Setari Cookie-uri

emisiune misogina!!!

Ce parere aveti despre emisiunea Pariu ca stiu de la Antena 1?
grantz
Postat pe 30 Septembrie 2009 11:45
nu ma uit la asa ceva
yumy
Postat pe 30 Septembrie 2009 11:47
Ce emisiune? scuze dar eu nu prea ma uit la tv asa ca sunt pe dinafara aici , dar daca e vorba despre o emisiune marca antena 1 atunci e sigur facuta numai pentru a creste audientele, cu pretul de a face de ras invitatii/concurentii ..presupun ca prezinta Dan Negru?
simonycik
Postat pe 30 Septembrie 2009 12:07
O lalaiala aiurea si o maimutareala ca toate emisiunile prezenatate de Negru.M-am uitat un pic si m-am plictisit rapid,e pierdere de timp!
luyyzz
Postat pe 30 Septembrie 2009 12:41
De la: luyyzz, la data 2009-09-30 12:41:40O lalaiala aiurea si o maimutareala ca toate emisiunile prezenatate de Negru.M-am uitat un pic si m-am plictisit rapid,e pierdere de timp!

Gata m-am informat am presupus gresit..nu negru prezinta ci ala...Morar parca in fine m-am uitat 5 min pe site sa vad despre ce e vorba, dar m-am plictisit repede..dupa cum spuneam fac audienta batandu-si joc de niste tute...seamana cu te pui cu blondele doar ca aici vin si brunete
simonycik
Postat pe 30 Septembrie 2009 13:15
De la: simonycik, la data 2009-09-30 13:15:04
De la: luyyzz, la data 2009-09-30 12:41:40O lalaiala aiurea si o maimutareala ca toate emisiunile prezenatate de Negru.M-am uitat un pic si m-am plictisit rapid,e pierdere de timp!

Gata m-am informat am presupus gresit..nu negru prezinta ci ala...Morar parca in fine m-am uitat 5 min pe site sa vad despre ce e vorba, dar m-am plictisit repede..dupa cum spuneam fac audienta batandu-si joc de niste tute...seamana cu te pui cu blondele doar ca aici vin si brunete

Ai dreptate,o confundasem cu aia cu blondele,oricum tot pe acolo e si da,Morar desi a spus ca el se respecta si bla,bla vad ca a dat-o si el pe manelisme televizate!
luyyzz
Postat pe 30 Septembrie 2009 13:48
De la: luyyzz, la data 2009-09-30 13:48:45
De la: simonycik, la data 2009-09-30 13:15:04
De la: luyyzz, la data 2009-09-30 12:41:40O lalaiala aiurea si o maimutareala ca toate emisiunile prezenatate de Negru.M-am uitat un pic si m-am plictisit rapid,e pierdere de timp!

Gata m-am informat am presupus gresit..nu negru prezinta ci ala...Morar parca in fine m-am uitat 5 min pe site sa vad despre ce e vorba, dar m-am plictisit repede..dupa cum spuneam fac audienta batandu-si joc de niste tute...seamana cu te pui cu blondele doar ca aici vin si brunete

Ai dreptate,o confundasem cu aia cu blondele,oricum tot pe acolo e si da,Morar desi a spus ca el se respecta si bla,bla vad ca a dat-o si el pe manelisme televizate!

Exact dar partea trista este ca astfel de emisiuni fac audiente obeze si umplu buzunarele alora de la antena 1
simonycik
Postat pe 30 Septembrie 2009 16:13
De la: kudika071594, la data 2009-09-30 11:45:30Ce parere aveti despre emisiunea Pariu ca stiu de la Antena 1?



ffffffffff tare !!!!!!!!! inca o dovada ca plastic is fantastic!!!
greierash_is_back
Postat pe 1 Octombrie 2009 01:28
Nu e corect sa selecteze toate zanele vopsite si pavoazate picate din luna si certate cu invatatura, care au trecut prin scoala ca gasca prin apa, sa li se dea 100-200 de lei sa apara la televizor in toata splendoarea nestiintei lor, iar dumnealor, masculii, sa faca pe istetii. Ar trebui fetelor alora sa le fie rusine sa mai iasa pe strada! Rusine Antena 1!
grantz
Postat pe 1 Octombrie 2009 21:27

Nu stiu exact daca aceasta emisiune e aranjata, dar am vazut si eu una si pare reala. Fetele chiar atat pot, unele mai mult, altele mai putin, altele deloc.
Oricum,e cel putin amuzant sa afli despre Dunarea cere trece prin M-tii Padurosi si intra in Romania prin nordul tarii, sau ca un "cartofor" este cel ce cultiva cartofi....

angelfromheaven
Postat pe 8 Octombrie 2009 00:55
De la: luyyzz, la data 2009-09-30 12:41:40O lalaiala aiurea si o maimutareala ca toate emisiunile prezenatate de Negru.M-am uitat un pic si m-am plictisit rapid,e pierdere de timp!


E prezentata de Mihai Morar.
M-am uitat la o emisiune si atat...nu prea ma incanta cand le intreaba pe doua ce e aia felatie si ele spun ca e o rotatie a Pamantului.

Cred ca e un fake ca toate cele...
fluturas_
Postat pe 8 Octombrie 2009 01:20
De la: grantz, la data 2009-09-30 11:45:30Ce parere aveti despre emisiunea Pariu ca stiu de la Antena 1?


emisiunea asta de doi lei alimenteaza parerea potrivit careia femeile sunt mai...prostute. ma intreb daca barbatii aceia care rad ar sti sa raspunda la intrebari. pe pariu ca multi dintre romani n-ar stii sa raspunda la acele intrebar, desi intrebarile sunt foarte simple.

deh, daca emisiuni de calitate cei din televiziune nu stiu sa faca, fac astfel de emisiuni-gunoi.
franziska_eu
Postat pe 9 Octombrie 2009 11:38
ma duc pan' la baie
Diavolyta_
Postat pe 9 Octombrie 2009 11:41
am vazut si eu 15 min din emeisiunea asta si tot cam atat din "te pui cu blondele?" - mi se par de prost gust, iar Negru - ma abtin sa imi spun parerea
oricum nu avem ce sa facem, doar sa nu le privim
adina_black
Postat pe 20 Octombrie 2009 21:48
Sunt doua variante. Alea chiar sunt proaste. Si atunci mai ai curaj sa ii spui emisiune misogina? Cand prostia bubuie si alea se fac de ras pe un post national? Ia aduna-le pe toate si preda-le niste cultura generala sa poata fi numite femei pentru a fi obiectul misoginismului.
Varianta doi: Acelasi lucru. Cat de femeie poti sa fii sa faci pe proasta in toata tara?
Nu e misogina deloc. E o emisiune realista. A fi femeie nu inseamna doar sa ai par lung si organe sexuale de gen.
ligiapop19
Postat pe 23 Octombrie 2009 12:29
eu cred ca majoritatea tipelor care participa sunt platite... acum nu stiu cu ce sume uriase sunt platite, dar.... daca le place... ca pana la urma nu sunt obligate sa participe
adina_black
Postat pe 23 Octombrie 2009 17:13
Eu zic ca antena asta s-a otevizat de tot si in curand va si proteveul la fel, prima tv mai castiga cu carcotasii! Pana la urma e in beneficiul meu, pt ca am ajuns sa ma uit la discovery, history,travel !
miss_darine
Postat pe 24 Octombrie 2009 23:28
De la: miss_darine, la data 2009-10-24 23:28:22Eu zic ca antena asta s-a otevizat de tot si in curand va si proteveul la fel, prima tv mai castiga cu carcotasii! Pana la urma e in beneficiul meu, pt ca am ajuns sa ma uit la discovery, history,travel !


sa nu uiti de cartoon network
geo_xx
Postat pe 24 Octombrie 2009 23:31
De la: geo_xx, la data 2009-10-24 23:31:01
De la: miss_darine, la data 2009-10-24 23:28:22Eu zic ca antena asta s-a otevizat de tot si in curand va si proteveul la fel, prima tv mai castiga cu carcotasii! Pana la urma e in beneficiul meu, pt ca am ajuns sa ma uit la discovery, history,travel !


sa nu uiti de cartoon network

hbo cand am timp in rest torentii sunt la mare cautare, nici macar stirle n mai sunt interesante.... si ca sa mai spun un secret, ma uit la meciurile de fotbal, mult mia interesante, macar aia alearga 90 de minute ca dementii sa bage mingea in poarta....au ceva de finalizat, au un scop un cap si o coada pe cand emisiunile mai sus mentionate..... Dumnezeu cu mila, nici pisica n-are rabdare sa le priveasca, mai bine se uita la looney toons...
dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Octombrie 2009 23:38
De la: geo_xx, la data 2009-10-24 23:31:01
De la: miss_darine, la data 2009-10-24 23:28:22Eu zic ca antena asta s-a otevizat de tot si in curand va si proteveul la fel, prima tv mai castiga cu carcotasii! Pana la urma e in beneficiul meu, pt ca am ajuns sa ma uit la discovery, history,travel !


sa nu uiti de cartoon network


Bine ca nu mi-ai recomandat taraf tv! tks
miss_darine
Postat pe 24 Octombrie 2009 23:44
De la: miss_darine, la data 2009-10-24 23:28:22Eu zic ca antena asta s-a otevizat de tot si in curand va si proteveul la fel, prima tv mai castiga cu carcotasii! Pana la urma e in beneficiul meu, pt ca am ajuns sa ma uit la discovery, history,travel !






arunca te si putin pe AXN SF.....dar sa nu te sperii......
gratuit89
Postat pe 26 Octombrie 2009 12:43
Se vede de la o posta ca e regizata. Si cum zicea cineva mai sus alea nu-s femei daca nu au atata respect de sine incat sa se lase cumparate in halul asta. Din pacate ele si alte taraturi promovate de televiziunea romana in ultima vreme formeaza idealul multor fete de 15-16 ani care vor sa ajunga "vedete". Si e mare pacat, ca sunt atatea valori care ar putea fi promovate si ar aduce probabil acelas rating
teolaladora
Postat pe 26 Octombrie 2009 14:04
nu e o emisiune misogina e o emisiune in care se dovedeste inca odata cat de tarfa e OMUL! si cat se vinde pt niste bani.
dar tu probabil ai boala pe barbati deci pt tine e emisiune misogina, se accepta ;)
felixcat
Postat pe 26 Octombrie 2009 17:09
este o emisiune.......care promoveaza prostia.
este regizata (pt cei care nu-si dau seama ) ..
zicea Morar ca a castigat nu stiu ce premiu la Cannes....de parca ar conta asta...si evident este preluata din alta tara.
oooooooooooooooffffffffff.............
ar trb sa promovam si noi alte valori daca vrem schimbare
beyoance
Postat pe 3 Noiembrie 2009 21:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Colega barfitoare si fitilista 10 De la: Napalm 23 Noiembrie 2011 19:36
hello:D 7 De la: pamela_1 1 Iulie 2009 16:08
eu pesti el leu=? 2 De la: razz 7 Martie 2009 22:04
Ce anume trebuie sa faci, pt a face o femeie fericita?????....:):):) 59 De la: eka 18 Mai 2009 22:41
cand iubesti trebuie sa ierti orice? 38 De la: Yvonna1234 25 Martie 2010 22:02