Setari Cookie-uri

buna

as vrea sa-mi dati cate un sfat dak se poate:vorbesc cu un baiat pe internet de aproape un an,dupa cateva luni ne-am recunoscut ca ne placem unul pe altul,a fost frumos vorbeam aproape zilnic pe mess,prin mesaje dar si la tel,eu zic ca m-am indragostit,mi-a zis sa ma duc la el dar eu sunt mai timida si vroiam ca el sa vina la mine dar dintr-o data mi-a spus ca e cu cineva dupa cateva luni in care ne comportam k 2indragostiti,vorbim si acum la fel si el considera ca nu m-a mintit cu nimik si k ia placut de mn dar distanta a fost de vina,ce sa fac sa mai continui povestea asta?
clau_dia
Postat pe 9 Octombrie 2009 22:39
De la: kudika073713, la data 2009-10-09 22:39:45as vrea sa-mi dati cate un sfat dak se poate:vorbesc cu un baiat pe internet de aproape un an,dupa cateva luni ne-am recunoscut ca ne placem unul pe altul,a fost frumos vorbeam aproape zilnic pe mess,prin mesaje dar si la tel,eu zic ca m-am indragostit,mi-a zis sa ma duc la el dar eu sunt mai timida si vroiam ca el sa vina la mine dar dintr-o data mi-a spus ca e cu cineva dupa cateva luni in care ne comportam k 2indragostiti,vorbim si acum la fel si el considera ca nu m-a mintit cu nimik si k ia placut de mn dar distanta a fost de vina,ce sa fac sa mai continui povestea asta?


normal ca nu!!!!
monaq
Postat pe 9 Octombrie 2009 22:41
merci deci tu ai fost chiar sincera,o sa-mi fie mai greu sa fac asta pt ca ma invatasem sa vb cu el zilnic si primul lucru pe care-l faceam cand deschideam calc era sa vad dak era online sau invizibil,poate sunt eu mai asa fac totul din suflet si am crezut ca poate o sa ne intalnim dar...trebuie sa tin cont si de parerea altora k poate mie imi place de el si nu vad tot ce nu e bine
clau_dia
Postat pe 9 Octombrie 2009 22:59
de ce vroia neaparat sa te duci tu la el? mai bine lasa
gaseste-ti unul mai aproape de tine
adina_black
Postat pe 20 Octombrie 2009 21:44
daca are deja prietena inseamna ca vrea doar sa se culce cu tine,ai grija
bb_89
Postat pe 24 Octombrie 2009 22:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Islamul si opresiunea femeilor 26 De la: kudika_982635 28 Iunie 2015 21:20
EA VARSATOR ,EL SAGETATOR...compatibilitate sau nu?????? 11 De la: pmbada_15 7 Octombrie 2009 10:16
Cum sterg 33 De la: SweetDadyD 27 Mai 2009 10:27
DACA AI FI DUMNEZEU PT 1 ZI CE AI FACE?!?!?1 89 De la: adina_black 20 Octombrie 2009 21:41
Buna dimineata! 2 De la: Lyvyus 12 Decembrie 2009 10:08