Setari Cookie-uri

Ce parere aveti?:-??

prietenul meu imi cere zi de zi sa fac dragoste cu el.imi spune k ma doreste non-stop.suntem impreuna de 1 an jumate.ne-am inceput viata sexuala acum un an,amandoi fiind virgini...daca fac dragoste zi de zi cu el mi-e teama ca o sa se plictiseasca. voi cat de des faceti dragoste cu prietenul? pls nu ma injurati..:((
lore_grl
Postat pe 1 Decembrie 2008 08:36
si eu am prieten de 2 ani de zile desi avem o relatie putin la distanta ( el din alta tara eu aici) cand suntem impreuna nu ezitam deloc chair daca se intampla de 2 ori pe zi..eu zic ca nu ae de ce sa se plictiseasca pentru ca sexu nu e o jucarie sa jucat de 4 5 ori si gata nu`i mai place si`o arunca..incearca sa mentii mereu flacara surprinde`l cu chestii fa din sex o arta .cu cred ca s`ar plictisi:) zic eu
midi_junkiex
Postat pe 1 Decembrie 2008 10:01
hi hi...cum sa te plictisesti de dragoste? mai ales cand merge totul bine? multa creativitate, daruire totala si nu o sa te mai saturi nici tu:D
Hazel_eyes
Postat pe 5 Decembrie 2008 21:39
Felicitari, prietenul tau este un barbat NORMAL, si te sfatuiesc sa profiti de el acum cat ink "mai poate".

Ahh...si dupa cum a spus si junkiex continua sa i-o menti treaza si o sa fie ok...... ma refer la flacara pasiunii bineinteles...
OrizonturiDeschise
Postat pe 5 Decembrie 2008 21:53
w t f!!!
la 15 ani ai inceput sa gusti din placerea carnala!!!!?
veeeei! cata mincinica!

Postat pe 5 Decembrie 2008 22:24
sper ca varsta e la misto!

Postat pe 6 Decembrie 2008 00:04
De la: oktober, la data 2008-12-06 00:04:21sper ca varsta e la misto!


De ce? esti cumva invidioasa ca a a avut curajul sa-si inceapa viata sexuala la o varsta la care tu inca te mai jucai cu papusele?

Sti cum e vorba aia din popor: "Dorintele tinertii sunt regretele batranetii"
OrizonturiDeschise
Postat pe 6 Decembrie 2008 20:09
pardon...de ce crezi ca ar trebui sa fiu invidioasa? pe ce?

Postat pe 6 Decembrie 2008 21:01
De la: Alecsu, la data 2008-12-06 20:09:35
De la: oktober, la data 2008-12-06 00:04:21sper ca varsta e la misto!


De ce? esti cumva invidioasa ca a a avut curajul sa-si inceapa viata sexuala la o varsta la care tu inca te mai jucai cu papusele?

Sti cum e vorba aia din popor: "Dorintele tinertii sunt regretele batranetii"


profund...rau de tot... fara pro in fata totusi...
nu de alta dar chiar daca unele dintre noi isi incep viata sexualal mai tarzior nu le face niste ciudate.... si chiar 16 ani mi se pare o varsta destul de precara pt a-si incepe viata sexuala....

macar sa implineasca 18 ani sa nu intre nimeni la "mititica" din cauza hormoneilor....unor fetite...
dandanaua_reloaded
Postat pe 6 Decembrie 2008 21:05
moama da ce va incordatzi asa toate ?:)) merita makr?
lore_grl
Postat pe 6 Decembrie 2008 21:11
Fiecare etapa a vietii trebuie traita la maxim,Iar la varsta de 15 ani esti inca in etapa copilariei..Fata aceasta s-a cam grabit sa-si inceapa viata sexuala...
Are toata viata inainte sa faca sex..In fine, asta e,faptul e deja facut.Cred ca si partenerul ei are cam tot aceeasi varsta sau cu 2-3 ani mai mare.E si normal sa fie inebunit sa faca sex,dar cand va mai creste si se va mai maturiza,nu cred ca va mai fii chiar la fel.
lil_devil
Postat pe 6 Decembrie 2008 21:13
De la: nasty_feeling08, la data 2008-12-06 21:11:57moama da ce va incordatzi asa toate ?:)) merita makr?


scuze nasty...dar prefer sa iti dau un exemplu din experienta mea....
adica ,aia de ...baba,.... da uneori merita, alteori nu.
merita atunci cand sunteti in faza de descoperiri..insa dupa un timp totul devine monoton daca nu face-ti ceva sa animati relatia sexuala... no sper ca te-ai lamurit.
dandanaua_reloaded
Postat pe 6 Decembrie 2008 21:14
Sexul n-are varsta.Daca te simti pregatita la 15 sau 16 ani iti incepi viata sexuala fara ai sa regrete mai tarziu.Eu mi-am inceput-o la 16 ani si nu regret si nici nu cred ca voi regreta
Marie_Luise
Postat pe 6 Decembrie 2008 21:18
si eu am inceput mai tarziu si nu imi pare rau...sexul nu are varsta



dandanico asa,ca intre babe...

Postat pe 6 Decembrie 2008 21:23
De la: Marie_Luise, la data 2008-12-06 21:18:04Sexul n-are varsta.Daca te simti pregatita la 15 sau 16 ani iti incepi viata sexuala fara ai sa regrete mai tarziu.Eu mi-am inceput-o la 16 ani si nu regret si nici nu cred ca voi regreta


Tu esti un caz fericit,daca nu ai ajuns sa regreti.Dar altele ajung sa regrete pt ca nu au detinut controlul asupra lor si au devenit prazi usoare.Eu am avut in liceu o colega asa.Si-i faceam morala ,sa mai modereze un pic viata ei sexuala ca s-a dus vorba despre ea in tot liceul.Si multe chestii ce se spuneau despre ea nu erau chiar adevarate.Si de aceea a ajuns sa regrete,pt ca avea doar 15 ani si-si facuse o faima proasta.
lil_devil
Postat pe 6 Decembrie 2008 21:25
De la: oktober, la data 2008-12-06 21:23:50si eu am inceput mai tarziu si nu imi pare rau...sexul nu are varsta



dandanico asa,ca intre babe...

beau si tai la somn ca dimineta plec pe drum.....
dar vb maine seara.... sweet oktober....super film...(ala cu sweet novemnber....)
dandanaua_reloaded
Postat pe 6 Decembrie 2008 21:27
De la: lil_devil, la data 2008-12-06 21:25:54
De la: Marie_Luise, la data 2008-12-06 21:18:04Sexul n-are varsta.Daca te simti pregatita la 15 sau 16 ani iti incepi viata sexuala fara ai sa regrete mai tarziu.Eu mi-am inceput-o la 16 ani si nu regret si nici nu cred ca voi regreta


Tu esti un caz fericit,daca nu ai ajuns sa regreti.Dar altele ajung sa regrete pt ca nu au detinut controlul asupra lor si au devenit prazi usoare.Eu am avut in liceu o colega asa.Si-i faceam morala ,sa mai modereze un pic viata ei sexuala ca s-a dus vorba despre ea in tot liceul.Si multe chestii ce se spuneau despre ea nu erau chiar adevarate.Si de aceea a ajuns sa regrete,pt ca avea doar 15 ani si-si facuse o faima proasta.
Marie_Luise
Postat pe 6 Decembrie 2008 21:34
tot la drum si eu, de dimineata


sa ai grija!

Postat pe 6 Decembrie 2008 21:35
olaramona
Postat pe 27 Martie 2009 13:28
fata a intrebat ceva si voi repede va legati de varsta ei. chiar trebuie judecata? si eu mi-am inceput viata sexuala la 15 ani cu un tip cu care am stat 3 ani si nu-mi pare rau de acest lucru. si ca sa raspund la intrebarea fetei, atata timp cat "condimentezi" viata sexuala nu are de ce sa se plictiseasca. este adevarat ca ce e mai rarut e mai dragut, dar nu este o regula. sa fii iubita!
ionyy88
Postat pe 23 Aprilie 2009 17:20
Noi suntem de aproape 5 ani impreuna,stam impreuna de la inceput...in primii ani si noi faceam dragoste zilnic...acum...cam de 4 ori pe sapt,dar eu zic ca e foasrte ok.Nu cred ca se va plictisi daca stii cum sa il reaprinzi de fiecare data cand il simti mai...fara chef.
veve1
Postat pe 28 Septembrie 2009 11:47
De la: lore_grl, la data 2008-12-01 08:36:11prietenul meu imi cere zi de zi sa fac dragoste cu el.imi spune k ma doreste non-stop.suntem impreuna de 1 an jumate.ne-am inceput viata sexuala acum un an,amandoi fiind virgini...daca fac dragoste zi de zi cu el mi-e teama ca o sa se plictiseasca. voi cat de des faceti dragoste cu prietenul? pls nu ma injurati..:((

este totul ok...altele se pling ca o fac la 6 luni...la 3 luni....
cristiana_cris
Postat pe 28 Septembrie 2009 11:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ajutor, viata mea sexuala este prea afectata de certurile de zi cu zi . 6 De la: andreea3006 27 August 2009 16:24
http://sexlife.izymedia.net 6 De la: jojoooz 29 Ianuarie 2014 12:12
Capitolul 17 Isaia,,Siria de azi 3 De la: kudika_991915 20 Februarie 2016 14:22
Am nevoie de un sfat !!!!!!!! 24 De la: kudika_6541 30 Mai 2012 10:53
O poti iubi doar pentru ca a fost prima?(sex) 15 De la: desi_desiree 26 Septembrie 2010 18:12