Setari Cookie-uri

nu stiu ce s`a intamplat !!!!

De la: DieMann, la data 2009-09-13 01:34:39nici n'am dat gata berea si vad dublu

asta inseamna ca primesc dublu pupici
hmmmm somn usor!
cantafabule
Postat pe 13 Septembrie 2009 01:36
din cate am citit...esti foarte amuzanta monaram... fata avea o problema si u ai inceput cu aberatiile...nu crezi ca pentru asta este un forum? ...din moment c apare frumos "deschide topic nou"... nu ar mai trebui sa comentezi , si daca nu sti nimic despre problema asta nu ar trebui sa t bagi ...sti vb aia : " Nu`ti baga nasul , unde nu`ti fierbe oala"
luuanaa
Postat pe 13 Septembrie 2009 01:37
un nou catfight la orizont
DieMann
Postat pe 13 Septembrie 2009 01:40
De la: Dholce, la data 2009-09-13 01:37:46din cate am citit...esti foarte amuzanta monaram... fata avea o problema si u ai inceput cu aberatiile...nu crezi ca pentru asta este un forum? ...din moment c apare frumos "deschide topic nou"... nu ar mai trebui sa comentezi , si daca nu sti nimic despre problema asta nu ar trebui sa t bagi ...sti vb aia : " Nu`ti baga nasul , unde nu`ti fierbe oala"


suntem intr-o tara libera si asta ne ocupa tot timpul.....

am dreptul sa mi scriu parerea.....si daca ea ....considera ca noi....cei de pe forum suntem in masura,,,,sa -i dam sfaturi "doftoricesti"....imi pare rau pt ea...dar si-a asumat riscul....
si inca ceva.....oare de ce am eu impresia...ce esti aceeasi persoana cu autoarea topicului???
monaq
Postat pe 13 Septembrie 2009 01:42
De la: Dholce, la data 2009-09-13 01:37:46din cate am citit...esti foarte amuzanta monaram... fata avea o problema si u ai inceput cu aberatiile...nu crezi ca pentru asta este un forum? ...din moment c apare frumos "deschide topic nou"... nu ar mai trebui sa comentezi , si daca nu sti nimic despre problema asta nu ar trebui sa t bagi ...sti vb aia : " Nu`ti baga nasul , unde nu`ti fierbe oala"


si inca ceva.....NU...nu pt asta este un forum......pt ca daca ar fi un forum pt asta ....am plati asigurarea medicala...pt a sta doctorii sa piarda vremea...pe topicuri gen...."nu stiu ce s-a intamplat".....INTELEGI???
monaq
Postat pe 13 Septembrie 2009 01:44
De la: monaram, la data 2009-09-13 01:42:03
De la: Dholce, la data 2009-09-13 01:37:46din cate am citit...esti foarte amuzanta monaram... fata avea o problema si u ai inceput cu aberatiile...nu crezi ca pentru asta este un forum? ...din moment c apare frumos "deschide topic nou"... nu ar mai trebui sa comentezi , si daca nu sti nimic despre problema asta nu ar trebui sa t bagi ...sti vb aia : " Nu`ti baga nasul , unde nu`ti fierbe oala"


suntem intr-o tara libera si asta ne ocupa tot timpul.....

am dreptul sa mi scriu parerea.....si daca ea ....considera ca noi....cei de pe forum suntem in masura,,,,sa -i dam sfaturi "doftoricesti"....imi pare rau pt ea...dar si-a asumat riscul....
si inca ceva.....oare de ce am eu impresia...ce esti aceeasi persoana cu autoarea topicului???

da . asa e.. dar din cate am observat u nu ai fost in masura sa`i dai sfaturi
luuanaa
Postat pe 13 Septembrie 2009 01:46
De la: monaram, la data 2009-09-13 01:44:49
De la: Dholce, la data 2009-09-13 01:37:46din cate am citit...esti foarte amuzanta monaram... fata avea o problema si u ai inceput cu aberatiile...nu crezi ca pentru asta este un forum? ...din moment c apare frumos "deschide topic nou"... nu ar mai trebui sa comentezi , si daca nu sti nimic despre problema asta nu ar trebui sa t bagi ...sti vb aia : " Nu`ti baga nasul , unde nu`ti fierbe oala"


si inca ceva.....NU...nu pt asta este un forum......pt ca daca ar fi un forum pt asta ....am plati asigurarea medicala...pt a sta doctorii sa piarda vremea...pe topicuri gen...."nu stiu ce s-a intamplat".....INTELEGI???

da...nu o sa`ti ofer placerea de a t contrazice si cu mine
luuanaa
Postat pe 13 Septembrie 2009 01:48
De la: Dholce, la data 2009-09-13 01:48:16
De la: monaram, la data 2009-09-13 01:44:49
De la: Dholce, la data 2009-09-13 01:37:46din cate am citit...esti foarte amuzanta monaram... fata avea o problema si u ai inceput cu aberatiile...nu crezi ca pentru asta este un forum? ...din moment c apare frumos "deschide topic nou"... nu ar mai trebui sa comentezi , si daca nu sti nimic despre problema asta nu ar trebui sa t bagi ...sti vb aia : " Nu`ti baga nasul , unde nu`ti fierbe oala"


si inca ceva.....NU...nu pt asta este un forum......pt ca daca ar fi un forum pt asta ....am plati asigurarea medicala...pt a sta doctorii sa piarda vremea...pe topicuri gen...."nu stiu ce s-a intamplat".....INTELEGI???

da...nu o sa`ti ofer placerea de a t contrazice si cu mine


nu e o placere...dar in clipa in care deschizi un topic...sau orice altceva.....iti asumi toate riscurile.....
monaq
Postat pe 13 Septembrie 2009 01:49
De la: Dholce, la data 2009-09-13 01:46:11
De la: monaram, la data 2009-09-13 01:42:03
De la: Dholce, la data 2009-09-13 01:37:46din cate am citit...esti foarte amuzanta monaram... fata avea o problema si u ai inceput cu aberatiile...nu crezi ca pentru asta este un forum? ...din moment c apare frumos "deschide topic nou"... nu ar mai trebui sa comentezi , si daca nu sti nimic despre problema asta nu ar trebui sa t bagi ...sti vb aia : " Nu`ti baga nasul , unde nu`ti fierbe oala"


suntem intr-o tara libera si asta ne ocupa tot timpul.....

am dreptul sa mi scriu parerea.....si daca ea ....considera ca noi....cei de pe forum suntem in masura,,,,sa -i dam sfaturi "doftoricesti"....imi pare rau pt ea...dar si-a asumat riscul....
si inca ceva.....oare de ce am eu impresia...ce esti aceeasi persoana cu autoarea topicului???

da . asa e.. dar din cate am observat u nu ai fost in masura sa`i dai sfaturi


de ce nu.....fiecare e liber sa-si scrie opinia.....in fine.....iti aperi propria persoana....sunt sigura de asta....
monaq
Postat pe 13 Septembrie 2009 01:50
De la: Dholce, la data 2009-09-13 01:48:16nu o sa`ti ofer placerea de a t contrazice si cu mine


esti neserioasa...
DieMann
Postat pe 13 Septembrie 2009 01:50
daca asta te face sa t simti mai bine , ai dreptul sa crezi asta
luuanaa
Postat pe 13 Septembrie 2009 01:52
De la: Dholce, la data 2009-09-13 01:52:34 daca asta te face sa t simti mai bine , ai dreptul sa crezi asta


m-ar face sa ma simt bine....un somn....ca restul...ma fac sa ma simt bine.....o seara frumoasa....si luni cel tarziu....mergeti la dr....
e parerea mea.....si trebuie luata ca atare......
o seara frumoasa in continuare....Dholce.....
monaq
Postat pe 13 Septembrie 2009 01:55
multumesc la fel !
luuanaa
Postat pe 13 Septembrie 2009 01:57
SI-AM ZIS VERDE SALCIOARA ...DULCE SANGERAM ASEARA(a citi pe linia melodica de rigoare) CHIAR NU AVETI UMOR ? LA ATATA DURERE................
kudika037922
Postat pe 13 Septembrie 2009 08:02
De la: cantafabule, la data 2009-09-13 01:35:23
De la: monaram, la data 2009-09-13 01:32:55
De la: cantafabule, la data 2009-09-13 01:32:14Dragilor..Noapte buna sa aveti
pupici la toata lumea
eu ma retrag


CRISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS somn usor.....

si maine e o zi , mi-a facut Mos Ene vizita de seara
te astept maine la cafea, mona
somn usor


sunt treaza de la 8.....dar cu pc-ul asta......nush unde am sa ajung.....
monaq
Postat pe 13 Septembrie 2009 11:44
De la: lentzzi, la data 2009-09-13 00:29:55la ultimul contact sexual cu prietenul meu , el a sangerat...nu stiu ce s`a intamplat, el a spus ca i s`ar fi spart un vas de sange...da nu stiu ce s`a cred..nu am mai auzit asa cv .. ce s`a intamplat de fapt?


poate fi o EPIDIDIMITA.cel mai bine e sa mearga la un medic. i se fac analize la urina si doctorul ii spune mai multe. dar sa mearga neaparat pentru ca nu e normal...si faza cu spartul vasului de sange e o aiureala... sangerari mai pot aparea si la boli cu transmitere sexuala care au avansat destul de mult nefiind tratate la timp. in orice caz,un medic e cel mai indicat sa ii spuna ce are. dar sa nu stea asa,pentru ca nu e de gluma..!

si sincer mie nu mi se pare deloc un topic idiot(asa cum a sustinut cineva aici).si eu am avut o data o problema asemanatoare cu iubitul meu,m-am speriat foarte tare si primul lucru a fost sa caut pe internet simptomele ca sa vad ce boala ar putea fi,apoi a doua zi a mers la medic. a avut o inflamatie destul de grava la unul din testicole si din cauza asta avea sangerari(dar numai 1-2 picaturi)
Kittty_kat
Postat pe 14 Septembrie 2009 22:45
sunteti incredibili...pacat ca am ratat
sa recapitulam :2 catfight-uri...bere si multa audienta
ionelaela
Postat pe 15 Septembrie 2009 00:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Femeia Inceputul, Prezentul..... Care este Viitorul? 87 De la: dudett_ 23 Septembrie 2009 14:42
hy 4 De la: scorpio67 25 Mai 2010 10:38
Despre fantezii. 227 De la: kind_er 19 Mai 2013 19:06
help plz... 10 De la: Lery23 21 Septembrie 2008 19:29
Care sunt cele mai inedite surprize facute persoanei iubite? 45 De la: kudika200437 26 Mai 2012 20:09