Setari Cookie-uri

mi-am pierdut orgasmul...:((

Buna!!am o problema...poate nu e chiar grava,poate e doar o faza..dar vreau sa stiu daca mai e cineva in situatia mea...
Sunt cu prietenul meu de apropape 2 ani(1 an si 8 luni)..si mi am inceput viata sexuala cu el...si nu imi pare rau..adica imi pare bine ca s-a intamplat cu el.Dar ca de ceva timp...nu mai prea am chef...si cand facem dragoste eu nu pot sa ma simt atat de bine cum ma simteam inainte...adica inainte eram nimfomana..:))....sau cel putin eram dispusa la orice ora(zi sau noapte)..dar acum...se intampla abea 1 pe saptamana...si nu mai e ca inainte..Imi iubesc prietenul foarte mult...avem si planuri de casatorie in viitorul indepartat...si nu stiu ce sa fac sa ma simt iar bine...nu cred ca face el ceva diferit...sau nu stiu ce sa zic...nici nu cred ca m-am plictisit..pentru ca uneori il doresc ...dar nu mai e ca inainte...
Am nevoie de ceva sfaturi..voi ce credeti??
ioanarojdy
Postat pe 11 Septembrie 2009 17:15
De la: ioanarojdy, la data 2009-09-11 17:15:17Buna!!am o problema...poate nu e chiar grava,poate e doar o faza..dar vreau sa stiu daca mai e cineva in situatia mea...
Sunt cu prietenul meu de apropape 2 ani(1 an si 8 luni)..si mi am inceput viata sexuala cu el...si nu imi pare rau..adica imi pare bine ca s-a intamplat cu el.Dar ca de ceva timp...nu mai prea am chef...si cand facem dragoste eu nu pot sa ma simt atat de bine cum ma simteam inainte...adica inainte eram nimfomana..:))....sau cel putin eram dispusa la orice ora(zi sau noapte)..dar acum...se intampla abea 1 pe saptamana...si nu mai e ca inainte..Imi iubesc prietenul foarte mult...avem si planuri de casatorie in viitorul indepartat...si nu stiu ce sa fac sa ma simt iar bine...nu cred ca face el ceva diferit...sau nu stiu ce sa zic...nici nu cred ca m-am plictisit..pentru ca uneori il doresc ...dar nu mai e ca inainte...
Am nevoie de ceva sfaturi..voi ce credeti??


lui i-ai spus asta?daca i-ai spune si daca te iubeste atata de mult ar face tot posibilu sa vina cu idei noi de a te face sa te simti bine cu el.Daca ti in tine si el se simte la fel de bine nu ei rezolva nimic.Ar mai fi o chestie sa iti impui tu in cap da DA imi place cu el trebuie sa am orgasm.Crede-ma se poate salva o relatie daca intervine problema aceasta.E trecatoare,trebuie sa ai incredere in iubitul tau si sa te simti din nou fericita si ca abia astepti.Impune-ti asa in cap eu cred ca vei reusi.Sti cand ti-ai da seama ca defapt iti place cu el?daca ai avea o aventura cu altul si i-ai duce lipsa iubitului tau...dar nu cred ca e cazul sa il inseliu pt.problema asta.Fi tare si aduti aminte de clipele in care iti placea cu el....folositi jucarioare daca crezi ca asta ti-ar putea readuce sentimentul inapoi.Bafta
Dalya
Postat pe 11 Septembrie 2009 17:21
De la: ioanarojdy, la data 2009-09-11 17:15:17Buna!!am o problema...poate nu e chiar grava,poate e doar o faza..dar vreau sa stiu daca mai e cineva in situatia mea...
Sunt cu prietenul meu de apropape 2 ani(1 an si 8 luni)..si mi am inceput viata sexuala cu el...si nu imi pare rau..adica imi pare bine ca s-a intamplat cu el.Dar ca de ceva timp...nu mai prea am chef...si cand facem dragoste eu nu pot sa ma simt atat de bine cum ma simteam inainte...adica inainte eram nimfomana..:))....sau cel putin eram dispusa la orice ora(zi sau noapte)..dar acum...se intampla abea 1 pe saptamana...si nu mai e ca inainte..Imi iubesc prietenul foarte mult...avem si planuri de casatorie in viitorul indepartat...si nu stiu ce sa fac sa ma simt iar bine...nu cred ca face el ceva diferit...sau nu stiu ce sa zic...nici nu cred ca m-am plictisit..pentru ca uneori il doresc ...dar nu mai e ca inainte...
Am nevoie de ceva sfaturi..voi ce credeti??


Pai du-te de-l cauta fata draga si daca nu-l gasesti daun anunt la ziar poate ti-l gasesc altii.

Postat pe 11 Septembrie 2009 17:39
De la: ioanarojdy, la data 2009-09-11 17:15:17
Am nevoie de ceva sfaturi..voi ce credeti??


cand treceam azi pe strada, in drum spre casa, intrun coltisor intunecat al unui gang, statea chircit si tremura din toti rarunchi, un orgasmel. mititelu' era atat de speriat incat cu greu s-a lasat induplecat sa-l iau acasa. l-am alintat, l-am spalat si acum sta cuminte pe canapea!
sa vii sa-ti iei orgasmu'!!
geo_x
Postat pe 11 Septembrie 2009 18:17
sau dai anunt la ziar:
Pierdut orgasm. Semnalmente: tremurat convulsiv, tipat pitigaiat, andrrenalinos!
Il declar nul.
geo_x
Postat pe 11 Septembrie 2009 18:28
incearca ceva nou: pozitiile care te avantajeaza p tine,incearca sa iti aduci aminte de partidele in care te simteai bine sau incearca sa practicati anumite fantezii sau sa folositi jucarii sexuale poate incita atmosfera...si sa stii c nu e neaparat sa faceti in fiecare zi...si odata pe sapt daca faci si te simtit super bine ar trebui sa uiti celalte nopti in care nu ai facut nmc
oricum e mai frumos mai rar,il doresti mai mult...te doreste mai mult...nu intervine plictiseala ...
oops_flory
Postat pe 11 Septembrie 2009 18:39
De la: geo_x, la data 2009-09-11 18:17:52
De la: ioanarojdy, la data 2009-09-11 17:15:17
Am nevoie de ceva sfaturi..voi ce credeti??


cand treceam azi pe strada, in drum spre casa, intrun coltisor intunecat al unui gang, statea chircit si tremura din toti rarunchi, un orgasmel. mititelu' era atat de speriat incat cu greu s-a lasat induplecat sa-l iau acasa. l-am alintat, l-am spalat si acum sta cuminte pe canapea!
sa vii sa-ti iei orgasmu'!!


Ai o imaginatie uluitoare,Geo draga!

Postat pe 11 Septembrie 2009 21:24
vezi ca fugea un caine cu el in gura.....
monaq
Postat pe 11 Septembrie 2009 21:30
De la: Dalya, la data 2009-09-11 17:21:25
De la: ioanarojdy, la data 2009-09-11 17:15:17Buna!!am o problema...poate nu e chiar grava,poate e doar o faza..dar vreau sa stiu daca mai e cineva in situatia mea...
Sunt cu prietenul meu de apropape 2 ani(1 an si 8 luni)..si mi am inceput viata sexuala cu el...si nu imi pare rau..adica imi pare bine ca s-a intamplat cu el.Dar ca de ceva timp...nu mai prea am chef...si cand facem dragoste eu nu pot sa ma simt atat de bine cum ma simteam inainte...adica inainte eram nimfomana..:))....sau cel putin eram dispusa la orice ora(zi sau noapte)..dar acum...se intampla abea 1 pe saptamana...si nu mai e ca inainte..Imi iubesc prietenul foarte mult...avem si planuri de casatorie in viitorul indepartat...si nu stiu ce sa fac sa ma simt iar bine...nu cred ca face el ceva diferit...sau nu stiu ce sa zic...nici nu cred ca m-am plictisit..pentru ca uneori il doresc ...dar nu mai e ca inainte...
Am nevoie de ceva sfaturi..voi ce credeti??


lui i-ai spus asta?daca i-ai spune si daca te iubeste atata de mult ar face tot posibilu sa vina cu idei noi de a te face sa te simti bine cu el.Daca ti in tine si el se simte la fel de bine nu ei rezolva nimic.Ar mai fi o chestie sa iti impui tu in cap da DA imi place cu el trebuie sa am orgasm.Crede-ma se poate salva o relatie daca intervine problema aceasta.E trecatoare,trebuie sa ai incredere in iubitul tau si sa te simti din nou fericita si ca abia astepti.Impune-ti asa in cap eu cred ca vei reusi.Sti cand ti-ai da seama ca defapt iti place cu el?daca ai avea o aventura cu altul si i-ai duce lipsa iubitului tau...dar nu cred ca e cazul sa il inseliu pt.problema asta.Fi tare si aduti aminte de clipele in care iti placea cu el....folositi jucarioare daca crezi ca asta ti-ar putea readuce sentimentul inapoi.Bafta


Ce ieftinã eºti.Îi dai sfaturi sã-ºi impunã orgasmul?ªtii prea bine cã tre sã-l satisfacã în toate modurile dacã vrea sã aibã ºi ea orgasm ºi totuºi îi ascunzi asta fãtãciunii.Ba chiar aduci vorba de aventuri cu alþii când duduia îi vede ca ºi soþ deja.ªtii ce cred io?De proastã ce eºti nici þâþe n-ai.ªi dacã te mai prind cã te freci de mine în toaletele comune de prin baruri te plesnesc!
MIS0GIN
Postat pe 23 Septembrie 2009 01:58
De la: oops_flory, la data 2009-09-11 18:39:19incearca ceva nou: pozitiile care te avantajeaza p tine,incearca sa iti aduci aminte de partidele in care te simteai bine sau incearca sa practicati anumite fantezii sau sa folositi jucarii sexuale poate incita atmosfera...si sa stii c nu e neaparat sa faceti in fiecare zi...si odata pe sapt daca faci si te simtit super bine ar trebui sa uiti celalte nopti in care nu ai facut nmc
oricum e mai frumos mai rar,il doresti mai mult...te doreste mai mult...nu intervine plictiseala ...


flory,vezi cã-s ãla de la etaju 2 ºi-o sã-i spun lu tactu' când îl vãd la scarã cu sacoºele de pãtrunjel proaspãt despre poziþiile care o avantajeajã p fi-sa la 17 ani ºi nu mã supãra cã-i zic ºi de jucãriile sexuale.
MIS0GIN
Postat pe 23 Septembrie 2009 02:02
De la: monaq, la data 2009-09-11 21:30:21vezi ca fugea un caine cu el in gura.....



de ce nu o cãþea?
MIS0GIN
Postat pe 23 Septembrie 2009 02:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Barbatii din Romania 17 De la: olga27 31 Decembrie 2009 21:27
Vand cizme UGG Australia 2 De la: tomastom71 25 Octombrie 2011 01:03
Oriflame 1 De la: mikaiuli 10 Noiembrie 2009 16:57
look 15 De la: simona_by_me 20 Aprilie 2010 22:32
Buna Fetelor! Am probleme cu parul.. 42 De la: Mils 28 August 2015 12:26