Setari Cookie-uri

Entertainment for women....

De la: oops_flory, la data 2009-09-17 09:40:18hmmm.....e foarte tare tipul....el e SALVAREA(in cazul sexului nesatisfacator,neaprecierii) multor femei....el reuseste ce prietenii lor nu reusesc ....atata timp cat femeia a acceptat sa se duca la el acs a stiut la ce s-a asteptat...faptul ca a fost infumurata s-a mintit pe ea singura ca tocmai asta a cautat...un moment d liniste de relaxare si a gasit alaturi de acest "macho"...e bine sa sti ca ai pe cnv care sa te aprecieze sa te resfete...fiecare avem nevoie de asta....cu toate ca stim ca e numai d fatada....



La naiba , tu chiar te`ai simti bine , knd stii k pt o noapte te simti printesa... si duupa nu te mai baga`n seama??? ... alta la rand ( NEXT !) , fetelor nu suntem wc`uri publice... sa se foloseasca de noi! Pt asa cum a spus si el... " ma folosesc de tine sa ma simt bine "
Nu stiu... aiurea..
i0nutza
Postat pe 17 Septembrie 2009 10:10
[quote name='i0nutza' date='2009-09-17 10:10:43'Nu stiu... aiurea.. [/quote]

ai ezitat!
geo_x
Postat pe 17 Septembrie 2009 10:13
De la: geo_x, la data 2009-09-17 10:13:41[quote name='i0nutza' date='2009-09-17 10:10:43'Nu stiu... aiurea..


ai ezitat![/quote]


pai... scz... trebuia sa scriu complet :P
RECTIFIC : aiurea.. nu stiu ce`i cu voi fetelor
i0nutza
Postat pe 17 Septembrie 2009 10:33
De la: geo_x, la data 2009-09-17 09:52:54
De la: Dor_a, la data 2009-09-17 09:11:02Chiar, dragelor, fetelor, am si eu o intrebare: de ce lipsa asta de selectivitate la marea majoritate (cel putin cea de pe kudika. Ce am auzit aici, ce lipsa de coloana vertebrala, nu mi-am putut imagina ca exista "on daily basis"... credeam ca sunt exceptii rarisime... cand colo, imi dau seama ca femeia-crampon e majoritara... Va e frica atat de tare de "singuratate", ca preferati singuratatea in doi? Sau sa fiti tratate ca niste servetele de unica folosinta? )



esti rea dora! da'-mi place!
mai sus spuneai de forma diferita a tratamentului aplicat fiecarei persoane-n parte!


Hmm... Da, si?
Unde e confuzia?
Dor_a
Postat pe 17 Septembrie 2009 10:34
nu te enerva, ca n-am spus-o cu rautate!
doar ca incearca sa nu judeci doar prin prisma ta, situatiile.
geo_x
Postat pe 17 Septembrie 2009 10:44
De la: geo_x, la data 2009-09-17 10:44:58nu te enerva, ca n-am spus-o cu rautate!
doar ca incearca sa nu judeci doar prin prisma ta, situatiile.


Hihi! Nu ma enervez io asa, cu una-cu doua

Nu stiu daca nu am fost eu prea intortocheata eu acolo. Ceea ce voiam sa zic e sa ii tratam pe toti ca si cand ar fi buni. Stii tu, premiza de nevinovatie. Daca insa o dau in bara... ei bine, atunci ce atata: vaaai, e neinteles, e special, e... E, pa dracu'... Nu e! Are probleme la mansarda, atata tot.
Eu ii prefer pe aia gata buni, nu am pretentia ca as fi o reparatoare, nu am chef sa schimb/ajut/transform pe nimeni
Poti sa ma blamezi ca-mi plac oamenii fara "issues"? (uite, asa ca tine)
Dor_a
Postat pe 17 Septembrie 2009 11:15
Ah, spuneam ca d-aia defectii nu-mi amintesc... Stai ca mi-am amintit de unu'... care, dupa prima intalneala (cina, taclale), ma textuieste. Fiti atenti aici text (nu-mi amintesc tot, da' asa, de o idee..): (...) you are so tasty... ( ha? ce dracu' voia sa spuna?) Ce dracu' sa te mai deranjezi sa-i mai raspunzi la tel. unuia ca asta?
Dor_a
Postat pe 17 Septembrie 2009 11:34
De la: iris_4_ever, la data 2009-09-17 00:12:41
Din pacate pentru cele care pica in plasa vrei sa spui nu ?


"pica in plasa" ....sau "il ajuta sa se simta bine"
an_dra_da_k
Postat pe 17 Septembrie 2009 14:00
De la: i0nutza, la data 2009-09-17 10:04:46

Lol.. l-ash bate pe nemernic

Eu cred k numa inteligente nu`s fetele alea.. frumoase, bune la pat... inalte... cum o vrea el... da` nu cred k o femeie inteligenta se preteaza la kkturi de astea de 2 lei.Numai gandul.. k prin patu` ala au mai trecut vre`o 10 femei... te scarbeste..


serios ca ma faci sa rad ......................
prin patul putinor tipi au trecut mai putin de 10 femei ...asa ca ........... let me laugh!!
an_dra_da_k
Postat pe 17 Septembrie 2009 14:02
De la: Dor_a, la data 2009-09-17 11:34:18Ah, spuneam ca d-aia defectii nu-mi amintesc... Stai ca mi-am amintit de unu'... care, dupa prima intalneala (cina, taclale), ma textuieste. Fiti atenti aici text (nu-mi amintesc tot, da' asa, de o idee..): (...) you are so tasty... ( ha? ce dracu' voia sa spuna?) Ce dracu' sa te mai deranjezi sa-i mai raspunzi la tel. unuia ca asta?



hahaha Dor_a!!! tasty tasty .....dar nici nu te "gustase" ....
an_dra_da_k
Postat pe 17 Septembrie 2009 14:04
De la: iris_4_ever, la data 2009-09-17 03:52:03
Pana mea , nici mie nu mi-a placut faza cu baia plina de lumanari si ce mai indruga tipul acolo ,dar femeie fiind , tre sa recunosti faptul ca e al dracului de ,,hot'' ca un tip sa-ti dea papucii acum si in urmatoarele 2 secunde sa-ti arate cat de mult iti apreciaza feminitatea.
Asta inseamna ca-ti pune mandria de femeie la incercare si ca satisfactia de a-l pune cu botul pe labe este incomparabila moment in care ...te duci la vale sau nu :sml-rolleye0012



inseamna ca eu sunt ciudata, caci mi se pare respingator jocul asta
kitty_krieger
Postat pe 17 Septembrie 2009 14:27
De la: geo_x, la data 2009-09-17 08:05:05
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-09-17 02:32:32neah.... tipu' e fascinat de Alfie

apropo Geo, mie mi se pare un nesimtit de cea mai joasa speta (vezi dialogurile lui pline de "seductie")
Oau, daca astfel de replici prind la tipe, sigur nu-s destepte!



citeste ce-a scris iris. si e femeie!
n-am zis ca un asemenea tip e de lunga durata, da' de-o noapte tot te-ai lasa sedusa in baia plina cu spuma!


siiigur, dupa ce imi zice suna-ma pana in 8 altfel nu ne mai vedem

sunt tipi pentru care m-as lasa sedusa doar o noapte, dar in nici un caz neimplinitu' asta
kitty_krieger
Postat pe 17 Septembrie 2009 14:32
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-09-17 14:27:35
De la: iris_4_ever, la data 2009-09-17 03:52:03
Pana mea , nici mie nu mi-a placut faza cu baia plina de lumanari si ce mai indruga tipul acolo ,dar femeie fiind , tre sa recunosti faptul ca e al dracului de ,,hot'' ca un tip sa-ti dea papucii acum si in urmatoarele 2 secunde sa-ti arate cat de mult iti apreciaza feminitatea.
Asta inseamna ca-ti pune mandria de femeie la incercare si ca satisfactia de a-l pune cu botul pe labe este incomparabila moment in care ...te duci la vale sau nu :sml-rolleye0012



inseamna ca eu sunt ciudata, caci mi se pare respingator jocul asta

respingator sa faci parte din el, amuzant sa stai deoparte si sa te uiti
blussy
Postat pe 17 Septembrie 2009 14:34
a! si asta in mod special pentru geo care insista ca orice femeie ar vrea un tip d-asta macar o noapte

o femeie care cade in plasa unuia ca asta e ingramadita rau (stiu ca sunt destule), pentru ca seductia nu poate fi mai diferita de ceea ce crede tipu'; seductia presupune sa o faci pe persoana de langa tine sa se simta dorita, unica si speciala (chiar daca pentru un timp scurt), nu sa o tratezi la modul "hai sa-ti fac un favor, sa te iau si pe tine o data, ca vad ca suferi rau dupa mine"
kitty_krieger
Postat pe 17 Septembrie 2009 14:43
respingator sau amuzant, urat sau frumos, bun sau rau ..
exista si aceasta mentalitate.....si e bine de stiut! acuma ca pui botu' sau nu, e strict problema ta.
la un moment dat poate sa te "incite" sa ti se para "hot" dar asta nu ins ca asa ti se va parea mereu,
vb Dore_ei :D .... daca vrei ceva mai serios e mai bine sa-ti cauti un tip mai linistit,

dar pt o aventura, merge...
an_dra_da_k
Postat pe 17 Septembrie 2009 15:17
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-09-17 14:27:35
De la: iris_4_ever, la data 2009-09-17 03:52:03
Pana mea , nici mie nu mi-a placut faza cu baia plina de lumanari si ce mai indruga tipul acolo ,dar femeie fiind , tre sa recunosti faptul ca e al dracului de ,,hot'' ca un tip sa-ti dea papucii acum si in urmatoarele 2 secunde sa-ti arate cat de mult iti apreciaza feminitatea.
Asta inseamna ca-ti pune mandria de femeie la incercare si ca satisfactia de a-l pune cu botul pe labe este incomparabila moment in care ...te duci la vale sau nu :sml-rolleye0012



inseamna ca eu sunt ciudata, caci mi se pare respingator jocul asta


Tu esti ciudata ca nu-ti plac jocurile de genul asta iar eu sunt ciudata ca nu-mi plac barbatii care ,,pica'' usor

Suntem amandoua ciudate sau avem gusturi diferite ?
iris_4_ever
Postat pe 18 Septembrie 2009 18:35
De la: blussy, la data 2009-09-17 14:34:39
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-09-17 14:27:35
De la: iris_4_ever, la data 2009-09-17 03:52:03
Pana mea , nici mie nu mi-a placut faza cu baia plina de lumanari si ce mai indruga tipul acolo ,dar femeie fiind , tre sa recunosti faptul ca e al dracului de ,,hot'' ca un tip sa-ti dea papucii acum si in urmatoarele 2 secunde sa-ti arate cat de mult iti apreciaza feminitatea.
Asta inseamna ca-ti pune mandria de femeie la incercare si ca satisfactia de a-l pune cu botul pe labe este incomparabila moment in care ...te duci la vale sau nu :sml-rolleye0012



inseamna ca eu sunt ciudata, caci mi se pare respingator jocul asta

respingator sa faci parte din el, amuzant sa stai deoparte si sa te uiti


Nu pe bune ?

Ce ti se pare amuzant la o fata care se plange la tine ca s-a indragostit de unul ca el pentru ca a fost indusa in eroare de comportamentul lui ?
iris_4_ever
Postat pe 18 Septembrie 2009 18:36
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-09-17 14:43:43a! si asta in mod special pentru geo care insista ca orice femeie ar vrea un tip d-asta macar o noapte

o femeie care cade in plasa unuia ca asta e ingramadita rau (stiu ca sunt destule), pentru ca seductia nu poate fi mai diferita de ceea ce crede tipu'; seductia presupune sa o faci pe persoana de langa tine sa se simta dorita, unica si speciala (chiar daca pentru un timp scurt), nu sa o tratezi la modul "hai sa-ti fac un favor, sa te iau si pe tine o data, ca vad ca suferi rau dupa mine"



Probabil ca la Geo primeaza spiritul de vanatoare

iris_4_ever
Postat pe 18 Septembrie 2009 18:39
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-09-17 14:43:43a! si asta in mod special pentru geo care insista ca orice femeie ar vrea un tip d-asta macar o noapte

o femeie care cade in plasa unuia ca asta e ingramadita rau (stiu ca sunt destule), pentru ca seductia nu poate fi mai diferita de ceea ce crede tipu'; seductia presupune sa o faci pe persoana de langa tine sa se simta dorita, unica si speciala (chiar daca pentru un timp scurt), nu sa o tratezi la modul "hai sa-ti fac un favor, sa te iau si pe tine o data, ca vad ca suferi rau dupa mine"


n-am zis ca orice femeie!
geo_x
Postat pe 18 Septembrie 2009 18:49
Ai inteles fix nimic din toata povestea asta.

Seductia nu are nici o treaba cu povestea asta ci e vorba strict de cat de usor se lasa femeile induse in eroare de comportamentul barbatilor .

Nu tre sa te pui in locul lor ca stim deja , tu esti o femeie deosebita care nu ar accepta in vecii vecilor sa iasa cu un tip de cea mai joasa specie care isi permite luxul de a fi sincer cu femeia de langa el

Daca citesti kudika in mod regulat ai putea observa faptul ca majoritatea persoanelor de sex feminin care isi expun problemele aici au in general aceasi intrebare :,,de ce s-a schimbat ? '' ,,am facut dragoste cu el iar de doua zile nu imi mai raspunde la telefon desi ,sunt sigura ca ma iubeste'' si alte intrebari al caror raspuns nu-l stie nimeni


Te-ai agatat de modul cum a ajuns in cada lui si ai ramas blocata pe cat de tuta tre sa fie fata incat sa accepte un asa comportament si ai omis partea cea mai importanta din poveste .

,,Ea: De ce faci toate astea pentru mine? Pentru ca e evident ca nu te implici, dar poti sa fii foarte tandru cateodata''

Nu tre sa iei mot a mot tot ceea ce citesti ci sa intelegi esentialul.





iris_4_ever
Postat pe 18 Septembrie 2009 19:19
De la: i0nutza, la data 2009-09-17 10:10:43
De la: oops_flory, la data 2009-09-17 09:40:18hmmm.....e foarte tare tipul....el e SALVAREA(in cazul sexului nesatisfacator,neaprecierii) multor femei....el reuseste ce prietenii lor nu reusesc ....atata timp cat femeia a acceptat sa se duca la el acs a stiut la ce s-a asteptat...faptul ca a fost infumurata s-a mintit pe ea singura ca tocmai asta a cautat...un moment d liniste de relaxare si a gasit alaturi de acest "macho"...e bine sa sti ca ai pe cnv care sa te aprecieze sa te resfete...fiecare avem nevoie de asta....cu toate ca stim ca e numai d fatada....



La naiba , tu chiar te`ai simti bine , knd stii k pt o noapte te simti printesa... si duupa nu te mai baga`n seama??? ... alta la rand ( NEXT !) , fetelor nu suntem wc`uri publice... sa se foloseasca de noi! Pt asa cum a spus si el... " ma folosesc de tine sa ma simt bine "
Nu stiu... aiurea..



din fericire eu nu am nevoie d acest "macho"....iubitul meu este tot ce imi doresc ...cand am zis ca fiecare avem nevoie d asta m-am referit la apreciere,rasfat si eu am toate astea DEJA...am vrut sa zic ca sunt mai multe genuri de femei si ar trebui sa le intelegm pe toate ...EL SE FOLOSESTE DE EA SI EA SE FOLOSESTE D EL .... e o folosire reciproca ca amandoi stiu a doua zi la ce se asteapta....
oops_flory
Postat pe 18 Septembrie 2009 19:38
De la: iris_4_ever, la data 2009-09-18 18:36:33
De la: blussy, la data 2009-09-17 14:34:39
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-09-17 14:27:35
De la: iris_4_ever, la data 2009-09-17 03:52:03
Pana mea , nici mie nu mi-a placut faza cu baia plina de lumanari si ce mai indruga tipul acolo ,dar femeie fiind , tre sa recunosti faptul ca e al dracului de ,,hot'' ca un tip sa-ti dea papucii acum si in urmatoarele 2 secunde sa-ti arate cat de mult iti apreciaza feminitatea.
Asta inseamna ca-ti pune mandria de femeie la incercare si ca satisfactia de a-l pune cu botul pe labe este incomparabila moment in care ...te duci la vale sau nu :sml-rolleye0012



inseamna ca eu sunt ciudata, caci mi se pare respingator jocul asta

respingator sa faci parte din el, amuzant sa stai deoparte si sa te uiti


Nu pe bune ?

Ce ti se pare amuzant la o fata care se plange la tine ca s-a indragostit de unul ca el pentru ca a fost indusa in eroare de comportamentul lui ?

deocamdata nimeni nu se plange la nimeni. fata care a deschis topicul doar ne-o aratat un blog al unui tip care probabil ca scrie ziua ce viseaza noaptea.
si da, chiar daca ar fi adevarat, comportamentul tipelor pe care el le descrie acolo mi se pare amuzant
nu trageti in pianist, nu-i vina mea ca asta-i piesa ce se canta...
blussy
Postat pe 18 Septembrie 2009 21:21
De la: iris_4_ever, la data 2009-09-18 19:19:41Ai inteles fix nimic din toata povestea asta.

Seductia nu are nici o treaba cu povestea asta ci e vorba strict de cat de usor se lasa femeile induse in eroare de comportamentul barbatilor .

Nu tre sa te pui in locul lor ca stim deja , tu esti o femeie deosebita care nu ar accepta in vecii vecilor sa iasa cu un tip de cea mai joasa specie care isi permite luxul de a fi sincer cu femeia de langa el

Daca citesti kudika in mod regulat ai putea observa faptul ca majoritatea persoanelor de sex feminin care isi expun problemele aici au in general aceasi intrebare :,,de ce s-a schimbat ? '' ,,am facut dragoste cu el iar de doua zile nu imi mai raspunde la telefon desi ,sunt sigura ca ma iubeste'' si alte intrebari al caror raspuns nu-l stie nimeni


Te-ai agatat de modul cum a ajuns in cada lui si ai ramas blocata pe cat de tuta tre sa fie fata incat sa accepte un asa comportament si ai omis partea cea mai importanta din poveste .

,,Ea: De ce faci toate astea pentru mine? Pentru ca e evident ca nu te implici, dar poti sa fii foarte tandru cateodata''

Nu tre sa iei mot a mot tot ceea ce citesti ci sa intelegi esentialul.







daca acest comment imi e adresat mie, ai inteles fix nimic din ce am spus eu
apropo, tu ai presupus singura ca am ramas fixata pe faza cu cada, desi eu nici n-am pomenit de asa ceva.... am ramas fixata pe dialogul dinaintea intalnirii ( tin sa ma repet) si pe definitia seductiei data de gagiu...

PS: de cand stabilesti tu despre ce e vorba aici, atat timp cat deschizatoarea ropicului a pus doar un link si basta?!
kitty_krieger
Postat pe 19 Septembrie 2009 02:27
De la: iris_4_ever, la data 2009-09-18 18:35:05
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-09-17 14:27:35
De la: iris_4_ever, la data 2009-09-17 03:52:03
Pana mea , nici mie nu mi-a placut faza cu baia plina de lumanari si ce mai indruga tipul acolo ,dar femeie fiind , tre sa recunosti faptul ca e al dracului de ,,hot'' ca un tip sa-ti dea papucii acum si in urmatoarele 2 secunde sa-ti arate cat de mult iti apreciaza feminitatea.
Asta inseamna ca-ti pune mandria de femeie la incercare si ca satisfactia de a-l pune cu botul pe labe este incomparabila moment in care ...te duci la vale sau nu :sml-rolleye0012



inseamna ca eu sunt ciudata, caci mi se pare respingator jocul asta


Tu esti ciudata ca nu-ti plac jocurile de genul asta iar eu sunt ciudata ca nu-mi plac barbatii care ,,pica'' usor

Suntem amandoua ciudate sau avem gusturi diferite ?

nu, doar eu sunt ciudata pentru ca, conform dlui Geo, tu esti etalon pentru ce ar trebui sa gandeasca si simta femeile
kitty_krieger
Postat pe 19 Septembrie 2009 02:58
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-09-19 02:27:35
De la: iris_4_ever, la data 2009-09-18 19:19:41Ai inteles fix nimic din toata povestea asta.

Seductia nu are nici o treaba cu povestea asta ci e vorba strict de cat de usor se lasa femeile induse in eroare de comportamentul barbatilor .

Nu tre sa te pui in locul lor ca stim deja , tu esti o femeie deosebita care nu ar accepta in vecii vecilor sa iasa cu un tip de cea mai joasa specie care isi permite luxul de a fi sincer cu femeia de langa el

Daca citesti kudika in mod regulat ai putea observa faptul ca majoritatea persoanelor de sex feminin care isi expun problemele aici au in general aceasi intrebare :,,de ce s-a schimbat ? '' ,,am facut dragoste cu el iar de doua zile nu imi mai raspunde la telefon desi ,sunt sigura ca ma iubeste'' si alte intrebari al caror raspuns nu-l stie nimeni


Te-ai agatat de modul cum a ajuns in cada lui si ai ramas blocata pe cat de tuta tre sa fie fata incat sa accepte un asa comportament si ai omis partea cea mai importanta din poveste .

,,Ea: De ce faci toate astea pentru mine? Pentru ca e evident ca nu te implici, dar poti sa fii foarte tandru cateodata''

Nu tre sa iei mot a mot tot ceea ce citesti ci sa intelegi esentialul.







daca acest comment imi e adresat mie, ai inteles fix nimic din ce am spus eu
apropo, tu ai presupus singura ca am ramas fixata pe faza cu cada, desi eu nici n-am pomenit de asa ceva.... am ramas fixata pe dialogul dinaintea intalnirii ( tin sa ma repet) si pe definitia seductiei data de gagiu...

PS: de cand stabilesti tu despre ce e vorba aici, atat timp cat deschizatoarea ropicului a pus doar un link si basta?!


Pisicuto , daca chiar crezi ca daca era sa vreau sa iti adresez tie personal un comentariu as fi incercat sa fiu subtila ?

Daca te impiedici in detalii minore risti sa pierzi concluzia ceea ce s-a si intamplat dealtfel
iris_4_ever
Postat pe 19 Septembrie 2009 03:37
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-09-19 02:58:00
De la: iris_4_ever, la data 2009-09-18 18:35:05
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-09-17 14:27:35
De la: iris_4_ever, la data 2009-09-17 03:52:03
Pana mea , nici mie nu mi-a placut faza cu baia plina de lumanari si ce mai indruga tipul acolo ,dar femeie fiind , tre sa recunosti faptul ca e al dracului de ,,hot'' ca un tip sa-ti dea papucii acum si in urmatoarele 2 secunde sa-ti arate cat de mult iti apreciaza feminitatea.
Asta inseamna ca-ti pune mandria de femeie la incercare si ca satisfactia de a-l pune cu botul pe labe este incomparabila moment in care ...te duci la vale sau nu :sml-rolleye0012



inseamna ca eu sunt ciudata, caci mi se pare respingator jocul asta


Tu esti ciudata ca nu-ti plac jocurile de genul asta iar eu sunt ciudata ca nu-mi plac barbatii care ,,pica'' usor

Suntem amandoua ciudate sau avem gusturi diferite ?

nu, doar eu sunt ciudata pentru ca, conform dlui Geo, tu esti etalon pentru ce ar trebui sa gandeasca si simta femeile


Poate ca Dl.Geo a luat in considerare si celelalte mesaje postate de mine
De la: iris_4_ever, la data 2009-09-16 14:21:45Bre ,trebuia sa pui alt titlul ceva de genu : ,,Inainte sa crezi ca te iubeste dupa primul contact sexual , citeste aici ''


sau poate ca Geo apreciaza sinceritatea si intelege ceea ce citeste spre deosebire de alte persoane.

Nu stiu ce ai inteles tu din ce am zis eu legat de mandria de a pune unul ca el cu botul pe labe ,dar in niciun caz o femeie careia ii plac jocurile de genul asta nu accepta un comportament deplasat .

Nu toate femeile vor un barbat care sa le cante in struna cand vor ele , un pres la usa gasesti oricand daca te pricepi un pic la barbati si arati cat de cat bine dar unul cu care sa-ti permiti sa te joci cu el fara sa ai mustrari de constiinta e mai greu de gasit !

Satisfactia ca l-ai transformat pe lup in mielusel e de milioane dar na , nu ai de unde sa stii asta pentru ca tie iti pute genu asta de joc

iris_4_ever
Postat pe 19 Septembrie 2009 03:52
De la: blussy, la data 2009-09-18 21:21:32
De la: iris_4_ever, la data 2009-09-18 18:36:33
De la: blussy, la data 2009-09-17 14:34:39
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-09-17 14:27:35
De la: iris_4_ever, la data 2009-09-17 03:52:03
Pana mea , nici mie nu mi-a placut faza cu baia plina de lumanari si ce mai indruga tipul acolo ,dar femeie fiind , tre sa recunosti faptul ca e al dracului de ,,hot'' ca un tip sa-ti dea papucii acum si in urmatoarele 2 secunde sa-ti arate cat de mult iti apreciaza feminitatea.
Asta inseamna ca-ti pune mandria de femeie la incercare si ca satisfactia de a-l pune cu botul pe labe este incomparabila moment in care ...te duci la vale sau nu :sml-rolleye0012



inseamna ca eu sunt ciudata, caci mi se pare respingator jocul asta

respingator sa faci parte din el, amuzant sa stai deoparte si sa te uiti


Nu pe bune ?

Ce ti se pare amuzant la o fata care se plange la tine ca s-a indragostit de unul ca el pentru ca a fost indusa in eroare de comportamentul lui ?

deocamdata nimeni nu se plange la nimeni. fata care a deschis topicul doar ne-o aratat un blog al unui tip care probabil ca scrie ziua ce viseaza noaptea.
si da, chiar daca ar fi adevarat, comportamentul tipelor pe care el le descrie acolo mi se pare amuzant
nu trageti in pianist, nu-i vina mea ca asta-i piesa ce se canta...


Fata care a deschis topicul l-a deschis la sugestia mea deoarece mi-a trimis link-ul pe mail si mi s-a parut suficient de folositor incat i-am zis sa-l posteze aici .

Daca nu te impiedici de detalii de genul conversatie , ambient si alte neconcordante ( tipa cica are bmw X 6 si cu toate astea vrea sa fie luata de la Mall .Soferitzele stiu la ce ma refer ) iti poti da seama de faptul ca povestea poate fi cat se poate de reala si nu simple fantezii ale unui baiat .

iris_4_ever
Postat pe 19 Septembrie 2009 04:11
deci... ca sa nu ma inteleaga gresit nimeni de pe aici... nu am de ce sa iau apararea nimanui... cand vad ca unii sunt ticalosi, iar altii-s prosti. nu vorbim aici de unul care violeaza fete de pe strada, ci de un tip care se pare ca si-a facut un hobby din a atrage fete pt o seara in patul lui care se duc pe propria raspundere, doar nu le obliga el.
imi pare rau ca nu por fraterniza cu bietele fete care pun boticul la tot ce straluceste...deh, rezerva mea de compasiune e limitata zilele astea
blussy
Postat pe 19 Septembrie 2009 13:20
FRATEEEEEEEEEEEEEEEEE
VEDETI CE SCRIE LA TOPIC? ENTERTAINMENT FOR WOMEN! ...DECI DA, NU SE PLANGE NIMENI.
topicul a fost deschis ca sa vada toate care "apuca"...ca unora le sta mintea la jocuri dintr-astea si sa nu se mai intrebe de ce nu ma suna?!...exact CE A ZIS IRIS.

deh ....unele iau parte la jocuri din astea, altele nu. nu judecarea fetelor era scopul, ci exclusiv axarea pe importanta pe care o dau unii tipi acestor jocuri.....plus, topicul e pt pers care "cad" in jocuri din astea, ca sa invete.
an_dra_da_k
Postat pe 19 Septembrie 2009 17:07
nuuu iris, nu tipa are bmw, ci tipul ala care "nu o provoaca pt ca e prea nice"...
an_dra_da_k
Postat pe 19 Septembrie 2009 17:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cateva curiozitati.. 16 De la: joana_rise 24 Ianuarie 2010 12:38
concurs kudika 2 De la: OanaTrifu 7 Octombrie 2011 14:48
ajutor!!!!am nevoie de voturi pana la ora 12,returnez 1 De la: kudika087713 15 Decembrie 2011 23:15
Animale de casa 24 De la: oana_nicolae2 15 Septembrie 2008 15:53
Ajutor urgent!! 1 De la: kudika355189 3 Octombrie 2011 16:15