buna ziua

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Fosta membra Kudika.ro
vrea sa spun intai tuturor buna ziua si sa spun ca mi-am facut cont special pt ca as dori sa stiu parerea dumneavoastra in legatura cu oamenii, cu gusturile acestora, cu orientarile sexuale, ce parere aveti despre relatiile de prietenie din ziua de astazi, despre cum a evoluat omenirea ce va deranjeaza cel mai mult sau ce va place
multumesc anticipat si astept raspunsurile dumneavoastra
Raporteaza abuz de limbaj
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

hmmmmmmmmmmmmmmmmmm totusi de ce oare si-a sters tipa contul??? hai noapte buna bucuresti
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
anamaria_brunetik Avatarul lui anamaria_brunetik

236 mesaje
Oras: braila

De la: yumalai, la data 2009-09-28 10:19:58hmmmmmmmmmmmmmmmmmm totusi de ce oare si-a sters tipa contul??? hai noapte buna bucuresti
nopate buna
Fosta membra Kudika.ro
De la: yumalai, la data 2009-09-28 10:19:58hmmmmmmmmmmmmmmmmmm totusi de ce oare si-a sters tipa contul??? hai noapte buna bucuresti
numai ce si la facut contu si a si fugit:))
Deeea
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

De la: andreeaaa88, la data 2009-09-28 12:06:52
numai ce si la facut contu si a si fugit:))

asa repede s-a speriat de noi?
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.