Setari Cookie-uri

Scorpion si varsator

Ea Scorpion cu ascendent Rac - el Varsator cu ascendent Varsator. Ce parare aveti? Din experienta voastra ce spuneti?
edv
Postat pe 2 Octombrie 2009 12:16
De la: edv, la data 2009-10-02 12:16:45Ea Scorpion cu ascendent Rac - el Varsator cu ascendent Varsator. Ce parare aveti? Din experienta voastra ce spuneti?

Din experienta mea...stiu ca sunt un dezastru impreuna,dar nu intotdeauna trebuie sa te iei dupa zodii...
AlexandraDAlly
Postat pe 5 Octombrie 2009 10:56
ultima mea relatie(eu scorpioanca) a fost cu un varsator...nu a mers deloc bine.cand eram impreuna totul era frumos,dar dupa ce ne desparteam el isi petrecea timpul numai cu prietenii,abia dadea un semn de viata.Varsatorului ii place libertatea,nu vrea sa faca niciun compromis,este las!!De la mine a avut toata libertatea de care avea nevoie,nu il stresam deloc cu mesajele,telefoanele..dar nici asa nu a fost bine.Nu l'am inteles deloc,de ce a mai insistat luni de zile sa fim impreuna si apoi cand am inceput si eu sa simt ceva mai special pentru el..s'a comportat asa ciudat..In fine..sper sa nu mai dau peste varsatori!
madalinuta4286
Postat pe 5 Octombrie 2009 11:17
eu sint varsator...credema eu stiu am trecut printr-o relatie cu un scorpion....greseala voastra ca aveti o mindrie aparte,si incercati sa tineti totul sub control.ma refer in general la scorpioni....chiar daca nu fac tamtam cu certuri totusi ei te inteapa la fiecare pas care te prinde.....scorpioni nu suporta libertatea si sa nu fie in vizorul partenerului....este clar nu sint compatibili .mai devreme sau mai tirziu unul din ei vor suferi...dar totusi in amicitie sint suta la suta..sex nu mai vorbim ..ambele zodi le place sa ofere totul .varsatorul nu accepta ingradire in viata personala....iar scorpionul trebuie sa fie primul in sufletul celuilalt.exzista totusi o sansa..duar intre femeie varsator,si barbat scorpion.
kudika072803
Postat pe 5 Octombrie 2009 21:34
AI DREPTATE PARTIAL, EU SUNT VARSATOR, VORBESC DIN EXPERIENTA CU SCORPIONII, EI SUNT MINCINOSI, FAC UZ DE FARMECUL MASCULIN CAND SUNT INTERESATI,VOR DOAR SA FIE LAUDATI, SA FIE ASCULTATI CAND SE LAUDA, SA NU FIE CONTRAZISI, NU CUMVA SA-I CONTROLEZI, ZGARCITI, IUBESC LIBERTATEA, NU TE POTI BAZA PE EI, POATE DACA-I ACCEPTI ASA DIN CAND IN CAND.......CAND ISI ADUC EI AMINTE SAU ITI VINE RANDUL (MAI DEPINDE SI DE ASCENDENT DAR.......) SLABE SANSE SA AUD CA MERGE VREO RELATIE DE GENUL ASTA
evelinevelina
Postat pe 22 Octombrie 2009 22:59
De la: edv, la data 2009-10-02 12:16:45Ea Scorpion cu ascendent Rac - el Varsator cu ascendent Varsator. Ce parare aveti? Din experienta voastra ce spuneti?


HEI, BUNA DIMINEATA, BUCURIILOR ! IA PRIVITI PE FEREASTRA SA VEDETI CE ZI MINUNATA DE TOAMNA SCAPAM, STAND LA CALCULATOR ! DAR ....
SI ACUM: VARSATORUL ESTE MULT PREA VISATOR, RUPT DE REALITATE SI RELATIV FRAGIL SUFLETESTE PENTRU UN SCORPION, CARE ESTE NEMILOS, INSENSIBIL, IRASCIBIL, CUSURGIU ! SINGURA ZODIE CARE REUSESTE SA LE VINA DE HAC SCORPIONILOR ESTE CEA A GEMENILOR ! NU SACRIFICATI "VARSATORUL" !
DRAGOBETE
Postat pe 23 Octombrie 2009 11:25
deci..eu sunt varsator iar prietenul meu e scorpion si ne intelegem foarte bine si suntem de mult timp impreuna..nu ne-am certat niciodata,doar in gluma.
e barbatul ideal.frumos,destept,intelegator,iubitor si.... arrr :> ...
e ciudat ca astrologii nu ne dau nici o sansa..avem aceleasi gusturi,idei,conceptii ... :)
ephemeral_passion
Postat pe 18 Iunie 2010 19:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu gemeni si el sagetator 5 De la: Raky 12 August 2009 14:24
Eu leu,el taur...:-?? 18 De la: DiavolytaTa 28 Aprilie 2009 19:35
salut 4 De la: thadoogback 24 Februarie 2011 10:19
balantele hmmmm 35 De la: paula27 21 Noiembrie 2011 15:42
Cat de compatibili sunt femeia rac si barbatul taur?? 6 De la: emma2o 24 Martie 2011 13:54