Setari Cookie-uri

Ce se intampla?

Buna. Am cunoscut nu de mult, un baietzel, e dragutz si il plac :X:X:X
Cineva ia zis ca il plac, o "prietena" mia zis ca ma place si tot o fata mia zis ca are prietena, alta imi zice ca nu are.... :-s Pe care sa o cred? Si ce sa fac mai departe? Odata cand eram cu o fata, vine la noi si o intreaba cand e ziua ei de nastere :( Cum sunt eu geloasa... :( L-am intrebat daca ma uraste si a zis ca nu, dar eu parca am simtzit asta in vocea lui... E timid si el... :( Iar la noi in scoala curtea e mare... Si cand vorbeam cu cativa baieti, vorbea cu altzii pe langa noi, cand am schimbat locul, l-a schimbat si el... ma uraste cu adevarat..? sau>..??
little_angel123
Postat pe 27 Septembrie 2009 05:15

cred ca nu-l interesezi ...doar atat.
ella_c
Postat pe 27 Septembrie 2009 07:20
ce frumos !
Nu vreau sa stiu cati ani ai,ma tem ca ar strica farmecul!

Si de ce crezi tu ca te uraste? Ca sa fiu in ton cu topicul.....
_oktober_
Postat pe 27 Septembrie 2009 07:26
De la: little_angel123, la data 2009-09-27 05:15:14Buna. Am cunoscut nu de mult, un baietzel, e dragutz si il plac :X:X:X
Cineva ia zis ca il plac, o "prietena" mia zis ca ma place si tot o fata mia zis ca are prietena, alta imi zice ca nu are.... :-s Pe care sa o cred? Si ce sa fac mai departe? Odata cand eram cu o fata, vine la noi si o intreaba cand e ziua ei de nastere :( Cum sunt eu geloasa... :( L-am intrebat daca ma uraste si a zis ca nu, dar eu parca am simtzit asta in vocea lui... E timid si el... :( Iar la noi in scoala curtea e mare... Si cand vorbeam cu cativa baieti, vorbea cu altzii pe langa noi, cand am schimbat locul, l-a schimbat si el... ma uraste cu adevarat..? sau>..??

Eu cred ca inca nu te uraste. O va face, atunci cand devii mai obsesiva, te tot tii dupa el, intrebi pe toata lumea despre el, te imprietenesti cu prietenii lui etc...
In rest ce poti face? Il intrebi daca are timp dupa scoala sa faceti o plimbare, sa mergeti la un suc sau daca are chef sa invatati imrpreuna
Full_Metal_Jacket
Postat pe 28 Septembrie 2009 13:23
yumy
Postat pe 28 Septembrie 2009 13:26
se intampla ca nu iti mai arde de scoala ci de baieti!
la voi in curtea scolii...cu indulgenta 12 ani..ai!
Soransky
Postat pe 28 Septembrie 2009 13:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dacã vrei sã fie numai al tãu... 62 De la: coffeeta 11 Iunie 2009 19:29
Ok. Ma intriga un tip...ce fac? 43 De la: Miss_Stardust 10 Mai 2010 16:50
Ma cauta numai cand e beat! 49 De la: Cassey 13 Mai 2009 14:04
fostul 6 De la: deea_kudika_05 2 Decembrie 2009 14:24
O iubesc pe CRISTINA ,va rog ajutati-ma s-o cuceresc. 605 De la: Rock_this 18 Iunie 2009 13:02