Setari Cookie-uri

Jucarii Sexuale

De la: rashela, la data 2009-10-28 18:17:58Acum multi ani, pe vremea cand se purta latex-ul.. ca tinuta de ocazie... (dar n-aveai de unde sa-l cumperi).. eram tentata sa iau asa ceva dintr-un asemenea magazin. Dar nu erau nici ele accesibile oamenilor de rand. Vorbesc de anii '80 - '89. Mi-a trecut...

O sa sar de la una la alta .... Daca tot se acorda service, presupunand ca o clienta (client) nu a folosit asa ceva vreodata si nici nu-l duce capul mai mult decat a citi niste instructiuni de folosire (banuiesc ca si astea exista)... vanzatorul are vreo posibilitate sa ii arate cum lucreaza jucaria? Sau daca, pur si simplu o persoana pusa pe glume... cu tupeu.. vrea sa stie pe ce da banii... ce face comis-voiajurul (fata asta de a deschis topicul) sau vanzatorul?



dumneavoastra doriti o demonstratie live a produsului?
doriti sa aflati eficacitatea si cantitatea de placere imprastiata pe trup, data de produs!?
geo_xx
Postat pe 28 Octombrie 2009 18:21
Tu nu te-ai saturat sa iei o cutie de bomboane cu rom si, ajuns acasa, sa constati ca are doar un sambure de visina in interior?
rashela
Postat pe 28 Octombrie 2009 18:23
din pct meu de vedere nici o jucarie nu poate compensa un barbat (aka prietenul tau) si nici un vagin artificial nu poate compensa unul adevarat.

pe langa senzatia de placere oferita de jucarie ...un partener poate oferi: mangaieri, saruturi, dragoste s.a
anderson
Postat pe 29 Octombrie 2009 14:26
jucarii sexuale?
ruleaza !
am facut o data
cu o tipa cu care eram... mai mult sau mai putin.. cuplat
sex si ne-am ajutat de vibratorul mamei ei :))
a fost nice...
Limbu
Postat pe 12 Decembrie 2009 02:52
nu vad nimic rau in asta....important e ca esti open mind, si nu te temi sa experimentezi.....
freakbabe
Postat pe 12 Decembrie 2009 05:12
Ca sa fiu cinstita eu am asa ceva acasa,jucarii sexuale,le am pentru ca imi place sa am o cate o seara nebuna cu iubi meu....depinde de cheful fiecaruia,dar e ca si cu mancarea....azi ai chef de o prajitura,maine de un cozonac,etc.Pt cei ce vor sa isi achizitioneze jucarii sexuale va propun sa mergeti pe varianta online ca nu e asa de rusinoasa,e destul de rapida(doar daca nu ai chef in momentul respectiv de ceva fierbinte).Eu am cautat pe mai multe siteuri artificii de genul asta,dar am gasit un singur site care ma avantajeaza pt ca imi dau de fiecare data reducere,plus ca vb si la telefon cu o tipa super de draguta si daca am vreo problema ceva se rezolva imediat.
Si ca sa fac si eu reclama va zic ca am cumparat de pe www.fantezie.ro.
Am vazut ca au fost mentionate mai multe siteuri asa ca unul in plus nu strica.
andreeaburs
Postat pe 15 Decembrie 2009 16:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Probleme de libidou 8 De la: kudika_995759 20 Februarie 2016 13:18
primul pas...sau ceav de genu! 19 De la: kudika021090 4 Mai 2009 21:53
viata sexuala 29 De la: roz5bule6lila7 24 Mai 2009 23:53
Experiente (ne)reusite. Sexul in spatii publice 53 De la: ema_rice 16 Ianuarie 2012 00:05
You are The Worst Sex I Ever Had........ 2 De la: copacelul 4 Mai 2009 15:29