Ce se intampla?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

little_angel123 Avatarul lui little_angel123

2 mesaje

Buna. Am cunoscut nu de mult, un baietzel, e dragutz si il plac :X:X:X
Cineva ia zis ca il plac, o "prietena" mia zis ca ma place si tot o fata mia zis ca are prietena, alta imi zice ca nu are.... :-s Pe care sa o cred? Si ce sa fac mai departe? Odata cand eram cu o fata, vine la noi si o intreaba cand e ziua ei de nastere :( Cum sunt eu geloasa... :( L-am intrebat daca ma uraste si a zis ca nu, dar eu parca am simtzit asta in vocea lui... E timid si el... :( Iar la noi in scoala curtea e mare... Si cand vorbeam cu cativa baieti, vorbea cu altzii pe langa noi, cand am schimbat locul, l-a schimbat si el... ma uraste cu adevarat..? sau>..??
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro

cred ca nu-l interesezi ...doar atat.
Placerea se poate sprijini pe iluzie, fericirea insa se intemeiaza pe adevar. (Chamfort )
_oktober_ Avatarul lui _oktober_

7593 mesaje
Oras: arad

ce frumos !
Nu vreau sa stiu cati ani ai,ma tem ca ar strica farmecul!

Si de ce crezi tu ca te uraste? Ca sa fiu in ton cu topicul.....
Full_Metal_Jacket Avatarul lui Full_Metal_Jacket

3550 mesaje

De la: little_angel123, la data 2009-09-27 05:15:14Buna. Am cunoscut nu de mult, un baietzel, e dragutz si il plac :X:X:X
Cineva ia zis ca il plac, o "prietena" mia zis ca ma place si tot o fata mia zis ca are prietena, alta imi zice ca nu are.... :-s Pe care sa o cred? Si ce sa fac mai departe? Odata cand eram cu o fata, vine la noi si o intreaba cand e ziua ei de nastere :( Cum sunt eu geloasa... :( L-am intrebat daca ma uraste si a zis ca nu, dar eu parca am simtzit asta in vocea lui... E timid si el... :( Iar la noi in scoala curtea e mare... Si cand vorbeam cu cativa baieti, vorbea cu altzii pe langa noi, cand am schimbat locul, l-a schimbat si el... ma uraste cu adevarat..? sau>..??

Eu cred ca inca nu te uraste. O va face, atunci cand devii mai obsesiva, te tot tii dupa el, intrebi pe toata lumea despre el, te imprietenesti cu prietenii lui etc...
In rest ce poti face? Il intrebi daca are timp dupa scoala sa faceti o plimbare, sa mergeti la un suc sau daca are chef sa invatati imrpreuna
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
Soransky Avatarul lui Soransky

48 mesaje

se intampla ca nu iti mai arde de scoala ci de baieti!
la voi in curtea scolii...cu indulgenta 12 ani..ai!