Setari Cookie-uri

interpretarea viselor

fata mea a visat ; ca bunica ia aparut in vis si ca tot ii spunea sa se duca la ea dar nu sa dus ,fata mea ia spus ca nu vrea sa se duca acum ,nu a vazuto la fata pe bunica,as dori daca cineva stie sa interpreteze visul sa imi puteti spune,multumesc .....pusa
pusa9
Postat pe 26 Octombrie 2009 19:42
Pusa nu te mai speria degeaba.Daca bunica e decedata ,probabil fiica ta a visat-o pt ca ii lipseste sau a asistat la inmormantare si cine stie,a fost impresionata intr-un mod negativ.Nu va mai lasati influentate de chestii babesti ca sa le spun asa.Si eu am visat-o pe bunica-mea ca a venit,am intrebat-o daca vrea ceva si mi-a spus ca a venit doar sa ma vada si m-am trezit.Mi-e dor de ea si imi apare in vis pt ca eu ma gandesc la ea.Asa si fata ta-probabil in subconstient se gandeste la bunica si de aceea ii apare in vis.Esential e sa nu o speriati,explica-i faptul ca are o legatura cu bunica si doar atat,ea mai are viata lunga aici pe pamant,deci nu pleaca nicaieri!Succes!
luyyzz
Postat pe 26 Octombrie 2009 20:25
si eu am un vis ciudat ...am un iubit de 8 luni de zile si cel putin de vreo 4 luni a aparut un alt barbat...a fost o simpla intalnire si nimic mai mult....acum acest barbat vrea sa ne mai vedem si eu il tot refuz dar el tot vrea.....in ultimul timp am un vis ciudat cu el....ca are o fetita frumoasa ca si el cu ochii albastrii si vrea sa mi-o prezinte....fata plange si este speriata de el (acest barbat fiind tatal ei)..ca si cum ar bate-o.dc il visez tocmai pe el?ca nu ma gandesc nici o secunda la el
sahar
Postat pe 6 Noiembrie 2009 22:00
De la: sahar, la data 2009-11-06 22:00:03si eu am un vis ciudat ...am un iubit de 8 luni de zile si cel putin de vreo 4 luni a aparut un alt barbat...a fost o simpla intalnire si nimic mai mult....acum acest barbat vrea sa ne mai vedem si eu il tot refuz dar el tot vrea.....in ultimul timp am un vis ciudat cu el....ca are o fetita frumoasa ca si el cu ochii albastrii si vrea sa mi-o prezinte....fata plange si este speriata de el (acest barbat fiind tatal ei)..ca si cum ar bate-o.dc il visez tocmai pe el?ca nu ma gandesc nici o secunda la el


asta-i vis sau realitate!?
geo_xx
Postat pe 6 Noiembrie 2009 22:36
De la: geo_xx, la data 2009-11-06 22:36:56
De la: sahar, la data 2009-11-06 22:00:03si eu am un vis ciudat ...am un iubit de 8 luni de zile si cel putin de vreo 4 luni a aparut un alt barbat...a fost o simpla intalnire si nimic mai mult....acum acest barbat vrea sa ne mai vedem si eu il tot refuz dar el tot vrea.....in ultimul timp am un vis ciudat cu el....ca are o fetita frumoasa ca si el cu ochii albastrii si vrea sa mi-o prezinte....fata plange si este speriata de el (acest barbat fiind tatal ei)..ca si cum ar bate-o.dc il visez tocmai pe el?ca nu ma gandesc nici o secunda la el


asta-i vis sau realitate!?


e vis.i-am povestit si a zis ca l-am speriat...dar tot continua,in realitate,sa vrea sa ne mai vedem
sahar
Postat pe 6 Noiembrie 2009 22:39
De la: kudika073965, la data 2009-10-26 19:42:59fata mea a visat ; ca bunica ia aparut in vis si ca tot ii spunea sa se duca la ea dar nu sa dus ,fata mea ia spus ca nu vrea sa se duca acum ,nu a vazuto la fata pe bunica,as dori daca cineva stie sa interpreteze visul sa imi puteti spune,multumesc .....pusa

si eu am avut un vis aseamanator tot cu bunica mea, si nici eu nu am vazut-o la fata ,doar i-am recunoscut vocea si hainele...
am ramas marcata ceva timp ...si mai apii am inteles ce vroia sa imi zica, avusesem accident cu masina, destul de grav..
asa ca ai grija de ea, si sper sa nu pateasca la fel! ...
ralukutzza
Postat pe 6 Noiembrie 2009 22:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dragoste cu nabadai 12 De la: Mari_call 6 Octombrie 2013 14:16
de ce? 15 De la: dulcik_ubita 5 Septembrie 2008 14:42
INTREBARE 7 De la: fideluta 4 Septembrie 2008 16:46
Designul dormitorului 2 De la: super_barbat_xxx 28 Iunie 2009 14:07
ziua buna se cunoaste de dimineata? 7 De la: joana_rise 21 Octombrie 2008 11:35