Setari Cookie-uri

SANI

De la: ralukutzza, la data 2009-09-26 13:19:01Apropo de sani, am si eu o nedumerire...hmm am auzit, ma rog mi-a spus mama ca daca porti sutien f mult ti se lasa. Insa am citit eu pe net ca defapt ar fii invers, ca uneori este mai bine sa porti sutien pentru ca cik ii ridica. Eu nu mai stiu ce sa mai cred. Sunt mai curioasa pentru k eu una nu ies din casa fara sutien, asa m-am obisnuit

Oricum ca sa fiu on topic, fa-o pe verisoara ta sa se simta bine in pielea ei in primul rand, ajut-o sa isi cunoasca partile corpului frumoase, sa fie mandra de ele. In plus exista mii de sutiene cu burete mai grosutz, nimeni nu cauta sa vada daca e real or not. E frumoasa si atragatoare si fata tzatzoance! PE BUNEEE

nu-i adevarat :-j nu are nici o legatura... desi parerile sunt impartite eu stiu sigur ca nu e asa ... adica frate ... sutienul e pentru sustinere ... se pot lasa odata cu varsta , dupa inceperea vietii sexuale si din cauza greutatii ... adica in toate astea sutienul nu are nici o implicare .
vonsabinne
Postat pe 4 Februarie 2010 10:45
nu pot sa cred cat esti de idioata.
adriana_lolea
Postat pe 5 Februarie 2010 20:32
Salut. Am citit mesajul tau si cred ca te pot ajuta. Am comandat o carte electronica (e-book) prin intermediul internetului, care avea chiar acest subiect: metode NATURALE pentru cresterea sanilor. Este vorba despre anumite combinatii de CEAIURI pe baza de PLANTE (combinate cu anumite tipuri de MASAJ aplicate direct sanilor). Ideea este ca folosind anumite produse si tehnici de masaj, etc., se stimuleaza anumiti HORMONI specifici cresterii sanilor - acestia cred ca sunt din nou la varsta pubertatii si cica CRESC DIN NOU - sau cel putin asa sustine autoarea cartii - o americanca, ai carei sani s-au marit cu vreo 2 cupe in cateva luni. Cartea este lunga (cam 128 pagini, cuprinde - printre altele - si anatomia detaliata a hormonilor feminini si a compozitiei sanilor) este scrisa in ENGLEZA si am primit-o in casuta mea de e-mail. Daca te intereseaza sa o stii mai multe despre acest subiect (sau sa comanzi cartea legal online) poti sa ma contactezi telefonic la 0740 787754 (luni - vineri orele 8 - 9 dimineata, sau 8 - 10 seara, SAMBATA oricand) sau sa-mi scrii un e-mail la adresa: english_german_teacher@yahoo.com Am tradus doar o PARTE din aceasta carte, dar, daca te intereseaza contra unei sume modeste (maxim 100 ron) iti pot traduce toata cartea (sau portiunile mai importante din ea). Te pup. Lenuta.
Stiube
Postat pe 16 Martie 2010 09:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
SANI 33 De la: Stiube 16 Martie 2010 09:15
ARATI BINE, TE SIMTI BINE! ALEGE O VIATA SANATOASA 24 De la: badkitty 21 Iulie 2010 00:47
cosmetice din Franta 1 De la: dyana_ifrim 16 Noiembrie 2008 17:16
sal 2 De la: larirami 21 Aprilie 2010 15:36
vreau un raspuns sincer! 13 De la: giulianna 20 Martie 2011 01:26