Setari Cookie-uri

imi cade parul groaznic!!!!!!!!!!!!

Buna,

iti recomand produsele de mai jos, mamei mele ii cadea foarte rau parul, din cauza stresului, se tundea mereu scurt pentru ca era foarte rar, acum e mai bine, chiar i-a crescut pana la umeri

REGIVERO TRATAMENT PENTRU STOPAREA CADERII PARULUI

baff.ro/sampon/245-regivero-tratament-pentru-stoparea-caderii-pa...

REGIVERO PLUS TRATAMENT INTENSIV PENTRU CRESTEREA PARULUI

baff.ro/sampon/247-regivero-plus-tratament-intensiv-pentru-crest...
kudika7865
Postat pe 24 Martie 2013 17:06
atunci cand iti cade parul la schimbarea anotimpurilor, sau in momente mai stresante, nu e cazul sa te sperii..dar daca cade incontinuu, de saptamani, mi se pare ca deja e vorba de o lipsa in organism. eu am suplinit carentele mele cu un cocktail de substante nutritive, adaptat nevoilor mele..se cheama mezoterapie, se injecteaza direct in scalp niste vitamine si minerale care la analize ti se arata ca lipsesc, si stimuleaza si cresterea foliculilor. cred ca e mai noua procedura, eu am gasit-o doar la dr. Silvia Stanculescu-Vasalos, si am sa mai revin la dansa, mi-a facut foarte bine
kudika_29319
Postat pe 4 Aprilie 2013 23:38
Multa vitamina B naturala exista in oul de prepelita. Iata cateva informatii utile despre mentinerea sanatatii parului cu ajutorul mastilor naturale pe baza de ou de prepelita:
http://prepelite-tecuci.ro/masti-naturale-pentru-par/
Ingrijire-naturala
Postat pe 16 Iulie 2013 17:52
Buna, fetelor! Si baietilor! Vreau sa va spun ca am gasit in sfarsit un sampon bun pentru caderea parului! L-am testat eu mai intai, acum il folosesc si sotul si baietii! Nu mai pierd timpul cu tot felul de masti, cu aplicarea tincturii de ardei, nu mai dau o gramada de bani pe sampoane costisitoare! Am cautat si am gasit un sampon natural, cu extract de ardei iute! Se numeste NATURALINT. Foarte comod de folosit, si-l folosesc si ca sapun, pentru celulita. A stopat caderea parului, isi face treaba! Suntem foarte multumiti!
kudika_930213
Postat pe 9 August 2013 23:23
Eu as incerca Revalid,sunt pastile se gaseste la orice farmacie si costa cam 30-40 ron. Totusi daca nu face bine la stomac,se simt arsuri sau mici jene, atunci se renunta la el.
kudika_15413
Postat pe 10 Martie 2015 14:04
Si mie imi cade parul, dar deocamdata nu ma stresez atat de mult pentru ca nu imi cade cu cine stie ce intensitate. Daca e sa continuie o sa iau ceva vitamine, suplimente ca sa-mi intaresc radacina firului de par, sau ma spal cu un sampon bun si se rezolva treaba.

kudika_987176
Postat pe 13 Mai 2015 11:32
Eu am folosit fiole de la revalid. Chiar mi-au facut bine. Am fost extrem de panicata sa nu raman fara par . Acum am foarte multa grija sa nu inceapa sa imi cada iar. Incerc sa nu il agresez prea mult cu placa si uscatorul si am trecut la niste produse bio. Am incercat tot felul de produse si am ajuns la astea, de la bioki. Sunt bune. Imi plac tare mult. se gasesc pe www.bioki.ro eu le recomand.
kudika_989942
Postat pe 15 Iulie 2015 14:55
Eu am folosit samponul impotriva caderii parului si lotiunile pentru regenerare si impotriva caderii parului de la Regivero, pentru mine au fost bune ( e un pachet de tratament) Sincer sunt multumita ca parul meu si-a revenit foarte mult plus nu mai imi cade parul asa de mult; imi cad cateva fire care este normal sa cada. Eu zic ca merita sa incercati, mai ales ca daca nu functioneaza returzeaza banii...cel putin asa zic ei.
https://regivero.ro/produs/tratament-impotriva-caderii-regenerarea-parului/
kudika_1032919
Postat pe 23 Mai 2018 09:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
extensii par clip-on 2 De la: balrog 14 Martie 2011 13:40
Tratament kerastase Specifique Aminexil GL Massage 42 x 6ml 4 De la: balrog 14 Martie 2011 13:06
BRETON! 3 De la: kudika_23605 16 Decembrie 2012 21:37
EXTENSII DIN PAR NATURAL 100% 1 De la: elena_xxx 26 Aprilie 2011 14:00
Invitatie la concurs 1 De la: kudika066449 6 Septembrie 2009 16:04