Setari Cookie-uri

Spune NU Singuratatii !!!

De la: floaredecactus, la data 2009-11-30 09:29:37ajutoooooooooooooooooor la toate fetele.
Nu am mai facut sex de multi ani, nici nu mai stiu, pot fi 7 ani, pot fi 8 ani,pot fi 10 ani.Sunt divortata de mult timp, si fostul idiot este inca primul si ultimul la acest capitol.Acum sunt hotarata sa o pun cu un tip.Cam in 2 saptamani.Iesim la un weekend la mare,oprire la o pensiune noaptea.Sunt micuta mai plinuta, am 42 de ani, imi vine sa urlu de cate ori vine weekendul de singuratate.Am accese de dorinte neimplinite si tremur noapea, cu lacrimi in ochi de dorinta. Ce sa ma fac?
Cum sa fac?Nu am mai pus-o cu nimeni.DAr vreau sa o fac.Dar mai stiu cum?Sa folosessc prezervativul?
AJUTOR.Cateva sfaturi.Nu mai stiu nici sa ma pup.O sa stiu sa ma descurc in noaptea respectiva?Stiti, VREAU, VREAU,. VREAUdar imi este teama.Mai stiu ce sa fac? Si cum sa fac?Trebuie sa mangai, sa pup, trebuie sa ma dezbrac, sa ne dezbracam. Dar daca ma fac de ras?Daca va vedea ca sunt pafarista?HELP.Sfaturi ca pentru prima data.
VA rog, sfaturi .Cum, sub ce forma, incurajare.
kudika056836
Postat pe 9 Decembrie 2009 19:42
Draga mea ,
tu esti cea care trebuie s a ai raspunsul.
Daca atatia ani nu ai murit fara sex ,iar acum te-ai hotarat s a faci sex succes.
Tu esti cea care hotaraste ,dar ai grija esti pregatita si psihic?
Ce astepti ?
Sunt o femeie care a hotarat acum vreo 10 ani din anumite motive- un avort- ca un barbat cand o s-a mai fie in pat cu mine eu sa fiu deacord din toate punctele de vedere {fizic si psihic ),aveam mai putini ani decat ai tu acum si desi persoana de la acea data ma atragea si era o atractie din ambele parti eu am ales sa fiu singura ,dar nu m-a simt singura decat ca femeie si te inteleg .
Acum dupa 10 ani un barbat mi-a adus aminte ca sunt femeie si mai mult decat stiam eu .Insa nu m-am grabit teama pe care o simti tu am simtit-o si eu .
Tie insa iti doresc s a ai incredere in tine si daca asta iti doresti SUCCES.
kudika056836
Postat pe 9 Decembrie 2009 19:59
Draga mea ,
tu esti cea care trebuie s a ai raspunsul.
Daca atatia ani nu ai murit fara sex ,iar acum te-ai hotarat s a faci sex succes.
Tu esti cea care hotaraste ,dar ai grija esti pregatita si psihic?
Ce astepti ?
Sunt o femeie care a hotarat acum vreo 10 ani din anumite motive- un avort- ca un barbat cand o s-a mai fie in pat cu mine eu sa fiu deacord din toate punctele de vedere {fizic si psihic ),aveam mai putini ani decat ai tu acum si desi persoana de la acea data ma atragea si era o atractie din ambele parti eu am ales sa fiu singura ,dar nu m-a simt singura decat ca femeie si te inteleg .
Acum dupa 10 ani un barbat mi-a adus aminte ca sunt femeie si mai mult decat stiam eu .Insa nu m-am grabit teama pe care o simti tu am simtit-o si eu .
Tie insa iti doresc s a ai incredere in tine si daca asta iti doresti SUCCES.
kudika056836
Postat pe 9 Decembrie 2009 19:59
Draga mea SUCCES.
Ai incredere in tine.Tu ai raspunsul.
kudika056836
Postat pe 9 Decembrie 2009 20:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Oameni Frumosi 14 De la: kudika_1001304 12 Februarie 2016 11:50
pustoaicele de 12-16 ani... 9 De la: goodbye_kitty 4 Iulie 2010 12:50
DE LA SPANIOL SUTA LA SUTA 3 De la: one_size 2 Iunie 2010 20:58
apocalipsa 36 De la: kudika010094 28 Mai 2009 06:41
Anunt Matrimonial ! (Caut nora pentru mama) 120 De la: kudika_972424 19 August 2014 00:12