Setari Cookie-uri

o sugestie

buna!
impreuna cu cativa colegi de la facultate am de facut la materia antropologie o cercetare de teren intr un sat. ideea e ca trebuie sa surprindem un eveniment local(o sarbatoare,un targ, un hram de biserica...).
cercetarea trebuie sa o prezentam pe 15 decembrie deci va trebui sa mergem la sf lui noiembrie , inceputul lui decembrie.daca ati asistat sau daca ati auzit de un asemenea eveniment(noi am dori ceva interesant si deosebit) in aceasta perioada va rog mult sa mi dati o sugestie si poate ceva date despre transport cazare- dak exista posibilitate de cazare in satul respectiv.

Multumesc.
ancootza
Postat pe 24 Octombrie 2009 00:25
De la: ancootza, la data 2009-10-24 00:25:36buna!
impreuna cu cativa colegi de la facultate am de facut la materia antropologie o cercetare de teren intr un sat. ideea e ca trebuie sa surprindem un eveniment local(o sarbatoare,un targ, un hram de biserica...).
cercetarea trebuie sa o prezentam pe 15 decembrie deci va trebui sa mergem la sf lui noiembrie , inceputul lui decembrie.daca ati asistat sau daca ati auzit de un asemenea eveniment(noi am dori ceva interesant si deosebit) in aceasta perioada va rog mult sa mi dati o sugestie si poate ceva date despre transport cazare- dak exista posibilitate de cazare in satul respectiv.

Multumesc.


google it!
adina_black
Postat pe 31 Octombrie 2009 00:40
De la: adina_black, la data 2009-10-31 00:40:23
De la: ancootza, la data 2009-10-24 00:25:36buna!
impreuna cu cativa colegi de la facultate am de facut la materia antropologie o cercetare de teren intr un sat. ideea e ca trebuie sa surprindem un eveniment local(o sarbatoare,un targ, un hram de biserica...).
cercetarea trebuie sa o prezentam pe 15 decembrie deci va trebui sa mergem la sf lui noiembrie , inceputul lui decembrie.daca ati asistat sau daca ati auzit de un asemenea eveniment(noi am dori ceva interesant si deosebit) in aceasta perioada va rog mult sa mi dati o sugestie si poate ceva date despre transport cazare- dak exista posibilitate de cazare in satul respectiv.

Multumesc.


google it!

bine zis ! daca nu gasiti, cauta macar o nunta sau vreo inmormantare intr un sat uitat de lume .. sigur gasesti ceva de tot interesul ( ca sa nu zic de tot circul )
kudika052198
Postat pe 8 Noiembrie 2009 11:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau si eu o parere dak unteti amabili 9 De la: dulcyka 10 Decembrie 2009 16:04
Beam MLM ( job la domiciliu ) 1 De la: Knifey 23 Decembrie 2010 16:22
Dragoste 96 De la: rondina 25 August 2013 00:22
Lucrare licenta 6 De la: kudika_972424 19 August 2014 02:39
Tinerii absolventi de facultate - someri de lux 74 De la: kudika_972424 19 August 2014 02:42