutien, asa m-am obisnuit

Oricum ca sa fiu on topic, fa-o pe verisoara ta sa se simta bine in pielea ei in primul rand, ajut-o sa isi cunoasca partile corpului frumoase, sa fie mandra de ele. In plus exista mii de sutiene cu burete mai grosutz, nimeni nu cauta sa vada daca e real or not. E frumoasa si atragatoare si fata tzatzoance! PE BUNEEE
ralukutzza
Postat pe 26 Septembrie 2009 13:19
De la: ralukutzza, la data 2009-09-26 13:19:01Apropo de sani, am si eu o nedumerire...hmm am auzit, ma rog mi-a spus mama ca daca porti sutien f mult ti se lasa. Insa am citit eu pe net ca defapt ar fii invers, ca uneori este mai bine sa porti sutien pentru ca cik ii ridica. Eu nu mai stiu ce sa mai cred. Sunt mai curioasa pentru k eu una nu ies din casa fara sutien, asa m-am obisnuit

Oricum ca sa fiu on topic, fa-o pe verisoara ta sa se simta bine in pielea ei in primul rand, ajut-o sa isi cunoasca partile corpului frumoase, sa fie mandra de ele. In plus exista mii de sutiene cu burete mai grosutz, nimeni nu cauta sa vada daca e real or not. E frumoasa si atragatoare si fata tzatzoance! PE BUNEEE


Daca ai sanii mai mari (C, D...) e bine sa porti sutien, pielea sanilor nu poate sustine singura greutatea glandelor mamare si atunci o poti ajuta cu sutien, dar trebuie sa fie unul potrivit, nici prea mare, dar nici sa te stranga si sa fie incomod. e bine si pentru coloana, te ajuta sa stai dreapta ;)) eu port 95 C si pot sa spun ca nu ma despart de sutien nici cand stau in casa si sunt multumita de cum arata sanii mei :) si nu sunt pana la buric :P ce-i drept am primit sfatul cu sutienul de cand erau in crestere sanii, odata "slabita" pielea sanilor nu stiu ce se mai poate face pt ca am auzit ca nici operatiile de ridicare in cazul sanilor mari nu dureaza efectul prea mult timp :)
Cat despre lotiuni, tincturi si pastile cu efecte miraculoase...nu prea cred in ele :) asa toate care am dori o masura mai mare la sutien ne-am aproviziona cu "tzatzanol" :)) si gata am rezolva problema si am lasa medicii chirurgi/esteticieni fara paciente :))
Anticonceptionalele intr-adevar cresc sanii, dar nu exagerat, deoarece sunt hormoni feminini, dar odata ce se intrerupe administrarea lor sanii revin la forma lor initiala...spun din experienta mea si a prietenelor/colegelor care au folosit anticonceptionale :) oricum nu sunt sanatoase din mai multe motive, dar topicul nu este pro sau contra antibaby asa ca nu ma mai lungesc ;))
anDrEEA_cristina310886
Postat pe 1 Octombrie 2009 12:36
De la: anDrEEA_cristinika310886, la data 2009-10-01 12:36:11
De la: ralukutzza, la data 2009-09-26 13:19:01Apropo de sani, am si eu o nedumerire...hmm am auzit, ma rog mi-a spus mama ca daca porti sutien f mult ti se lasa. Insa am citit eu pe net ca defapt ar fii invers, ca uneori este mai bine sa porti sutien pentru ca cik ii ridica. Eu nu mai stiu ce sa mai cred. Sunt mai curioasa pentru k eu una nu ies din casa fara sutien, asa m-am obisnuit

Oricum ca sa fiu on topic, fa-o pe verisoara ta sa se simta bine in pielea ei in primul rand, ajut-o sa isi cunoasca partile corpului frumoase, sa fie mandra de ele. In plus exista mii de sutiene cu burete mai grosutz, nimeni nu cauta sa vada daca e real or not. E frumoasa si atragatoare si fata tzatzoance! PE BUNEEE


Daca ai sanii mai mari (C, D...) e bine sa porti sutien, pielea sanilor nu poate sustine singura greutatea glandelor mamare si atunci o poti ajuta cu sutien, dar trebuie sa fie unul potrivit, nici prea mare, dar nici sa te stranga si sa fie incomod. e bine si pentru coloana, te ajuta sa stai dreapta ;)) eu port 95 C si pot sa spun ca nu ma despart de sutien nici cand stau in casa si sunt multumita de cum arata sanii mei :) si nu sunt pana la buric :P ce-i drept am primit sfatul cu sutienul de cand erau in crestere sanii, odata "slabita" pielea sanilor nu stiu ce se mai poate face pt ca am auzit ca nici operatiile de ridicare in cazul sanilor mari nu dureaza efectul prea mult timp :)
Cat despre lotiuni, tincturi si pastile cu efecte miraculoase...nu prea cred in ele :) asa toate care am dori o masura mai mare la sutien ne-am aproviziona cu "tzatzanol" :)) si gata am rezolva problema si am lasa medicii chirurgi/esteticieni fara paciente :))
Anticonceptionalele intr-adevar cresc sanii, dar nu exagerat, deoarece sunt hormoni feminini, dar odata ce se intrerupe administrarea lor sanii revin la forma lor initiala...spun din experienta mea si a prietenelor/colegelor care au folosit anticonceptionale :) oricum nu sunt sanatoase din mai multe motive, dar topicul nu este pro sau contra antibaby asa ca nu ma mai lungesc ;))

Pai nici eu nu pot sa spun ca nu sunt mandra de ei , au forma normala, dimenisuni normale :)) nu ies nici in evidenta nici nu ma fac de ras cu ei, doar k nu pot fara sutien , simt un mic disconfort, ma ustura de la anumite materiale la tricouri, bluze etc. Si imi era frica sa nu ajung ca babele alea cu "tzatzoancele" pana la buric... ms de sfaturi
ralukutzza
Postat pe 1 Octombrie 2009 13:05
De la: ralukutzza, la data 2009-10-01 13:05:52
De la: anDrEEA_cristinika310886, la data 2009-10-01 12:36:11
De la: ralukutzza, la data 2009-09-26 13:19:01Apropo de sani, am si eu o nedumerire...hmm am auzit, ma rog mi-a spus mama ca daca porti sutien f mult ti se lasa. Insa am citit eu pe net ca defapt ar fii invers, ca uneori este mai bine sa porti sutien pentru ca cik ii ridica. Eu nu mai stiu ce sa mai cred. Sunt mai curioasa pentru k eu una nu ies din casa fara sutien, asa m-am obisnuit

Oricum ca sa fiu on topic, fa-o pe verisoara ta sa se simta bine in pielea ei in primul rand, ajut-o sa isi cunoasca partile corpului frumoase, sa fie mandra de ele. In plus exista mii de sutiene cu burete mai grosutz, nimeni nu cauta sa vada daca e real or not. E frumoasa si atragatoare si fata tzatzoance! PE BUNEEE


Daca ai sanii mai mari (C, D...) e bine sa porti sutien, pielea sanilor nu poate sustine singura greutatea glandelor mamare si atunci o poti ajuta cu sutien, dar trebuie sa fie unul potrivit, nici prea mare, dar nici sa te stranga si sa fie incomod. e bine si pentru coloana, te ajuta sa stai dreapta ;)) eu port 95 C si pot sa spun ca nu ma despart de sutien nici cand stau in casa si sunt multumita de cum arata sanii mei :) si nu sunt pana la buric :P ce-i drept am primit sfatul cu sutienul de cand erau in crestere sanii, odata "slabita" pielea sanilor nu stiu ce se mai poate face pt ca am auzit ca nici operatiile de ridicare in cazul sanilor mari nu dureaza efectul prea mult timp :)
Cat despre lotiuni, tincturi si pastile cu efecte miraculoase...nu prea cred in ele :) asa toate care am dori o masura mai mare la sutien ne-am aproviziona cu "tzatzanol" :)) si gata am rezolva problema si am lasa medicii chirurgi/esteticieni fara paciente :))
Anticonceptionalele intr-adevar cresc sanii, dar nu exagerat, deoarece sunt hormoni feminini, dar odata ce se intrerupe administrarea lor sanii revin la forma lor initiala...spun din experienta mea si a prietenelor/colegelor care au folosit anticonceptionale :) oricum nu sunt sanatoase din mai multe motive, dar topicul nu este pro sau contra antibaby asa ca nu ma mai lungesc ;))


Pai nici eu nu pot sa spun ca nu sunt mandra de ei , au forma normala, dimenisuni normale :)) nu ies nici in evidenta nici nu ma fac de ras cu ei, doar k nu pot fara sutien , simt un mic disconfort, ma ustura de la anumite materiale la tricouri, bluze etc. Si imi era frica sa nu ajung ca babele alea cu "tzatzoancele" pana la buric... ms de sfaturi


si eu ma simt incomod fara sutien si la fel k si pe tine ma deranjeaza unele materiale, mai ales inainte de menstruatie :| atunci nu suport nici sutienul :| inevitabil, cu trecerea timpului pielea isi pierde din elasticitate, oricate creme ai folosi si oricata apa ai bea si mai stiu eu ce pastile pentru mentinerea tineretii vesnice ai lua :)
anDrEEA_cristina310886
Postat pe 1 Octombrie 2009 16:23
hello fetelor parerea mea lasatii asa cum sunt k sunt frumosi eu port 75 c si sunt, dupa cum ar zice unele persoane "divortati" ... asa si? ... sunt mari in schimb si dor plus dureri de spate ... si burete chiar nu am cum sa port ... pplus probleme cu gasitul sutienului ... am stat o zi sa-mi gasesc o pereche calumea ... pana mea ,,, nu e placut cu ele mare .. ok atragi atentia ... dar esti sigura k vrei sa stii gandurile perverse ale oricarui barbat kre nu se poate abtina ce ar vrea sa faca cu sanii tai? nu cred
cotzo
Postat pe 3 Octombrie 2009 23:34
De la bun început trebuie sã spunem cã fiecare femeie are, prin tipul constituþional cu care s-a nãscut, o limitã pânã la care se pot dezvolta sânii ei, peste care nu se poate trece fãrã a produce intervenþii tranumatizante ºi cu consecinþe nefaste pe termen lung asupra sãnãtãþii. Totuºi, se pot obþine mãriri ale lor aproape miraculoase aplicând simultan metodele descrise în continuare.

1. Alimentaþie purã
Existã alimente cum ar fi dulciurile cu zahãr, carnea cu hormoni de creºtere, produsele de patiserie, anumiþi aditivi alimentari sintetici care pot determina o creºtere în volum a sânilor, dar dizarmonioasã - ei devenind moi ºi fãrã formã (aspectul 'pufos', flasc al multor femei din Occident, unde predominã alimentaþia de acest tip), ceea ce, fireºte nu este de dorit.

Ã�n schimb, o alimentaþie lacto-vegetarianã, cu multe legume ºi fructe proaspete, este de naturã sã creeze premizele unei dezvoltãri armonioase nu doar a sânilor, ci a întregului corp. în afarã de acest mod natural de alimentaþie, mai existã aºa-numitele alimente-medicament pentru creºterea sânilor, iar acestea sunt: mãslinele negre ºi uleiul virgin de mãsline, soia ºi mai ales germenii de soia, germenii de grâu ºi uleiul de germeni de grâu, frunzele, inflorescenþele ºi seminþele de mãrar, frunzele de þelinã, miezul de nucã, alunele neprãjite, seminþele de floarea-soarelui neprãjite. Aceste alimente veþi urmãri sã le consumaþi în cantitãþi cât mai mari pe o perioadã de minim 6 luni.

2. Plantele cu stimulare hormonalã
Urmãtorul amestec de plante are rezultate deosebite pentru creºterea sânilor: seminþe de mãrar (Anethum graveolens), rãdãcinã de lemn dulce (Glyciriza glabra), inflorescenþe de busuioc (Ocimum basilicum), seminþe de anason ( Pimpinella anisum). Plantele se macinã cu râºniþa electricã de cafea sub formã de pulbere, dupã care se amestecã în pãrþi egale; se ia 1 linguriþã de amestec de 3 ori pe zi, pe stomacul gol. Planta se þine sub limbã un sfert de orã, dupã care se înghite cu apã.

IMPORTANT!

Femeile care se confruntã cu hipermenoree, tumori benigne nu vor include în amestec lemn dulce (are efect estrogen foarte puternic), iar înainte de ciclu cu o sãptãmânã vor lua câte o linguriþã de pulbere de salvie de 3 ori pe zi.

3. Masajul sânilor
Cea mai eficientã tehnicã s-a dovedit a fi cea cunoscutã sub numele de "metoda doctorului Chang", pe care o prezentãm în continuare:

1. Masajul se face din poziþia ºezând, cãlcâiul piciorului drept îndoit presând zona clitorisului (zona de deasupra uretrei).

2. Presiunea realizatã cu cãlcâiul drept asupra zonei numite trebuie sã fie moderatã, însã suficient de fermã pentru a crea chiar o stare de efervescenþã eroticã.

3. O datã cu apariþia acestei stãri de efervescenþã eroticã, se poate începe masajul ambilor sâni, concomitent, cu miºcãri circulare pentru creºtere, care se fac lin, dar intens (pentru a menþine starea de efervescenþã eroticã).

Ã�n starea lãuntricã favorabilã creatã, se evocã intens procesul de creºtere ºi armonizare a sânilor, vizualizând interior sânii împliniþi ºi armonioºi. Ã�n cadrul acestui masaj este foarte importantã perseverenþa zilnicã ºi imaginaþia creatoare.

Uleiuri medicinale pentru masaj
Extractele naturale din plante, o datã pãtrunse în piele, prin caracteristicile de stimulare pe care le exercitã la nivelul sânilor, aceste remedii permit o amplificare a procesului natural de creºtere al acestora. Dintre remediile cele mai renumite în acest sens menþinãm:

- uleiul de germeni de grâu - este un produs care se poate procura acum din majoriatea magazinelor cu produse naturiste: se aplicã în doze moderate, de 1-3 ori pe zi. Are efect estrogen ºi este foarte bogat în vitamina E.

- uleiul de mãrar - este un preparat ce poate fi realizat de oricine prin macerarea seminþelor de mãrar, fin mãcinate cu râºniþa electricã, în ulei vegetal (preferabil ulei de mãsline). Proporþia folositã în general este de 30 de grame de pulbere din seminþe de mãrar la 200 ml de ulei de mãsline. Se lasã la macerat timp de 3 sãptãmâni, dupã care se filtreazã, iar restul de plantã se aruncã. Uleiul rezultat, puternic aromat, va fi folosit de 2-3 ori pe zi. Ã�ntr-o primã fazã este posibil sã aparã uºoare dureri ale sânilor (este un fenomen frecvent la majoritatea metodelor naturale de creºtere a lor) care vor dispare însã dupã 4-5 zile de tratament.

Cantitatea de ulei folositã pentru un masaj trebuie sã fie moderatã; se mai adaugã ulei doar în mãsura în care acesta poate fi absorbit fãrã dificultate în piele.

IMPORTANT!

Femeile care se confruntã cu stãri inflamatorii la nivelul sânilor sau cu noduli mamari, nu vor folosi aceste uleiuri de masaj.

4. Actul sexual cu continenþã
Este "arma secretã" a femeii care vrea sã devinã mai frumoasã ºi mai senzualã. Atunci când o femeie face dragoste, cantitatea de hormoni secretatã de organismul sãu va creºte foarte mult, fapt care în câteva zeci de minute se va concretiza printr-un simptom clasic - mãrirea volumului sânilor. Ã�nsã, în momentul în care apare orgasmul cu descãrcare, sânii devin brusc flasci, constelaþia hormonalã se modificã ºi ea rapid, iar dupã mai multe asemenea descãrcãri de regulã nu doar sânii, ci întregul corp îºi pierde fermitatea ºi tinereþea.

Concluzia reiese de la sine: dacã vreþi sã aveþi sâni mari, plini ºi frumoºi, faceþi dragoste, dar urmãriþi sã nu ajungeþi la orgasme cu descãrcare. Experienþa a arãtat cã femeile care fac dragoste cu continenþã îºi pot mãri rapid sânii cu peste 50%, în doar câteva luni devenind plini, fermi ºi frumoºi
AdrianaRoby
Postat pe 6 Octombrie 2009 22:42
Sper sa ajute pe cineva aceste retete si sfaturi.
AdrianaRoby
Postat pe 6 Octombrie 2009 22:43
Am uitata sa va zic, aceste sfaturi si retete sunt luate tot de pe net, acesta este site-ul daca vreti sa va uitati http://www.sepoarta.ro/Articole/metode-tehnici-marirea-sanilor-natural.html
AdrianaRoby
Postat pe 6 Octombrie 2009 22:47
sincer,am 19 si am sanii mici,bine nici chiar mici..dar cine ma vrea ma place si asa..am o prietena are 17 ani si deabi i se vad sfarcurile asa k fetelor stati chill k dak va iubeste va place si asa
Lady_Pisy
Postat pe 7 Decembrie 2009 10:19
draga mea , eu nu am sanii mari dar am grija de ei prin tot felul de metode cum ar fi:masaj(ajuta la cresterea lor),creme de corp,ulei de masline presat la rece(regenereaza pielea,lupta impotriva vergeturilor si ajuta la crestere).totul depinde de interiorul tau nu de ceea ce spune unu si alt.am folosit si eu antionceptionale si le-am intrerupt pt k le luasem dupa sfaturile altor fete de aici de pe net ,plus ca m-am simtit foarte rau in timp ce le administram si sanii ma dureau ingrozitor. sunt fete care nu au sani pana la 18-19 ani iar dupa le cresc vazand cu ochii.totul depinde de gena ,cat de lenes sau nu este organismul. dushul rece e binevenit,dar atentie nu faci dush rece ci doar dupa dushul propriu -zis dai cu jetul de apa pe sanishori. daca vera ta are de gand sa administreze anticpnceptionale sfatul meu e sa mearga la medicul ginecolog daca nu vrea sa sfarseasca internata in spital si in cv foarte important,tinctura de marar s-ar putea sa creasca pilozitatea,ai mare gj,nu e caelasi efect la toate. ai grija de tine si vara ta la fel.o zi buna papa
kudika088913
Postat pe 7 Decembrie 2009 13:24
Adriana citatul asta este de pe internet,sunt chestii interesante dar crede-ma chiar daca faci dragoste cu continenta nu are rezultat.Si eu am aceiasi problema dar sunt inca in crestere,mai astept:) oricum pana acum ai fost singura care a raspuns cu adevarat la intrebarea fetei k restu au postat doar de plictiseala sau ca sa se amuze.
kudika1112
Postat pe 9 Decembrie 2009 19:09
De la: yumalai, la data 2009-09-09 18:25:15
De la: diavolita13, la data 2009-09-09 18:20:15 adik vrea sani mari poi e simplu sasi ia sutien cu burete.... ai inteles sutien cu burete foarte simplu si usor de folosit zi sa incerce o sa vada rezultate..bine no sa para ca doi bolovani o sa arate bine

pey poate n-are banii de sutien cu burete


atunci degeaba ii recomand eu silicoane
Calandrinon
Postat pe 9 Decembrie 2009 19:13
e aiurea faza...si eu am o prietena in aceeasi situatie...mai exista sperante...nu mari dar sunt :P in primu rand ? are prieten ?? sau mai bine zis mai e ,,fata mare'' cum se zice...nu tre sa imi raspunzi, daca nu a facut-o ink mai are timp sa ii creasca + k am auzit k unora le cresc dupa ce devin mame:) si in plus nu tuturor barbatilor le plac tipele cu sanii mari ;) aaa si ink ceva : nu cred k ii are chiar atat de mici asa ca poate sa incerce un sutien tip balconette...sa cauti pe net sa vezi cum arata...functioneaza;) le da alta forma si le ridica. Bafta !! :P
barbie_is_a_bitch
Postat pe 31 Decembrie 2009 11:06
De la: dulce_giulya, la data 2009-09-09 15:28:13Fetelor am shi eu o rugaminte la voi.Am o verisoara care este disperata ca are sanii mici shi ma zapacit la cap sa va cer parerea.Ea nu are clc sa-shi poata face cont aici shi apelez eu la voi ca poate stitzi sa-mi datzi un sfat sa scap de gura ei.Eista vrun tratament ceva ca ma disperat copila asta..are 20 de ani shi nu iau crescut sanii pt varsta ei sa zic asha...ii are mici...Eu una nuj ce sa-i spun daca stie careva va rog scrietzimi ca sa nu mai imi faca migrene nebuna asta ......va pup




Nu exista absolut nimic,te asigur.Am cumparat eu doua creme acum doi ani,au costat 200 ron.Nici o schimbare.
sy21
Postat pe 1 Ianuarie 2010 17:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cursuri de dans ! 8 De la: denieli 24 Martie 2010 19:49
vand produse Soap and Glory la preturi f f mici 3 De la: LiveFromHell 22 Iunie 2010 03:04
Saloane masaj/ cosmetica zona Timpuri Noi 2 De la: kudika_978099 7 Ianuarie 2015 12:09
Extensii Par Natural 5 De la: Ramonica_HM 1 August 2012 13:35
Sfaturi de frumusete?? 5 De la: Cindy_Putri_Adelia_1 14 Martie 2016 12:02