ghicit in cafea

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent ghicit in cafea: (5 din 1 vot)

Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
ghicitcafea Avatarul lui ghicitcafea

6 mesaje
Oras: bucuresti

Este cafeaua un domeniu al secretelor? Fara indoiala ca da. Cafeaua este o suma de taine ce merita, pentru viata noastra, descifrate.

Cu puterea cu care am fost inzestrata pot citi, nu in luna si in stele, ci in banala cescuta de cafea, adevarata soarta a omului: temperamentul, destoinicia profesionala si trasaturile caracteristice din nastere, chestiuni sentimentale, accidente, boli in viitor ca si fapte din trecut.

Doamna serioasa, cu reale calitati artistice ( absolventa a liceului de arte plastice si decorative N. Tonitza), de nationalitate romana, va asteapta in lumea in care semnele ne ajuta sa deslusim tainele viitorului.

Sanda-Doina: 0722.840.530

necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

contra unei sume de......!?
Raporteaza abuz de limbaj
fabiola_faby Avatarul lui fabiola_faby

6 mesaje

sincera sa fiu nu am crezut niciodata in ghicit dar poate o data am sa incerc de curiozitate!!!

1 mesaj

De la: geo32, la data 2008-08-02 14:17:04te pot ajuta daca doresti.
fa o poza in fundu' unei cesti, in prealabil plina cu niste ness-cola apoi bauta, si trimito sub forma de fisier .jpg la adresa
abureliinegrite@magieroz

geo....

1 mesaj

1 mesaj

ce vrajeala
kudl Avatarul lui kudl

29 mesaje

nu acum serios vorbind.....chiar stii? ca mai sunt care arfi curiosi??
Fosta membra Kudika.ro
nu prea cred in de astea. dar un lucru stiu si eu din cititu in cafea: daca se prelinge in afara cestii un strop de cafea inseamna ca faci drumuri. si asta chiar s-a nimerit la mine.

1 mesaj

atunci prelingeo pe toata. poate ajungi la mare!
lory_22hdsb Avatarul lui lory_22hdsb

1 mesaj
Oras: sibiu

as incerca....sunt curioasa...sunteti din bucuresti?

1 mesaj

nu. da' rezolvam intrun fel.
annutza Avatarul lui annutza

65 mesaje

nici eu nu credeam pana acum vreo 2 ani cand avand niste probleme in familie o persoana pe care o cunosteam dar nu stia c se intampla mi-a spus absolut tot ce se intampla in familia mea cu persoana respectiva!si credeti-ma p cuvant k absolut tot c ea mi-a zis k se va intampla in decurs de 2 saptamani s-a intamplat exact cum ea a"citit"!
Bubu_uz Avatarul lui Bubu_uz

18 mesaje

pai, da si tu un nr de contact anettemarie85, poate mai sunt unii interesati... ce zici?
costa mult cititul asta?
annutza Avatarul lui annutza

65 mesaje

vi l-as fi dat cu cea mai mare placere dar tipa e plekta d vreun an in anglia si sincer nu prea mai putem vb asa d des k inainte!nu costa nik draga mea asta era si ideea k nu intotdeauna se platesc aceste premonitii sa zic asa!imi pare sincer rau

18 mesaje

multumesc pt raspuns.... stii ca unii cer bani pt asa numitele premonitii, dar se pare ca cei care sunt cu adevarat "insemnati" nu cer bani.... poate gasesc si eu pe cineva in Bucuresti... daca stie cineva, careva dintre voi lasati niste informatii....pupici
Fosta membra Kudika.ro
m-ar tenta si pe mine ... chiar ma atrag lucrurile oculte ... daca trimit poza de la cana de cafea este bn?? ... chiar as vrea sa stiu ce se alege in viata mea...sunt la inceput de drum (Adik in curand fac 21 de ani) si as vrea sa stiu ce imi rezerva viitorul
bafta ... ca sanatosi erau toti dupa Titanic!!

18 mesaje

Doamna care a postat mesajul cu cititul in cafea nu mai da nici un raspuns? de unde sunteti? poate sunt unii interesati, ce ziceti? primim vreun raspuns?
Fosta membra Kudika.ro
s-au vazut atati dornici de chestia asta incant numai stie ce sa zica ... eh apare ea poate
bafta ... ca sanatosi erau toti dupa Titanic!!
Fosta membra Kudika.ro
si eu stiu sa citesc in ceasca de cafea, sunt din Constanta pt cei care sunt interesati. Nu sunt profesionista dar m-am documentat ff mult si am exersat cat am putut de mult. Toti carora le-am ghicit au ramas uimiti de cat de bine li se potrivea. Deci, n-ar trebui sa pierdeti ocazia;)
Fosta membra Kudika.ro
De la: arhanghel, la data 2009-05-11 08:40:44si eu stiu sa citesc in ceasca de cafea, sunt din Constanta pt cei care sunt interesati. Nu sunt profesionista dar m-am documentat ff mult si am exersat cat am putut de mult. Toti carora le-am ghicit au ramas uimiti de cat de bine li se potrivea. Deci, n-ar trebui sa pierdeti ocazia;)

zau!!!?
iti trimit o poza cu fundu'?
au pus mochetaaaa in tren , baaaaaaa'!!
Fosta membra Kudika.ro
De la: geo_x, la data 2009-05-14 08:42:21
De la: arhanghel, la data 2009-05-11 08:40:44si eu stiu sa citesc in ceasca de cafea, sunt din Constanta pt cei care sunt interesati. Nu sunt profesionista dar m-am documentat ff mult si am exersat cat am putut de mult. Toti carora le-am ghicit au ramas uimiti de cat de bine li se potrivea. Deci, n-ar trebui sa pierdeti ocazia;)

zau!!!?
iti trimit o poza cu fundu'?

preferam buzele tale sexi
Fosta membra Kudika.ro
stii sa citesti in buze?
au pus mochetaaaa in tren , baaaaaaa'!!
Fosta membra Kudika.ro
in talpa se poate ghici
Fosta membra Kudika.ro
De la: geo_x, la data 2009-05-14 21:49:39stii sa citesti in buze?

daca o luam serios poti spune ceva despre un om daca te uiti la buzele lui, in privinta sexualitatii si in privinta felului sau de a iubi. Si nu zic dupa ureche, am citit niste carti despre ghicitul in "fiziognomie", asa se numeste, si se considera ca fiecare trasatura a fetei sau a corpului reflecta ceva despre personalitate.
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

Staiiiiiiiiiiiiiii ca acu' am terminat de baut cafeauaaaa.... imediat fac o poza si ti'o trimit in e'mail....
E bine??
Sweet Little Devil
Fosta membra Kudika.ro
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-15 16:47:01Staiiiiiiiiiiiiiii ca acu' am terminat de baut cafeauaaaa.... imediat fac o poza si ti'o trimit in e'mail....
E bine??

nu se poate citi prea bine dintr-o poza pt ca ceasca trebuie intoarsa si vazuta din mai multe unghiuri
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

De la: arhanghel, la data 2009-05-15 16:49:10
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-15 16:47:01Staiiiiiiiiiiiiiii ca acu' am terminat de baut cafeauaaaa.... imediat fac o poza si ti'o trimit in e'mail....
E bine??

nu se poate citi prea bine dintr-o poza pt ca ceasca trebuie intoarsa si vazuta din mai multe unghiuri

tu chiar ai crezut ce'am spus?
Sweet Little Devil
Fosta membra Kudika.ro
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-15 16:59:02
De la: arhanghel, la data 2009-05-15 16:49:10
E bine??

tu chiar ai crezut ce'am spus?

O luasem de buna
Fosta membra Kudika.ro
nu de alta dar multi mi-au facut propunerea cu poza si trimiterea ei pe e-mail. De-asta am luat-o in serios. Oooff...am stricat tot farmecul glumei...
andreea1976 Avatarul lui andreea1976

3916 mesaje

Nu cred in cititul in cafea,tarot,horoscoape si alte prostii.Astea is pt oameni slabi si superstitiosi

Stie careva sa ghiceasca in cai verzi pe pereti???

Ca sa-ti atingi obiectivele trebuie sa fii un visator. Asa ca nu mai pierde vremea, trimite totul la naiba si du-te sa te culci !!!
Pagini: 1 2 >> Sari la pagina: