:sml-confused0006: cadoul perfect de ziua lui??????fara un buget prea mare.....???? :sml-confused0006:

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

loveUsity Avatarul lui loveUsity

20 mesaje

Raporteaza abuz de limbaj
i_andra Avatarul lui i_andra

197 mesaje
Oras: pitesti

si cam ce ai vrea tu sa intrebi de fapt?
"Un om destept rezolva problema, un om si mai destept o evita."
Clx Avatarul lui Clx

46 mesaje
Oras: bacau

Pai ne putem da seama dupa numele topicului ce vrea ea sa intrebe ...

Depinde ce intelegi prin "buget prea mare"
Fosta membra Kudika.ro
gandeste-te de ce ar aveanevoie eu i-am luat prietenului meu manusi de motor....si un tricou cu un text in legatura cu motociclistii...totul m-a costat 4 mil jum....deci gandeste-te
Fosta membra Kudika.ro
De la: miky029, la data 2009-10-12 19:35:45gandeste-te de ce ar aveanevoie eu i-am luat prietenului meu manusi de motor....si un tricou cu un text in legatura cu motociclistii...totul m-a costat 4 mil jum....deci gandeste-te

mai sa fie dar ce buget laudabil ai tu
yneedlove Avatarul lui yneedlove

309 mesaje
Oras: bucuresti

iai o felicitare...si zi...LA MULTI ANI.....din cauza crizei...nu am avut buget decat pt atat ...zi ms...hai pa...
Esti prost si vrei sa te remarci? Aprinde proiectoarele! Esti cel mai prost? aprinde si stopul de ceatza!
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

De la: i_andra, la data 2009-10-12 17:48:58si cam ce ai vrea tu sa intrebi de fapt?

ce sa ii cumpere de la pret unic?
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
i_andra Avatarul lui i_andra

197 mesaje
Oras: pitesti

De la: yumalai, la data 2009-10-12 19:47:29
De la: i_andra, la data 2009-10-12 17:48:58si cam ce ai vrea tu sa intrebi de fapt?

ce sa ii cumpere de la pret unic?

cred ca este o optiune avand in vedere ca nu specifica ce inseamna "fara un buget prea mare".
"Un om destept rezolva problema, un om si mai destept o evita."
cristiana_cris Avatarul lui cristiana_cris

2672 mesaje

De la: loveUsity, la data 2009-10-12 17:41:16

tu intr-o lejerie super sexy...putina atmosfera..sampanie...si este o zi perfecta...
Nothing's gonna change my love for you You ought to know by now how much I love you One thing you can be sure of I'll never ask for more than your love Nothing's gonna change my love for you You ought to know by now how much I love you The world may change my whole life through But nothing's gonna change my love for you
Fosta membra Kudika.ro
nu era vb de ce buget am eu ci de cadou si daca am avut posibilitatea ,de ce sa n-o fac?
Fosta membra Kudika.ro
De la: miky029, la data 2009-10-13 14:36:32nu era vb de ce buget am eu ci de cadou si daca am avut posibilitatea ,de ce sa n-o fac?

Da, ai dreptate
Fosta membra Kudika.ro
Draga mea, cred ca tu esti cadoul perfect, depinde doar de tine cum il "impachetezi". Sugestie: o lenjerie intima sexy, o sticla de sampanie, lumanarele, muzica si imaginatie bogata. Eu i-am luat sotului o inimioara pe care era trecut numele si scria "te iubesc", am gasit-o deja printata cu numele respectiv, 5 lei, un pix Parker-29 lei (chiar frumusel si foarte apreciat de altfel), si un portofel de piele de 35 lei). Sticla de sampanie am testat-o dupa plecarea invitatilor imreuna cu restul cadoului ramas neambalat

Distractie placuta si La Multi Ani!!!
kika25 Avatarul lui kika25

152 mesaje

...cadoul perfect,hmmm...tu,FARA lenjerie intima, „impachetata„doar cu o funda mareee,rosie
testat