Setari Cookie-uri

ma place?

Buna. Am cunoscut nu de mult, un baietzel, e dragutz si il plac :X:X:X
Cineva ia zis ca il plac, o "prietena" mia zis ca ma place si tot o fata mia zis ca are prietena, alta imi zice ca nu are.... :-s Pe care sa o cred? Si ce sa fac mai departe? Odata cand eram cu o fata, vine la noi si o intreaba cand e ziua ei de nastere :( Cum sunt eu geloasa... :( L-am intrebat daca ma uraste si a zis ca nu, dar eu parca am simtzit asta in vocea lui... E timid si el... :( Iar la noi in scoala curtea e mare... Si cand vorbeam cu cativa baieti, vorbea cu altzii pe langa noi, cand am schimbat locul, l-a schimbat si el... ma uraste cu adevarat..? sau>..??
little_angel123
Postat pe 26 Septembrie 2009 02:37
De la: little_angel123, la data 2009-09-26 02:37:38 Buna. Am cunoscut nu de mult, un baietzel, e dragutz si il plac :X:X:X
Cineva ia zis ca il plac, o "prietena" mia zis ca ma place si tot o fata mia zis ca are prietena, alta imi zice ca nu are.... :-s Pe care sa o cred? Si ce sa fac mai departe? Odata cand eram cu o fata, vine la noi si o intreaba cand e ziua ei de nastere :( Cum sunt eu geloasa... :( L-am intrebat daca ma uraste si a zis ca nu, dar eu parca am simtzit asta in vocea lui... E timid si el... :( Iar la noi in scoala curtea e mare... Si cand vorbeam cu cativa baieti, vorbea cu altzii pe langa noi, cand am schimbat locul, l-a schimbat si el... ma uraste cu adevarat..? sau>..??



asta da dilema!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111
anastasia_m
Postat pe 4 Octombrie 2009 19:02
Dupa problematica topicului,nu cred ca ai peste 14ani!Mai cresti si tu si 'baietelul" si vb cand cresteti!Acum fuga la scoala,la teme,la preocupari specifice varstei.Poate nici nu-i arde de fetite,te-ai gandit/?Mai ,voi ce faceti in curtea scolii,va uitati dupa baietei?OF,OF!!!
luyyzz
Postat pe 4 Octombrie 2009 19:11
De la dragoste la ura e doar un pas .... !

Daca intr-o zi iti vine cumva sa-ti tai venele, sa stii ca ele nu mai cresc la loc !

Ziceam si eu asa ...
___LL___
Postat pe 4 Octombrie 2009 20:26
De la: little_angel123, la data 2009-09-26 02:37:38 Buna. Am cunoscut nu de mult, un baietzel, e dragutz si il plac :X:X:X
Cineva ia zis ca il plac, o "prietena" mia zis ca ma place si tot o fata mia zis ca are prietena, alta imi zice ca nu are.... :-s Pe care sa o cred? Si ce sa fac mai departe? Odata cand eram cu o fata, vine la noi si o intreaba cand e ziua ei de nastere :( Cum sunt eu geloasa... :( L-am intrebat daca ma uraste si a zis ca nu, dar eu parca am simtzit asta in vocea lui... E timid si el... :( Iar la noi in scoala curtea e mare... Si cand vorbeam cu cativa baieti, vorbea cu altzii pe langa noi, cand am schimbat locul, l-a schimbat si el... ma uraste cu adevarat..? sau>..??



scumpica de tine..asa ai fost de dulce..cum la tine ori e dragoste..ori e ura:) mai exista si indiferenta..dar e prea frumoasa varsta ta ca sa te mai preocupi si de baietelul ala.iar raspunsul,il vei afla doar de la el..sau de la tine..daca esti mai atenta la detaliile din jur:)
amondineeee
Postat pe 4 Octombrie 2009 20:28
parerea mea e ca ar fi bine sa te duci sa-l intrbi direct sau cv nishte intrebari priin care sa cada in capcana.Faza cu :"ma uraste" consider ca e absolut ridicola...nu are de ce sa te urasca baiatul!

pur si simplu te tachineaza el asha..ori din placerea ca te enervezi...ori din motivul "stii tu care"

:*
senza
Postat pe 6 Octombrie 2009 16:50
Nu prea inteleg partea cu "ura"...de ce sa te urasca??i-ai facut ceva, sau cum??offf
iacinta
Postat pe 10 Octombrie 2009 19:05
te tachineaza nu te uraste si daca face lucrul asta e pt stie ca asa iti atrage atentia. e prea timid si mic ca sa vina la tine sa iti zica direct ca te place.pana una alta tachineaza-l si tu
melka
Postat pe 10 Octombrie 2009 19:09
of ce emancipati sunt copii din ziua de azi...
eu zic asa... citeste niste carti de psihologie a adolescentilor ca e varsta, ca sa mai intelegi cate ceva despre varsta ta... nu zic ca sa traiesti prin carti, dar psihologia e interesanta si e ca un profesor...
ti-as mai da si alte sfaturi da' e a 3-a sapt de cand nu am apucat sa mai i dorm decat 3 ore pe noapte ca am o gramada de treaba...
ingeras_yella21
Postat pe 11 Octombrie 2009 21:32
de unde ai tras u concluzie ca te uraSTE?
ina030722
Postat pe 12 Octombrie 2009 12:30
doamne ajuta!..:))...fi putin mai nepasatoare...vezi-ti de drum tot inainte..si bine o sa fie!..:)
kudika001980
Postat pe 12 Octombrie 2009 13:45
De la: little_angel123, la data 2009-09-26 02:37:38 Buna. Am cunoscut nu de mult, un baietzel, e dragutz si il plac :X:X:X
Cineva ia zis ca il plac, o "prietena" mia zis ca ma place si tot o fata mia zis ca are prietena, alta imi zice ca nu are.... :-s Pe care sa o cred? Si ce sa fac mai departe? Odata cand eram cu o fata, vine la noi si o intreaba cand e ziua ei de nastere :( Cum sunt eu geloasa... :( L-am intrebat daca ma uraste si a zis ca nu, dar eu parca am simtzit asta in vocea lui... E timid si el... :( Iar la noi in scoala curtea e mare... Si cand vorbeam cu cativa baieti, vorbea cu altzii pe langa noi, cand am schimbat locul, l-a schimbat si el... ma uraste cu adevarat..? sau>..??


Te vrea , te doreste , te iubeste....cresti si revino...atunci te luam si noi nu doar el....

Doamne...ce cauta minorii aici???
yneedlove
Postat pe 12 Octombrie 2009 13:50
De la: ingeras_yella21, la data 2009-10-11 21:32:47of ce emancipati sunt copii din ziua de azi...
eu zic asa... citeste niste carti de psihologie a adolescentilor ca e varsta, ca sa mai intelegi cate ceva despre varsta ta... nu zic ca sa traiesti prin carti, dar psihologia e interesanta si e ca un profesor...
ti-as mai da si alte sfaturi da' e a 3-a sapt de cand nu am apucat sa mai i dorm decat 3 ore pe noapte ca am o gramada de treaba...


TU esti pisaloaga daia de citeste cartzi dalea de le recomanzi unei fetitze probabil de clasa a3a de vrea sa se iubeasca cu baiatul in curtea scolii????
yneedlove
Postat pe 12 Octombrie 2009 13:50
De la: ina030722, la data 2009-10-12 12:30:15de unde ai tras u concluzie ca te uraSTE?


De unde a tras concluzia ca e fata?
yneedlove
Postat pe 12 Octombrie 2009 13:54
E frumoasa varsta primelor " iubiri " . Dar multe fete inca sunt naive si nu inteleg ce stampla cu sentimentele lor . Nu fac diferenta intre un flirt si iubire , intre iubire si capriciu . Inca esti tanara . Dar ca un sfat foarte bine cunoscut , incearca sa fi indiferenta . Oricum te-ai simti , oricat de mult l-ai placea , nu ii arata asta . Barbatii prefera sa cucereasca , nu sa fie cuceriti . Isi pierd interesul fata de fetele care stau cu " limba scoasa " la ei . E un sfat practic , nu lua in nume de rau ce am scris . Bafta .
danylor29
Postat pe 12 Octombrie 2009 13:58
De la: danylor29, la data 2009-10-12 13:58:03E frumoasa varsta primelor " iubiri " . Dar multe fete inca sunt naive si nu inteleg ce stampla cu sentimentele lor . Nu fac diferenta intre un flirt si iubire , intre iubire si capriciu . Inca esti tanara . Dar ca un sfat foarte bine cunoscut , incearca sa fi indiferenta . Oricum te-ai simti , oricat de mult l-ai placea , nu ii arata asta . Barbatii prefera sa cucereasca , nu sa fie cuceriti . Isi pierd interesul fata de fetele care stau cu " limba scoasa " la ei . E un sfat practic , nu lua in nume de rau ce am scris . Bafta .


Da s-o invatati sa se tina de scoala ,sa invete mai mult nu puteti,doar sa se cupleze cu baieti.
Bune fete sunteti voi si darnica in sfaturi.

Postat pe 12 Octombrie 2009 14:09
De la: little_angel123, la data 2009-09-26 02:37:38 Buna. Am cunoscut nu de mult, un baietzel, e dragutz si il plac :X:X:X
Cineva ia zis ca il plac, o "prietena" mia zis ca ma place si tot o fata mia zis ca are prietena, alta imi zice ca nu are.... :-s Pe care sa o cred? Si ce sa fac mai departe? Odata cand eram cu o fata, vine la noi si o intreaba cand e ziua ei de nastere :( Cum sunt eu geloasa... :( L-am intrebat daca ma uraste si a zis ca nu, dar eu parca am simtzit asta in vocea lui... E timid si el... :( Iar la noi in scoala curtea e mare... Si cand vorbeam cu cativa baieti, vorbea cu altzii pe langa noi, cand am schimbat locul, l-a schimbat si el... ma uraste cu adevarat..? sau>..??

Fetelor aveti grija cu sfaturile,uitati-va bine la exprimare,voi dati sfaturi depsre dragoste unei fetite care nu are mai mult de 12 ani?
Cititi cu atentie......"un baietel dragut" spune ea!!!
Kudika chiar ai nevoie de un moderator pe aici sincer!!!
luyyzz
Postat pe 12 Octombrie 2009 14:45
nu te place..clar!
pune mana si invata!
one_size
Postat pe 12 Octombrie 2009 14:49
E clar te place ,dar o sa te adore cand vei deveni cea mai desteapta fata din clasa .Pana una alta aratai cat de buna esti la invatat :)
kudikao1
Postat pe 12 Octombrie 2009 14:59
De la: yneedlove, la data 2009-10-12 13:54:39
De la: ina030722, la data 2009-10-12 12:30:15de unde ai tras u concluzie ca te uraSTE?


De unde a tras concluzia ca e fata?


pai nu-s pisaloaga da ma gandeam cum sa scape de niste suferinte care pot sa dea nastere la copii din copii ca la englejii... sau daca nu e cazul, fata asta tot se complica prea mult pt varsta ei si poate nu are curajul sa vb cu mamica ei... sau mamica ei n-are curaj sa vb cu ea....
ingeras_yella21
Postat pe 13 Octombrie 2009 00:47
De la: kudikao1, la data 2009-10-12 14:59:58E clar te place ,dar o sa te adore cand vei deveni cea mai desteapta fata din clasa .Pana una alta aratai cat de buna esti la invatat :)


Adicã femeile cu ochelari sunt atrãgãtoare?
_MIS0GIN_
Postat pe 13 Octombrie 2009 22:24
De la: _MIS0GIN_, la data 2009-10-13 22:24:27
De la: kudikao1, la data 2009-10-12 14:59:58E clar te place ,dar o sa te adore cand vei deveni cea mai desteapta fata din clasa .Pana una alta aratai cat de buna esti la invatat :)


Adicã femeile cu ochelari sunt atrãgãtoare?


iar esti prost...crescut stai in banca ta in loc sa te manifesti.... nu faci decat sa devi mult mai penibil decat esti deja
idiot in devenire....
dandanaua_reloaded
Postat pe 13 Octombrie 2009 23:02
De la: _MIS0GIN_, la data 2009-10-13 22:24:27
De la: kudikao1, la data 2009-10-12 14:59:58E clar te place ,dar o sa te adore cand vei deveni cea mai desteapta fata din clasa .Pana una alta aratai cat de buna esti la invatat :)


Adicã femeile cu ochelari sunt atrãgãtoare?


Da miso ::* miso ptr ca poarta d-na mata si cu mine si suntem atragatoare amandoua
kudikao1
Postat pe 13 Octombrie 2009 23:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
da asa e 15 De la: dandanaua_reloaded 20 Ianuarie 2010 20:19
despartire..)ajutor!!! 37 De la: kiss_my_ass 1 Noiembrie 2011 15:20
Decolorare ,decapaj sau :) direct vopsea:D? 7 De la: andreeamarcu94 28 Octombrie 2014 19:25
oare chiar este asa cum sp el???? 29 De la: tigruaik 17 Octombrie 2012 12:48
Sa o mai astept? 25 De la: Tycu 26 Februarie 2014 16:05