Setari Cookie-uri

ce e de facut?

o relatie buna de prietenie s.a incheiat acum 6 luni dar ea inca ma cauta dar nu sa ne impacam odata ce a inteles ca nu mai vreau nimik din partea ei ci pur si simplu ca "aude" ca eu vorbesc despre ea ceea ce e putin ciudat caci eu nu m.am m.ai interesat de ea si aveam aceleasi asteptari. imi trimite amenintari sa termin si alte prostii nu ii mai raspund i.am explicat odata ca nu ma mai intereseaza persoana ei. dar cand o persoana nu pricepe ce e de facut? nu ma deranjeaza ca mi.a fost prietena dar continua sa faca ceea ce ne.a si departat...sa vorbeasca despre mine, despre lucrurile de care eram complexata si nu mai sunt pt ca am inteles ca pb mea se rezolva iar a ei nu.. .
yomarissaly
Postat pe 25 Octombrie 2009 10:07
De la: yomarissaly, la data 2009-10-25 10:07:58o relatie buna de prietenie s.a incheiat acum 6 luni dar ea inca ma cauta dar nu sa ne impacam odata ce a inteles ca nu mai vreau nimik din partea ei ci pur si simplu ca "aude" ca eu vorbesc despre ea ceea ce e putin ciudat caci eu nu m.am m.ai interesat de ea si aveam aceleasi asteptari. imi trimite amenintari sa termin si alte prostii nu ii mai raspund i.am explicat odata ca nu ma mai intereseaza persoana ei. dar cand o persoana nu pricepe ce e de facut? nu ma deranjeaza ca mi.a fost prietena dar continua sa faca ceea ce ne.a si departat...sa vorbeasca despre mine, despre lucrurile de care eram complexata si nu mai sunt pt ca am inteles ca pb mea se rezolva iar a ei nu.. .

nu mai baga in seama
cristiana_cris
Postat pe 26 Octombrie 2009 15:15
Eu am patit asta dupa o relatie . Eram de un an si am ales sa ne despartim. Primeam amenintari,primeau cei din jurul meu amenintari.
Tot ce am putut sa fac este sa ignor pur si simplu fiecare vorba sau fapta. Nu am prostestat cu absolut nimic. Lucrurile s-au calmat.
Iar dupa 2 ani mi-a cerut iertare si a spus ca daca regreta ceva este pe mine si reactia lui.

Ignora..e mult mai simplu.
fluturas_
Postat pe 26 Octombrie 2009 15:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Il plac enorm dar e foarte timid. va rog un sfat!:. va rog!? 10 De la: kudika380044 29 Martie 2011 20:33
Ce pãrere aveþi despre relaþia dintre o berbeacã ºi un leu? Ajutor!!! 2 De la: Helenita31 27 Aprilie 2012 00:54
Carmen are nevoie de noi!!! 10 De la: inna_1688 6 Iunie 2009 19:52
FAZAN NOU 40767 De la: loreceian 10 Februarie 2016 15:23
Are 2 feþe ?! 7 De la: Sibel_16 2 Februarie 2011 11:31