Setari Cookie-uri

A vrut doar sex?

Nu stiu ce sa zic.. faza ii destul de urata..deci mie imi placea de tp mult..chiar ajunsesem sa simt ceva pt el... pana cand aj acolo eram cu soramea..si soramea sa culcat cu pretenu lui cel mai bun( si pr meu cel mai bun dar fara legaturi cu sora mea....)si na dupa el normal era k in seara aceea sa facem si noi acelas lucru.Si bineinteles eu am spun nu..pentru k nu era momentu... si nu era ok..avand in vedere k practi era cik prima zi knd suntem impreuna..in seara aceea la club ne combinasem..si pff..o urmat o discutzie.. kt tp soramea era dincolo in camera cu Adi,,, si imi explica el k el nu e genu sa incerce de mai multe ori..k am dreptate knd sunt speciala..k na mai patit asa ceva sa ii zica cinevanu.. credea k e momentu si dinalea.. si k el se distanteaza de persoane pt k cu cat e mai rece cu atta persoana cealalta il pl mai mul...si prin urmare nici nu ma mai cautat dupa ziua aceea..si chiar imi pare rau..chiar imi place mult...Nush ce sa fac...:| . pare copil dupa kte va pove..dar nu e..are 25 de ani si la varsta lui nu ma asteptam k sa gandeasca asa..am ramas putin uimita..altzi la varsta lui..de fapt totzi la varsta lui sant satui de one night stand sau na... el :| nush cateodata ma ganndesc k dak as fi petrecut noaptea q el am fi ramas impruna..Nu stiu ce sa fac si ce sa zic...eh...sant curioasa doar cum as putea sa il fac sa simta ceva pentru mine..sau ...pff.:)
Printz3s
Postat pe 24 Noiembrie 2008 16:48
Avand in vedere ca ai 18 ani si scrii cum scrii, da, doar sex.
Kathara
Postat pe 24 Noiembrie 2008 16:50
Cum scriu? ....Si problema e k prietenu lui cel mai bun kre ii si ruda cu el..mia zis k tine la mine ... asta am aflat acu..3 minute:)) k tine la mine...dar acepta refuzuri..si mai bine o lasa balta:|
Printz3s
Postat pe 24 Noiembrie 2008 17:05
Esti o pustoaica si el e un tip matur, nu cred ca ati avea ce discuta.
Kathara
Postat pe 24 Noiembrie 2008 17:06
dak as fi o pustoaica cum ai zis tu..as fi facuto..si dak el ar fi matur..nu sar rerzuma doar la sex ;)
Printz3s
Postat pe 24 Noiembrie 2008 18:19
la 25 de ani se duce dupa tipe care accepta, poate ca el asta vrea, sa faca sex...da-l naiba daca nu te-amai cautat, daca chiar tine la tine iti arata asta ;) asteapta sa iti arate macar

Postat pe 24 Noiembrie 2008 18:54
hai frate unii barbati sunt in stare sa zica orice ca sa primeasca niste "pussy".

e simplu a vrut sa te faca...nu i-a reusit a trecut la alta.
anderson
Postat pe 25 Noiembrie 2008 12:42
De la: anderson, la data 2008-11-25 12:42:51hai frate unii barbati sunt in stare sa zica orice ca sa primeasca niste "pussy".

e simplu a vrut sa te faca...nu i-a reusit a trecut la alta.




si pussycile pun botul :)

Postat pe 25 Noiembrie 2008 12:45
povestea este foarte complicata. combinata cu scrisul ca dintro reteta, iese un iures greu de stapanit.
culmea e , ca nu gasesc un traducator autorizat , sa-mi faca o traducere legalizata a textului!

Postat pe 25 Noiembrie 2008 12:47
vai de capu tau mai fata........poate s-o oferi cineva in viata asta sa iti faca cadou un DOOM ceva! cine vrei sa se uite la tine daca tu nu stii nici sa scrii corect in lb romana?!!!
bangla_soul
Postat pe 25 Noiembrie 2008 12:54
nu conteaza ca nu stie gramatica deloc si ca probabil asculta manele. Fata vrea altceva de la viata din moment ce nu s-a culcat cu un baiat din prima, chiar daca l-a placut atat de mult! si are doar 18 ani, bv tie, te-ai scutit de o dezamagire, intai trebuie sa te cunoscti cu cineva si apoi... vine de la sine
nefer
Postat pe 25 Noiembrie 2008 12:59
mama, ce greu mi-a fost sa citesc tot mesaju'.... "pff"
trecand peste, mergi mai departe... sau cum imi place mie sa zic "altul la rand"

Postat pe 25 Noiembrie 2008 13:01
mie imi place intrebarea topicului :,,a vrut doar sex?'' ..Tu ce crezi, coboara de pe norisori si gandeste-te putin...

Postat pe 25 Noiembrie 2008 13:04
De la: sw3tty, la data 2008-11-24 16:48:47 nush cateodata ma ganndesc k dak as fi petrecut noaptea q el am fi ramas impruna..Nu stiu ce sa fac si ce sa zic...eh...sant curioasa doar cum as putea sa il fac sa simta ceva pentru mine..sau ...pff.:)

Nuschiu dk ai fi fost q el innoptea shea, she sarr fintammplat qvoi poate rumuneati impruna...makar shciai ce fel de partnier ai piardut acumma + nu temai ganndai la el
Full_Metal_Jacket
Postat pe 25 Noiembrie 2008 13:32
Ha ha, scrierea asta in germana

Postat pe 25 Noiembrie 2008 13:42
Eu i-am raspuns ashe qm am intales. Dar nu e scriere germana
Full_Metal_Jacket
Postat pe 25 Noiembrie 2008 13:47
De la: nefer, la data 2008-11-25 12:59:14nu conteaza ca nu stie gramatica deloc si ca probabil asculta manele. Fata vrea altceva de la viata din moment ce nu s-a culcat cu un baiat din prima, chiar daca l-a placut atat de mult! si are doar 18 ani, bv tie, te-ai scutit de o dezamagire, intai trebuie sa te cunoscti cu cineva si apoi... vine de la sine


O, da. Nu educatia, nu cariera etc arata ca vrei ceva de la viata. Daca esti fata cuminte si nu te culci cu unul care iti place "din prima" e clar ca o sa ai o viata fulminanta!
Kathara
Postat pe 25 Noiembrie 2008 13:49
De la: bestdevilinside, la data 2008-11-25 13:47:57Eu i-am raspuns ashe qm am intales. Dar nu e scriere germana

Faceam nitel misto...dar sch=º

Postat pe 25 Noiembrie 2008 13:52
Deci...stie cineva un site de romani?
Acum, pe bune, scrisul asta cu k cine naiba l-a inventat? Si nu e retorica intrebarea. Chiar astept raspunsuri. Si sa nu-mi ziceti ca de la americani, ca numai la aia am mai vazut. Ca ma simt invechita si depasita, parca as umbla in opinci si as toarce cu fusul.
De gramatica...sa ma leg sau nu? Ca am zis pe alt topic ca nu dau cu piatra. Dar cand totul e varza si nu mai intelegi nimic parca nu ma mai pot abtine. Vorba lui Geo, iti trebuie traducator autorizat. Chiar, ce se face la scoala in zilele astea?
Pt. autoare, scuze nu ti-am retinut numele:uita-l. A incercat si nu i-a mers. Punct. In timpul asta cand tu despici firul in patru, el incearca cu alta. Bine ca nu ai facut-o! Cum sa crezi ca dupa aceea ramaneati impreuna? De cand e asta un motiv? Mai ales pentru barbati.

Bestdevilinside:nu incepe si tu :
tally_weijl
Postat pe 25 Noiembrie 2008 14:14
De la: anderson, la data 2008-11-25 12:42:51hai frate unii barbati sunt in stare sa zica orice ca sa primeasca niste "pussy".

e simplu a vrut sa te faca...nu i-a reusit a trecut la alta.

exact..chiar dak ai doar 18 ani trebuia sa iti dai seama.e clar ce vroia!

razz
Postat pe 25 Noiembrie 2008 14:24
De la: tally_weijl, la data 2008-11-25 14:14:05Deci...stie cineva un site de romani?
Acum, pe bune, scrisul asta cu k cine naiba l-a inventat? Si nu e retorica intrebarea. Chiar astept raspunsuri. Si sa nu-mi ziceti ca de la americani, ca numai la aia am mai vazut. Ca ma simt invechita si depasita, parca as umbla in opinci si as toarce cu fusul.
De gramatica...sa ma leg sau nu? Ca am zis pe alt topic ca nu dau cu piatra. Dar cand totul e varza si nu mai intelegi nimic parca nu ma mai pot abtine. Vorba lui Geo, iti trebuie traducator autorizat. Chiar, ce se face la scoala in zilele astea?
Pt. autoare, scuze nu ti-am retinut numele:uita-l. A incercat si nu i-a mers. Punct. In timpul asta cand tu despici firul in patru, el incearca cu alta. Bine ca nu ai facut-o! Cum sa crezi ca dupa aceea ramaneati impreuna? De cand e asta un motiv? Mai ales pentru barbati.

Bestdevilinside:nu incepe si tu :




este limbaj de mirc sau messenger pe care multi tineri il adopta...si eu obisnuiam sa scriu folosind ,,k'' in loc de ,,ca''...dar atat. Acum deja se exagereaza, se folosesc prescurtari pe care numai cel care le scrie le intelege si multe alte aberatii de limbaj...asta e tineretul din ziua te azi , iar eu sunt inclusa in aceasta categorie

Postat pe 25 Noiembrie 2008 14:28
Si tu Razz...
Ma uit la poza ta si ...parca nu ai fatza de "k"...
tally_weijl
Postat pe 25 Noiembrie 2008 14:30
Georgia (wikipedia) mersi.
"Se folosesc prescurtari pe care numai cel care le scrie le intelege si multe alte aberatii de limbaj..." Si eu care mai credeam ca scrisul e o forma de comunicare cu altii. Care mai trebuie sa te si inteleaga. Ma rog, eu mai cred si in Mos Craciun care de azi intr-o luna vine
Opa...sunt
tally_weijl
Postat pe 25 Noiembrie 2008 14:42
prescurtarile sunt folosite des in ziua de azi de tineri...messengerul e de vina.nu vad ce este rau in asta atata timp cat folosesti prescurtari uzuale si scri corect din pdv gramatical
@tally...nu ne mai critica atata,k nu o sa mai vina moshu si pe la tn
razz
Postat pe 25 Noiembrie 2008 17:32
De la: razz, la data 2008-11-25 17:32:45prescurtarile sunt folosite des in ziua de azi de tineri...messengerul e de vina.nu vad ce este rau in asta atata timp cat folosesti prescurtari uzuale si scri corect din pdv gramatical
@tally...nu ne mai critica atata,k nu o sa mai vina moshu si pe la tn



se referea la mesajul tipei care a deschis topicul..La el ,,tp''=tip si timp...etc, mai sunt unele prescurtari aiurea, exprimare aiurea, exprimare incorecta etc...

Postat pe 25 Noiembrie 2008 17:41
De la: razz, la data 2008-11-25 17:32:45prescurtarile sunt folosite des in ziua de azi de tineri...messengerul e de vina.nu vad ce este rau in asta atata timp cat folosesti prescurtari uzuale si scri corect din pdv gramatical
@tally...nu ne mai critica atata,k nu o sa mai vina moshu si pe la tn



se referea la mesajul tipei care a deschis topicul..La el ,,tp''=tip si timp...etc, mai sunt unele prescurtari aiurea, exprimare aiurea, exprimare incorecta etc...

Postat pe 25 Noiembrie 2008 17:41
De la: sw3tty, la data 2008-11-24 16:48:47Nu stiu ce sa zic.. faza ii destul de urata..deci mie imi placea de tp mult..chiar ajunsesem sa simt ceva pt el... pana cand aj acolo eram cu soramea..si soramea sa culcat cu pretenu lui cel mai bun( si pr meu cel mai bun dar fara legaturi cu sora mea....)si na dupa el normal era k in seara aceea sa facem si noi acelas lucru.Si bineinteles eu am spun nu..pentru k nu era momentu... si nu era ok..avand in vedere k practi era cik prima zi knd suntem impreuna..in seara aceea la club ne combinasem..si pff..o urmat o discutzie.. kt tp soramea era dincolo in camera cu Adi,,, si imi explica el k el nu e genu sa incerce de mai multe ori..k am dreptate knd sunt speciala..k na mai patit asa ceva sa ii zica cinevanu.. credea k e momentu si dinalea.. si k el se distanteaza de persoane pt k cu cat e mai rece cu atta persoana cealalta il pl mai mul...si prin urmare nici nu ma mai cautat dupa ziua aceea..si chiar imi pare rau..chiar imi place mult...Nush ce sa fac...:| . pare copil dupa kte va pove..dar nu e..are 25 de ani si la varsta lui nu ma asteptam k sa gandeasca asa..am ramas putin uimita..altzi la varsta lui..de fapt totzi la varsta lui sant satui de one night stand sau na... el :| nush cateodata ma ganndesc k dak as fi petrecut noaptea q el am fi ramas impruna..Nu stiu ce sa fac si ce sa zic...eh...sant curioasa doar cum as putea sa il fac sa simta ceva pentru mine..sau ...pff.:)



lasand la o parte limbajul in care scrii.............tu chiar vrei sa faci sa simta ceva un tip care iti spune din prima seara ca daca nu te culci cu el nu te mai cauta?

si cine ti-a zis ca la 25 de ani ar trebui sa fie matur?


si mai ales cine ti-a zis ca un barbat matur nu vrea sex?
pana si la barbati maturi femeile se impart in mai multe categorii......... si sunt unele cu care nu isi doresc mai mult decat sex..............asta il face imatur?


nu zic ca tipul ar fi matur.........dar e imatur nu pentru ca vrea sex, ci pentru ca nu are cohones sa-ti zica in fata ca vrea sex.......pentru ca vroia sa te abureasca ca pentru el insemni ceva special.......doar daca te culci cu el atunci, pe loc........daca nu , nu mai esti speciala, nu?


deschide ochii, ca specimene din astea sunt peste tot.........si multa bafta la urmatorul.....
dienuta_nou
Postat pe 25 Noiembrie 2008 18:02
Imi cer scuze pentru limbaj ..si prescurtari..eram ff nervoasa cand am scris...Ms georgi si dienutza... mah nu stiu ce sa zic...mi se pare ciudat k ia zis la cel mai bun prieten a lui k tine la mine dar nu are de gand sa stea dupa mine...va multzumesc si pentru pareri... Aa uitasem sa va zic k in ultima discutie cu Andrei el imi spunea k dak am fi ajuns mai departe ar fi urmat o relatie..Sant cam pesimista in lucru asta.. dar Orcium Va multumesc pentru parerile voastre..bune rele cum sunt :)
Printz3s
Postat pe 25 Noiembrie 2008 18:29
[quote name=\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'Georgia99\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\' date=\'2008-11-25 17:41:03\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'][quote name=\'razz\' date=\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'2008-11-25 17:32:45\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\']prescurtarile sunt folosite des in ziua de azi de tineri...messengerul e de vina.nu vad ce este rau in asta atata timp cat folosesti prescurtari uzuale si scri corect din pdv gramatical
@tally...nu ne mai critica atata,k nu o sa mai vina moshu si pe la tn [/quote]


se referea la mesajul tipei care a deschis topicul..La el ,,tp\'\'=tip si timp...etc, mai sunt unele prescurtari aiurea, exprimare aiurea, exprimare incorecta etc...[/quote]
Uite Razz, Georgia a inteles, ma refeream strict la autoare, la situatia cand NU mai intelegi. Mai reciteste o data postarea mea. Oioi, acum m-ai pus pe ganduri cu Mosu\'
Dk scriu si eu alambicat si abracadabrant ma iarta?
tally_weijl
Postat pe 25 Noiembrie 2008 19:04
De la: sw3tty, la data 2008-11-25 18:29:49Imi cer scuze pentru limbaj ..si prescurtari..eram ff nervoasa cand am scris...Ms georgi si dienutza... mah nu stiu ce sa zic...mi se pare ciudat k ia zis la cel mai bun prieten a lui k tine la mine dar nu are de gand sa stea dupa mine...va multzumesc si pentru pareri... Aa uitasem sa va zic k in ultima discutie cu Andrei el imi spunea k dak am fi ajuns mai departe ar fi urmat o relatie..Sant cam pesimista in lucru asta.. dar Orcium Va multumesc pentru parerile voastre..bune rele cum sunt :)


De unde stii tu ca i-a zis asa celui mai bun prieten al lui? Si daca ar fi vrut o relatie ar fi ramas pe pozitii.
Kathara
Postat pe 25 Noiembrie 2008 19:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu capricorn ,el leu 7 De la: dragon_fly88 8 Iulie 2010 11:05
SATULA DE ATATEA TOPICURI,LEGATE DE IUBIREA LA DISTANTA,COMPATIBILITATEA ZODIILOR 22 De la: Ele_ely 3 Ianuarie 2010 21:48
Depresia postnatala.Psihoza sau Nebunie 26 De la: LadyD_ 15 Decembrie 2010 01:39
Pareri, comentarii - situatie complicata si nu prea. 10 De la: kudika_955386 15 Februarie 2014 10:45
Buna dimineata! 2 De la: Lyvyus 12 Decembrie 2009 10:08