Setari Cookie-uri

o intrebare

un tip din orasul meu, pe care nu prea il cunosc, (l-am cunoscu prin intermediul unui prieten comun si am vb cu el o singura data in 2 ani) m-a chemat la plaja cu niste prieteni de ai lui. si eu nu stiu daca sa merg, fiindca el nu cauta o relatie. pur si simplu, din cate mi-am dat eu seama cand am iesit in oras cu el si cu prietenul nostru comun, e genul care ar vrea sa iasa in oras si sa stea cat mai mult, chiar daca nu se simte bine, si chiar daca nu are nimic in comun cu persoanele cu care iasa. la el, cu cat sunt mai multi, cu atat e mai bine. cica se distreaza. chiar daca nu ii cunoaste. sa stranga cat mai multe pers care nu se cunosc intre ele si pe care nici el nu le cunoaste foarte bine. eu ma gandesc sa nu merg, ca oricum nu imi place de el ca persoana, stilul lui, personalitatea lui, si nu il vad ca pe un viitor amic.
kudika067504
Postat pe 10 Iulie 2010 01:03
Stai putin sa pricep!
Ai un cerc de prieteni (amici). Si unul dintre ei te invita la plaja pentru ca acolo-i place lui sa-si petreaca timpul. Ei si? Ti-a spus-o la ureche? Te-a tras intr-un colt, nevazuti si neauziti de nimeni sau pur si simplu a facut o invitatie in gura mare unei amice? Ca diferenta-i mare. Si nu neaparat vrea cineva ceva de la tine ci doar vrea gasca mare sa nu se simta singur.
Cum sta treaba?
rashela
Postat pe 10 Iulie 2010 01:22
nu, dar mi se pare ciudat. si nu stiu daca sa merg. stiu ca analizez prea mult lucrurile. da na. probabil ca o sa merg.
kudika067504
Postat pe 10 Iulie 2010 11:32
De la: kudika067504, la data 2010-07-10 11:32:11nu, dar mi se pare ciudat. si nu stiu daca sa merg. stiu ca analizez prea mult lucrurile. da na. probabil ca o sa merg.


Fara sa iti dai seama ai sintetizat intr-un rand ceea ce nu au reusit poetii in milioane de texte literare : esenta femeii
ilovethisgame
Postat pe 10 Iulie 2010 20:16
:)) da, deci asta este chiar amuzant. nu am mai ras asa de cateva zile. dar intrebarea este daca sa ma duc sau nu. ca nu stiu nici pana in acest moment.
kudika067504
Postat pe 10 Iulie 2010 21:12
" m-a chemat la plaja cu niste prieteni de ai lui. si eu nu stiu daca sa merg"

Tipul te-a invitat la PLAJA mai fata,trebuia sa deschizi un topic pentru asta?

Barbie30
Postat pe 10 Iulie 2010 22:41
daca nu iti convine, nu scrie si gata. problem solved
kudika067504
Postat pe 11 Iulie 2010 12:43
De la: kudika067504, la data 2010-07-10 01:03:44un tip din orasul meu, pe care nu prea il cunosc, (l-am cunoscu prin intermediul unui prieten comun si am vb cu el o singura data in 2 ani) m-a chemat la plaja cu niste prieteni de ai lui. si eu nu stiu daca sa merg, fiindca el nu cauta o relatie. pur si simplu, din cate mi-am dat eu seama cand am iesit in oras cu el si cu prietenul nostru comun, e genul care ar vrea sa iasa in oras si sa stea cat mai mult, chiar daca nu se simte bine, si chiar daca nu are nimic in comun cu persoanele cu care iasa. la el, cu cat sunt mai multi, cu atat e mai bine. cica se distreaza. chiar daca nu ii cunoaste. sa stranga cat mai multe pers care nu se cunosc intre ele si pe care nici el nu le cunoaste foarte bine. eu ma gandesc sa nu merg, ca oricum nu imi place de el ca persoana, stilul lui, personalitatea lui, si nu il vad ca pe un viitor amic.


asa si?
daca nu e genul de tip pt relatie..tie iti place sau cum?
ca-l cam analizezi cam mult pentru cate ati facut sau vorbit
sa inteleg ca nu mergi cu el la plaja? sau care-i de fapt problema ta?
eu vad una...pe care nu o zici: nu recunosti ca-ti place ca mai libertin, rebel...mai "pierde vara"..e ce nu esti tu...si asta te atrage..
dragon_fly88
Postat pe 11 Iulie 2010 12:51
De la: kudika067504, la data 2010-07-10 11:32:11nu, dar mi se pare ciudat. si nu stiu daca sa merg. stiu ca analizez prea mult lucrurile. da na. probabil ca o sa merg.


Pai aici tocmai ai spus ca o sa mergi. Te-ai razgandit iar?


Cand o sa fii ceruta de nevasta ce o sa faci? Te gandesti vreo 2 ani?
ilovethisgame
Postat pe 11 Iulie 2010 19:55
Ma iubeste...nu ma iubeste...ma iubeste...nu ma iubeste
Barbie30
Postat pe 11 Iulie 2010 19:57
De la: ilovethisgame, la data 2010-07-11 19:55:51
De la: kudika067504, la data 2010-07-10 11:32:11nu, dar mi se pare ciudat. si nu stiu daca sa merg. stiu ca analizez prea mult lucrurile. da na. probabil ca o sa merg.


Pai aici tocmai ai spus ca o sa mergi. Te-ai razgandit iar?


Cand o sa fii ceruta de nevasta ce o sa faci? Te gandesti vreo 2 ani?

probabil. sunt f nehotarata. dar nu voi merge, fiindca mi se pare aiurea sa fiu chemata undeva de cineva cu care nici macar nu sunt amica. si cu care am vb o singura data. daca imi era prieten, m-as fi dus
kudika067504
Postat pe 11 Iulie 2010 21:06
De la: kudika067504, la data 2010-07-10 01:03:44un tip din orasul meu, pe care nu prea il cunosc, (l-am cunoscu prin intermediul unui prieten comun si am vb cu el o singura data in 2 ani) m-a chemat la plaja cu niste prieteni de ai lui. si eu nu stiu daca sa merg, fiindca el nu cauta o relatie. pur si simplu, din cate mi-am dat eu seama cand am iesit in oras cu el si cu prietenul nostru comun, e genul care ar vrea sa iasa in oras si sa stea cat mai mult, chiar daca nu se simte bine, si chiar daca nu are nimic in comun cu persoanele cu care iasa. la el, cu cat sunt mai multi, cu atat e mai bine. cica se distreaza. chiar daca nu ii cunoaste. sa stranga cat mai multe pers care nu se cunosc intre ele si pe care nici el nu le cunoaste foarte bine. eu ma gandesc sa nu merg, ca oricum nu imi place de el ca persoana, stilul lui, personalitatea lui, si nu il vad ca pe un viitor amic.


VIOL...clar
Micsunica
Postat pe 16 Iulie 2010 23:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
---Relatie de ....astept pareri :) ---- 31 De la: papusika_kudika 17 Februarie 2013 07:45
ZoDii 181 De la: kudika_972424 19 August 2014 00:22
ce se intampla oare cu prietena mea? 23 De la: iacinta 12 Ianuarie 2010 14:20
Prietena?....SAU .....AMANTA ?........ 27 De la: kudika_972424 19 August 2014 00:32
Buna.... 9 De la: Angel_lost 27 Martie 2009 00:10