Jucarii Sexuale

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
ioanababy Avatarul lui ioanababy

4 mesaje

Salut.
Foloseste cineva dintre voi???? Eu de curand mi-am luat niste chestii dragute, chiar de lux de la www.sexspot.ro. Le-am luat atat pentru mine cat si pentru jocul in cuplu iar prietenul meu se pare ca a apreciat foarte mult acest lucru. Intrebarea mea este....... folosirea mai indelungata a lor are efecte "adverse" asupra vietii sexuale???? Va scriu pentru ca prietenul meu este marinar si o perioada buna de timp voi sta pe dreapta :). Va multumesc anticipat pentru raspunsurile voastre.
Raporteaza abuz de limbaj
amr2009 Avatarul lui amr2009

747 mesaje

Mie mi-a facut o surpriza prietenul si mi-a luat un cuc "suplimentar", de dimensiuni....rezonabile. Cand l-am intrebat dc a facut asta, a zis ca era curios sa vada cum reactionez. In fine, il folosim destul de rar, fiindca pur si simplu nu-mi place cum se simte chestia aia din cauciuc...e rece si...imobila, pot spune.

Nu cred ca aceste jucarii pot afecta vita sexuala, deoarece sunt create pentru a o condimenta, nu?

Edward's fan team
mofo Avatarul lui mofo

4 mesaje

doar daca sunt mai groase ca penisului si le folosesti in stil barbar:)))
greierash_is_back Avatarul lui greierash_is_back

5092 mesaje
Oras: focsani

no comment
We'd be so less fragile/ If we're made from metal/ And our hearts from iron/ And our minds from steel/ And if we built an army/ Full of tender bodies/ Could we love each other/ Would we stop to feel/// And you want three wishes:/ One to fly the heavens/ One to swim like fishes/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// You say you want to know her like a lover/ And undo her damage, she'll be new again/ Soon you'll find that if you try to save her/ It will lose her anger/ You will never win/// And you want three wishes:/ You want never bitter/ And all delicious/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// You want three wishes:/ One to fly the heavens/ One to swim like fishes/ You want never bitter/ And all delicious/ And a clean conscience/ And all it's blisses/ You want one true lover with a thousand kisses/ You want soft and gentle and never vicious/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// Three wishes- The pierces
AlexandraDAlly Avatarul lui AlexandraDAlly

109 mesaje
Oras: bistrita

De la: ioanababy, la data 2009-09-25 18:06:16Salut.
Foloseste cineva dintre voi???? Eu de curand mi-am luat niste chestii dragute, chiar de lux de la www.sexspot.ro. Le-am luat atat pentru mine cat si pentru jocul in cuplu iar prietenul meu se pare ca a apreciat foarte mult acest lucru. Intrebarea mea este....... folosirea mai indelungata a lor are efecte "adverse" asupra vietii sexuale???? Va scriu pentru ca prietenul meu este marinar si o perioada buna de timp voi sta pe dreapta :). Va multumesc anticipat pentru raspunsurile voastre.

he heeee..nu am folosit inca... desi...asa mi-ar trebui niste catuse dinalea cu puf roz,pt. prietenul meu,bineinteles yuuuuuupiiiii
andreea1976 Avatarul lui andreea1976

3916 mesaje

De la: mofo, la data 2009-10-01 14:20:16doar daca sunt mai groase ca penisului si le folosesti in stil barbar:)))

si acum a vorbit experienta din tine....nu-i asa? hai recunoaste
Ca sa-ti atingi obiectivele trebuie sa fii un visator. Asa ca nu mai pierde vremea, trimite totul la naiba si du-te sa te culci !!!
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

si eu vreau jucarii
"Orice lucru pe care l faci n via va fi nesemnificativ, dar este foarte important s l faci. Deoarece nimeni nu l va mai face", Mahatma Gandhi.
mofo Avatarul lui mofo

4 mesaje

nu draga!am fost cruios sa stiu cum mama draq fac alea de-si baga mana in pasarica,fundulezt,am cautat pe google si nu toate s-au nascut galeti:)) ci la inceput si-au bagat un obiect cat le-a suportat pasarica pana acesta intra lejer,apoi mai gros si tot asa
simonycik Avatarul lui simonycik

421 mesaje

Ce efecte adverse sa aibe? nu draga stai linistita si foloseste-le cat timp e el plecat
when all else failes, have sex
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

De la: mofo, la data 2009-10-01 18:06:17nu draga!am fost cruios sa stiu cum mama draq fac alea de-si baga mana in pasarica,fundulezt,am cautat pe google si nu toate s-au nascut galeti:)) ci la inceput si-au bagat un obiect cat le-a suportat pasarica pana acesta intra lejer,apoi mai gros si tot asa
in curand o sa isi bage si o vila=))=))=))=))=))
"Orice lucru pe care l faci n via va fi nesemnificativ, dar este foarte important s l faci. Deoarece nimeni nu l va mai face", Mahatma Gandhi.
DON_LUCIANO Avatarul lui DON_LUCIANO

984 mesaje

sar putea sa-ti placa mai mult jucariile si sa nu mai ai placera cu sotul tau
vreau o cafea

4 mesaje

Stati linistite. Lui i-am luat tot de pe www.sexspot.ro un masturbator, copie fidela dupa vaginul lui Kat Young . Adica macar sa se simta si el cel putin la fel de bine ca si mie, sper..... . Oricum a fost incantat de idee, chiar m-a mirat pentru ca ma asteptam sa reactioneze altfel.

4 mesaje

Experiente asemanatoare nu a mai avut nimeni?
Fosta membra Kudika.ro
De la: ioanababy, la data 2009-10-09 13:25:24Experiente asemanatoare nu a mai avut nimeni?

am alergie la cauciuc!
Sa stii sa lupti cand vrei sa ai, sa nu regreti cand pierzi sau dai, sa poti urca cand altii te coboara, sa poti sa induri cand altii te inseala, sa poti zambi cand inima iti plange, sa-ti fie cald chiar daca afara ninge, sa poti avea dorinta chiar daca is clipe ce trec in nefiinta, sa poti trai cand lupta e pierduta, sa ai in viata tot ce sufletul iti cere: credinta, dragoste, placere.
spumosu Avatarul lui spumosu

678 mesaje

De la: one_size, la data 2009-10-09 13:27:52
De la: ioanababy, la data 2009-10-09 13:25:24Experiente asemanatoare nu a mai avut nimeni?

am alergie la cauciuc!

pai si cu costumul de latex pe care ti l-am cumparat ce facem?
Fosta membra Kudika.ro
De la: spumosu, la data 2009-10-09 13:31:36

am alergie la cauciuc!

vai ce frumos din partea ta!ma risc din cand in cand pt tine orice..oriunde...oricand!numa sa nu ti-o iei in cap!
Sa stii sa lupti cand vrei sa ai, sa nu regreti cand pierzi sau dai, sa poti urca cand altii te coboara, sa poti sa induri cand altii te inseala, sa poti zambi cand inima iti plange, sa-ti fie cald chiar daca afara ninge, sa poti avea dorinta chiar daca is clipe ce trec in nefiinta, sa poti trai cand lupta e pierduta, sa ai in viata tot ce sufletul iti cere: credinta, dragoste, placere.
spumosu Avatarul lui spumosu

678 mesaje

De la: one_size, la data 2009-10-09 13:36:29
De la: spumosu, la data 2009-10-09 13:31:36

am alergie la cauciuc!

vai ce frumos din partea ta!ma risc din cand in cand pt tine orice..oriunde...oricand!numa sa nu ti-o iei in cap!

vorbim pe privat..................da sa-l anunt si pe zaa idol pentru o consiliere directa

4 mesaje

Nu mai are nimeni nici un comment de pus? Imposibil totusi sa nu existe persoane cu imaginatie care sa doreasca sa "share" din experientele lor.
Full_Metal_Jacket Avatarul lui Full_Metal_Jacket

3550 mesaje

De la: ioanababy, la data 2009-10-28 16:30:32Nu mai are nimeni nici un comment de pus? Imposibil totusi sa nu existe persoane cu imaginatie care sa doreasca sa "share" din experientele lor.

Banuiesc ca exista o gramada de persoane cu foarte multa imaginatie care nu au chef de impartirea experientelor...Tu nu ai prieteni adevarati cu care poti discuta despre asta?
Fosta membra Kudika.ro
De la: ioanababy, la data 2009-10-28 16:30:32Nu mai are nimeni nici un comment de pus? Imposibil totusi sa nu existe persoane cu imaginatie care sa doreasca sa "share" din experientele lor.

vrei sa ne sharium!!?
nebunatico!!
mi-am busuioc in par maaaaaai.....! http://www.microworkers.com/?Id=0814c3a1
Fosta membra Kudika.ro
mi e imi suna a reclama...
..totusi sa ti povestim noi di toate nu??:))))
exista site uri..speciaLizate

fara suparare..dar e enervanta repetarea site ului de unde ti ai cumparat jucariile
http://www.ilovemilka.ro/mesaj?msgid=e2618ca591df179ba0f4fbc5f8fc1588
Fosta membra Kudika.ro
De la: anot, la data 2009-10-28 17:54:07mi e imi suna a reclama...
..totusi sa ti povestim noi di toate nu??:))))
exista site uri..speciaLizate

fara suparare..dar e enervanta repetarea site ului de unde ti ai cumparat jucariile

tu de unde-ti cumperii jucarile!!??
cumva de la siteul mai sius mentionat!!!?
Fosta membra Kudika.ro
vei fi uimit dar nu sunt client fidel la www.sexspot.ro
dar daca as vrea sa mi cumpar un....de la www.sexspot.ro o voi face sigur..
si v am zis?au pana si..................la www.sexspot.ro
ce tare..........
Fosta membra Kudika.ro
este extraordianar sa gasessti tot ce-ti duce mintea, la acest magazin on line!
au si garantie?

rashela Avatarul lui rashela

3663 mesaje

De la: ioanababy, la data 2009-10-05 15:56:40Stati linistite. Lui i-am luat tot de pe www.sexspot.ro un masturbator, copie fidela dupa vaginul lui Kat Young

Costume de baie de la Botezatu (macar chiloti care sa semene cu ai lui Botezatu), masaje revigorante in locuri flescaite.. vinzi?
I'm not telling you it is going to be easy. I'm telling you it's going to be worth it.
Fosta membra Kudika.ro
da...garantie extinsa..5 ani..plus service la domiciliul clientului...si jucarie la schimb

Fosta membra Kudika.ro
De la: anot, la data 2009-10-28 18:06:46da...garantie extinsa..5 ani..plus service la domiciliul clientului...si jucarie la schimb

sunt extaziat, daca nu chiar excitat, de aceste informatii!
cat respect pentru organele noastre!
ma duc repede sa comand o pompa de suctiune!!

Fosta membra Kudika.ro
www.4Love.ro
www.sexshop-romantic.ro

mda...acum am aflat..nu e non stop
am mai pus site uri..pt concurenta

plus vreau reducere pentru animarea topicului si card de fidelitate pt kudice si kudici
Fosta membra Kudika.ro
De la: anot, la data 2009-10-28 18:12:45www.4Love.ro
www.sexshop-romantic.ro

mda...acum am aflat..nu e non stop
am mai pus site uri..pt concurenta

plus vreau reducere pentru animarea topicului si card de fidelitate pt kudice si kudici

daca se fac reduceri, ma abonez si io!
rashela Avatarul lui rashela

3663 mesaje

Acum multi ani, pe vremea cand se purta latex-ul.. ca tinuta de ocazie... (dar n-aveai de unde sa-l cumperi).. eram tentata sa iau asa ceva dintr-un asemenea magazin. Dar nu erau nici ele accesibile oamenilor de rand. Vorbesc de anii '80 - '89. Mi-a trecut...

O sa sar de la una la alta .... Daca tot se acorda service, presupunand ca o clienta (client) nu a folosit asa ceva vreodata si nici nu-l duce capul mai mult decat a citi niste instructiuni de folosire (banuiesc ca si astea exista)... vanzatorul are vreo posibilitate sa ii arate cum lucreaza jucaria? Sau daca, pur si simplu o persoana pusa pe glume... cu tupeu.. vrea sa stie pe ce da banii... ce face comis-voiajurul (fata asta de a deschis topicul) sau vanzatorul?
I'm not telling you it is going to be easy. I'm telling you it's going to be worth it.
Pagini: 1 2 >> Sari la pagina: