Setari Cookie-uri

De ce credeti ca unii barbati sunt atrasi de "pustoaice"?

Dragelor, o "provocare" pentru voi:

De ce credeti ca unii barbati sunt atrasi de "pustoaice"?

Nu as vrea raspunsuri sablon, clisee gen "sunt mai usor de prostit", [pentru ca "ei" sunt superficiali], raspunsuri care, in esenta, sunt neadecvate realitatii.

Pentru a avea o baza comuna de discutie, definim termenul de pustoaica:

1) Pustoaica la categoria I (de la limita legala inferioara pentru sexul consensual - 15 ani pana la 17 ani);

2) Pustoaica II (18-20 ani), in tranzitie spre stadiul de FEMEIE;

3) Pustoaica III (21-23 ani), apte de a deveni FEMEI.

Asadar...astept raspunsuri "deep".

Multumesc!
Simply_The_Best
Postat pe 11 Noiembrie 2009 10:14
De la: Simply_The_Best, la data 2009-11-11 10:14:11Dragelor, o "provocare" pentru voi:

De ce credeti ca unii barbati sunt atrasi de "pustoaice"?

Nu as vrea raspunsuri sablon, clisee gen "sunt mai usor de prostit", [pentru ca "ei" sunt superficiali], raspunsuri care, in esenta, sunt neadecvate realitatii.

Pentru a avea o baza comuna de discutie, definim termenul de pustoaica:

1) Pustoaica la categoria I (de la limita legala inferioara pentru sexul consensual - 15 ani pana la 17 ani);

2) Pustoaica II (18-20 ani), in tranzitie spre stadiul de FEMEIE;

3) Pustoaica III (21-23 ani), apte de a deveni FEMEI.

Asadar...astept raspunsuri "deep".

Multumesc!


Pai sa-ti raspunda barbatii si pustoaicele prostite ca sa obtii raspunsuri la subiect.
O amica de-a mea care are 15 ani si are prieten de 23 zise in felul urmator:" Il iubesc pentru ca gandeste mult mai matur ca mine si pentru ca se poarta frumos cu mine."
Concluziile trage-le tu cel interesat de asta.

Postat pe 11 Noiembrie 2009 10:19
Who gives a rat's ass?

Acum e timpul femeilor care prefera barbati mai tineri, asa ca subiectul e perimat.
Dor_a
Postat pe 11 Noiembrie 2009 10:21
pai chiar ieri m-i sa intamplat , ca un tip de 39 vrea sa o cunoasca pe fica mea de 19 ani , cica e mare afacerist in america , a crezut ca pic in fund de uimire si-mi vand copila ............si poate e doar un falit care profita de internet................... deci mai cu atentie la astfel de tipi
erikahd2008
Postat pe 11 Noiembrie 2009 10:30
De la: Dor_a, la data 2009-11-11 10:21:52Who gives a rat's ass?

Acum e timpul femeilor care prefera barbati mai tineri, asa ca subiectul e perimat.


Ar fi foarte interesant sa deschizi un topic cu subiectul care te preocupa;draga mea, nimic nu este perimat si..."nihil nove sub sole"...

Poop si succes maxim la pustani!

Simply_The_Best
Postat pe 11 Noiembrie 2009 10:33
De la: erikahd2008, la data 2009-11-11 10:30:20pai chiar ieri m-i sa intamplat , ca un tip de 39 vrea sa o cunoasca pe fica mea de 19 ani , cica e mare afacerist in america , a crezut ca pic in fund de uimire si-mi vand copila ............si poate e doar un falit care profita de internet................... deci mai cu atentie la astfel de tipi




Cum ai ajuns sa vorbesti cu el, anyway?
Dor_a
Postat pe 11 Noiembrie 2009 10:34
De la: erikahd2008, la data 2009-11-11 10:30:20pai chiar ieri m-i sa intamplat , ca un tip de 39 vrea sa o cunoasca pe fica mea de 19 ani , cica e mare afacerist in america , a crezut ca pic in fund de uimire si-mi vand copila ............si poate e doar un falit care profita de internet................... deci mai cu atentie la astfel de tipi


Este un caz..."bolnavicios";nu intra chiar pe subiect...

Simply_The_Best
Postat pe 11 Noiembrie 2009 10:34
De la: scorpio67, la data 2009-11-11 10:19:57
De la: Simply_The_Best, la data 2009-11-11 10:14:11Dragelor, o "provocare" pentru voi:

De ce credeti ca unii barbati sunt atrasi de "pustoaice"?

Nu as vrea raspunsuri sablon, clisee gen "sunt mai usor de prostit", [pentru ca "ei" sunt superficiali], raspunsuri care, in esenta, sunt neadecvate realitatii.

Pentru a avea o baza comuna de discutie, definim termenul de pustoaica:

1) Pustoaica la categoria I (de la limita legala inferioara pentru sexul consensual - 15 ani pana la 17 ani);

2) Pustoaica II (18-20 ani), in tranzitie spre stadiul de FEMEIE;

3) Pustoaica III (21-23 ani), apte de a deveni FEMEI.

Asadar...astept raspunsuri "deep".

Multumesc!


Pai sa-ti raspunda barbatii si pustoaicele prostite ca sa obtii raspunsuri la subiect.
O amica de-a mea care are 15 ani si are prieten de 23 zise in felul urmator:" Il iubesc pentru ca gandeste mult mai matur ca mine si pentru ca se poarta frumos cu mine."
Concluziile trage-le tu cel interesat de asta.


Faza cu "prostitul" este relativa;mi se pare mai patologic situatiile in care unii pustani la "umilesc" pe fete, prin toaletele scolilor si pe aiurea pentru ca, apoi, sa posteze maretele realizari pe internet (te uiti la stirile TV, citesti presa? - cred ca ai intalnit cazuri...)




Simply_The_Best
Postat pe 11 Noiembrie 2009 10:37
De la: Simply_The_Best, la data 2009-11-11 10:33:34
De la: Dor_a, la data 2009-11-11 10:21:52Who gives a rat's ass?

Acum e timpul femeilor care prefera barbati mai tineri, asa ca subiectul e perimat.


Ar fi foarte interesant sa deschizi un topic cu subiectul care te preocupa;draga mea, nimic nu este perimat si..."nihil nove sub sole"...

Poop si succes maxim la pustani!



Hahaha! Evident, ai inteles tot.

Dragutza, eu nu deschid topice tampite pentru simplul motiv ca n-am nevoie sa-mi explice cum tre' sa fie viata mea. Asta ar fi una.
A doua e: iti multumesc pentru generoasa ta urare, dar nu e cazul. Am "pustanul" acas', e cel care mi-a pus inelul pe deget (asta daca tot ajungem sa vorbim de chestii personale... pen'ca eu credeam ca topicul tau e unul general... Dar uite ca m-am inselat... tu vorbeai de tine, deci )

(hehe, hai ca o sa ma distrez si aici )
Dor_a
Postat pe 11 Noiembrie 2009 10:43
De la: Dor_a, la data 2009-11-11 10:34:40
De la: erikahd2008, la data 2009-11-11 10:30:20pai chiar ieri m-i sa intamplat , ca un tip de 39 vrea sa o cunoasca pe fica mea de 19 ani , cica e mare afacerist in america , a crezut ca pic in fund de uimire si-mi vand copila ............si poate e doar un falit care profita de internet................... deci mai cu atentie la astfel de tipi




Cum ai ajuns sa vorbesti cu el, anyway?
.......................de pe un sit a luat adresa mea de mes , a vazut pozele expuse asa cum am si pe aici , de exemplu cea de la avatar ..............i-am dat accept si asa a inceput discutia.............
erikahd2008
Postat pe 11 Noiembrie 2009 10:45
De la: erikahd2008, la data 2009-11-11 10:45:18
.......................de pe un sit a luat adresa mea de mes , a vazut pozele expuse asa cum am si pe aici , de exemplu cea de la avatar ..............i-am dat accept si asa a inceput discutia.............


Ah, si dupa ce ati vorbit ti-a zis sa i-o arati pe fiica ta?
Ce bolnav!!
Dor_a
Postat pe 11 Noiembrie 2009 10:58
De la: Dor_a, la data 2009-11-11 10:43:55
De la: Simply_The_Best, la data 2009-11-11 10:33:34
De la: Dor_a, la data 2009-11-11 10:21:52Who gives a rat's ass?

Acum e timpul femeilor care prefera barbati mai tineri, asa ca subiectul e perimat.


Ar fi foarte interesant sa deschizi un topic cu subiectul care te preocupa;draga mea, nimic nu este perimat si..."nihil nove sub sole"...

Poop si succes maxim la pustani!



Hahaha! Evident, ai inteles tot.

Dragutza, eu nu deschid topice tampite pentru simplul motiv ca n-am nevoie sa-mi explice cum tre' sa fie viata mea. Asta ar fi una.
A doua e: iti multumesc pentru generoasa ta urare, dar nu e cazul. Am "pustanul" acas', e cel care mi-a pus inelul pe deget (asta daca tot ajungem sa vorbim de chestii personale... pen'ca eu credeam ca topicul tau e unul general... Dar uite ca m-am inselat... tu vorbeai de tine, deci )

(hehe, hai ca o sa ma distrez si aici )


Nu deschizi topic-uri "tampite" dar te bagi in ele;nu vreau sa polemizam gratuit;topic-ul nu este despre mine;daca as fi fost in situatia subiectului deschis, eu mi-as fi cunoscut motivatiile interioare;eu stiu ca femeile adevarate (si te pretinzi, doar esti o femeie matura +inel pe deget) sunt DIPLOMATE, au TACT, nu fac aprecieri despre persoanele COMPLET NECUNOSCUTE, nu fac aluzii personale...etc...
Daca ai ceva de scris, la obiect, esti binevenita.
Daca nu cauta si descopera subiecte mai putin "tampite", sunt o infinitate pe forum.
Daca vrei sa te amuzi, la fel...amuza-te in alta parte...ok?
Am rugat sa nu personalizam subiectele...
E asa greu de inteles?
O intrebare, daca nu te atrag, totusi, pustanii, de unde ai ajuns la concluzia ca trend-ul "en vogue" este ...."mature" combinate cu pustani?Haaaa?

Simply_The_Best
Postat pe 11 Noiembrie 2009 11:02
De la: Dor_a, la data 2009-11-11 10:58:25
De la: erikahd2008, la data 2009-11-11 10:45:18
.......................de pe un sit a luat adresa mea de mes , a vazut pozele expuse asa cum am si pe aici , de exemplu cea de la avatar ..............i-am dat accept si asa a inceput discutia.............


Ah, si dupa ce ati vorbit ti-a zis sa i-o arati pe fiica ta?
Ce bolnav!!


Poate doamna a crezut ca a fost vizata de "cuceritor";a fost insa..dezamagita observand ca este preferata fiica dumneai...uffff...si pretul asta...dom'le....pretul asta...dincolo era mai...scump...

Simply_The_Best
Postat pe 11 Noiembrie 2009 11:04
pentru ca pustoaice = tinerete .....dar nu e o regula sa fie atrasi de pustoaice , de obicei sunt atrasi de fetele care arata bine sunt fete de 30 de ani care arata ca pustoaicele de 18 ani
bella28
Postat pe 11 Noiembrie 2009 11:41
De la: Simply_The_Best, la data 2009-11-11 10:14:11
1) Pustoaica la categoria I (de la limita legala inferioara pentru sexul consensual - 15 ani pana la 17 ani);



limita legala e 18 ani!
la ce spui tu, esti deja pedofil.
geo_xx
Postat pe 11 Noiembrie 2009 11:45
De la: lempika, la data 2009-11-11 11:41:32pentru ca pustoaice = tinerete .....dar nu e o regula sa fie atrasi de pustoaice , de obicei sunt atrasi de fetele care arata bine sunt fete de 30 de ani care arata ca pustoaicele de 18 ani


Corect, cred;"ei" stiu mai bine, eu iti pot confirma ca barbatii sunt atrasi de femei frumoase (in prima instanta, in prima "faza");ce urmeaza depinde de "anexele" frumusetii, daca exista (bun simt, loialitate, caracter frumos).

Simply_The_Best
Postat pe 11 Noiembrie 2009 11:46
De la: geo_xx, la data 2009-11-11 11:45:38
De la: Simply_The_Best, la data 2009-11-11 10:14:11
1) Pustoaica la categoria I (de la limita legala inferioara pentru sexul consensual - 15 ani pana la 17 ani);



limita legala e 18 ani!
la ce spui tu, esti deja pedofil.


La ce spui tu...esti dezinformata; putin cultura generala nu strica, poftim aici:

http://www.avert.org/age-of-consent.htm

asta daca stii un minim de engleza.

Aaaaaa...nu infesta topic-ul cu cuvinte carora nu le cunosti sensul;ok?Cuvinte care sunt extreme si exprima inclinatii bolnave;da dovada de putina inteligenta, lipsa de impulsivitate, intelepciune, cultura, educatie si caracter;desi ai postat "scurt", ma tem ca-ti lipsesc toate.

Daca nu te descurci cu engleza, la link-ul de mai sus, iti fac CADOU un link catre...Codul Penal romanesc.

OK?
Simply_The_Best
Postat pe 11 Noiembrie 2009 11:52
De la: Simply_The_Best, la data 2009-11-11 11:02:32
Nu deschizi topic-uri "tampite" dar te bagi in ele;



Imi pare bine ca am stabilit de comun acord ca asta-i un topic tampit.

De la: Simply_The_Best, la data 2009-11-11 11:02:32
O intrebare, daca nu te atrag, totusi, pustanii, de unde ai ajuns la concluzia ca trend-ul "en vogue" este ...."mature" combinate cu pustani?Haaaa?



"Trend-ul" il fac VIP-urile momentului, de exemplu: Demi Moore, Hally Berry, Tina Turner, Nicolette Sheridan, Marcia Cross si multe altele. Toate - femei frumoase, casatorite sau intr-o relatie care dureaza de ceva timp cu tipi cu de la 8 la 16 ani mai tineri.
Iar eu la asta ma refeream.

Cat despre "bagatul in topice tampite" ... Bine-nteles ca o fac! Ador sa ma amuz!



Dor_a
Postat pe 11 Noiembrie 2009 11:55
De la: Simply_The_Best, la data 2009-11-11 11:52:49
De la: geo_xx, la data 2009-11-11 11:45:38
De la: Simply_The_Best, la data 2009-11-11 10:14:11
1) Pustoaica la categoria I (de la limita legala inferioara pentru sexul consensual - 15 ani pana la 17 ani);



limita legala e 18 ani!
la ce spui tu, esti deja pedofil.


La ce spui tu...esti dezinformata; putin cultura generala nu strica, poftim aici:

http://www.avert.org/age-of-consent.htm

asta daca stii un minim de engleza.

Aaaaaa...nu infesta topic-ul cu cuvinte carora nu le cunosti sensul;ok?Cuvinte care sunt extreme si exprima inclinatii bolnave;da dovada de putina inteligenta, lipsa de impulsivitate, intelepciune, cultura, educatie si caracter;desi ai postat "scurt", ma tem ca-ti lipsesc toate.

Daca nu te descurci cu engleza, la link-ul de mai sus, iti fac CADOU un link catre...Codul Penal romanesc.

OK?


probabil ca domnu' sufera de pe urma unor lipsuri. si aici ma gandesc la pofte de pustoaice!
si mai probabil ca acel link in limba engleza este pentru englezi. ceea ce ma duce cu gandul ca inca suntem in romania!
geo_xx
Postat pe 11 Noiembrie 2009 11:58
al catelea topic"tampit"pe care-l deschizi este asta? .....................oricum itzi admir perseverentza si nu-mi ramane decat sa-ti urez............. la cat mai multe da-o -n "puii mei" de calitate
Dontyyy
Postat pe 11 Noiembrie 2009 12:05
De la: Dontyyy, la data 2009-11-11 12:05:03 al catelea topic"tampit"pe care-l deschizi este asta? .....................oricum itzi admir perseverentza si nu-mi ramane decat sa-ti urez............. la cat mai multe da-o -n "puii mei" de calitate


mai vrea si raspunsuri.....adanci!!
geo_xx
Postat pe 11 Noiembrie 2009 12:09
De la: Dor_a, la data 2009-11-11 11:55:08
De la: Simply_The_Best, la data 2009-11-11 11:02:32
Nu deschizi topic-uri "tampite" dar te bagi in ele;



Imi pare bine ca am stabilit de comun acord ca asta-i un topic tampit.

De la: Simply_The_Best, la data 2009-11-11 11:02:32
O intrebare, daca nu te atrag, totusi, pustanii, de unde ai ajuns la concluzia ca trend-ul "en vogue" este ...."mature" combinate cu pustani?Haaaa?



"Trend-ul" il fac VIP-urile momentului, de exemplu: Demi Moore, Hally Berry, Tina Turner, Nicolette Sheridan, Marcia Cross si multe altele. Toate - femei frumoase, casatorite sau intr-o relatie care dureaza de ceva timp cu tipi cu de la 8 la 16 ani mai tineri.
Iar eu la asta ma refeream.

Cat despre "bagatul in topice tampite" ... Bine-nteles ca o fac! Ador sa ma amuz!





1.Nu ai vrut sa sesizei "ghilimele" din topic-uri "tampite";doar te-am citat, m-ai dezamagesti ca nu ai sesizat;

2. Eu, in locul Dumneavoastra, daca as fi avut o familie, in afara vietii profesionale (care nu trebuie neglijata, doar asta asigura stabilitate si confort familiei, nu?) m-as fi dedicat TOTAL famillei;asa ca, nu-ti inteleg motivatia de a-ti pierde vremea amuzandu-te pe subiecte "tampite";cel mult as intra pe forum la sectiunea "familie", "copii", "cum sa-ti pastrezi sotul", etc;

3.Vad ca aprobi, cu limba scoasa (este "emoticonul" pe care l-ai postat in prima interventie pe acest subiect) modelul de cuplu "Israela si junele mult mai tanar", dar ca esti preocupata sa condamni cuplurile in care barbatii sunt ceva mai "copti" decat ele;eu nu condamn, nu judec pe nimeni;sa-l lasam pe Dumnezeu sa judece;insa, orice ai crede, mi se pare mai natural, mai firesc, ca barbatul sa fie mai mare, ca varsta, intr-o relatie;insa, sunt de parere ca IUBIREA, CUPLURILE PERECHE SUNT ATEMPORALE- nu-i nimeni vinovat ca sa naste mai deverme sau mai tarziu...asa ca....si acele cupluri de la Hollywood, pe care le invoci...par frumoase...sunt ok.

Simply_The_Best
Postat pe 11 Noiembrie 2009 12:09
De la: Dontyyy, la data 2009-11-11 12:05:03 al catelea topic"tampit"pe care-l deschizi este asta? .....................oricum itzi admir perseverentza si nu-mi ramane decat sa-ti urez............. la cat mai multe da-o -n "puii mei" de calitate


cel putin acest topic e scris corect din punct de vedere gramatical si contureaza o idee, ne confruntam cu aceste probleme zilnic...cazul Columbenilor....doar e mai simplu sa judeci si sa treci cu vedea decat sa intelegi.
si iubitul meu e mai in varsta decat mine....si mi se pare normal oarecum ca barbatii sa fie atrasi de femei mai tinere...ce e rau in asta?
subiectul topicului era
si vad ca ati cam deviat discutia....
Calandrinon
Postat pe 11 Noiembrie 2009 12:12
De la: geo_xx, la data 2009-11-11 12:09:02
De la: Dontyyy, la data 2009-11-11 12:05:03 al catelea topic"tampit"pe care-l deschizi este asta? .....................oricum itzi admir perseverentza si nu-mi ramane decat sa-ti urez............. la cat mai multe da-o -n "puii mei" de calitate


mai vrea si raspunsuri.....adanci!!


eu nu pot da decat raspunsuri pro..funde
Dontyyy
Postat pe 11 Noiembrie 2009 12:12
De la: Dontyyy, la data 2009-11-11 12:05:03 al catelea topic"tampit"pe care-l deschizi este asta? .....................oricum itzi admir perseverentza si nu-mi ramane decat sa-ti urez............. la cat mai multe da-o -n "puii mei" de calitate


Frumoasa para deghizata in femeie ai in avatar?Sau este o femeie in forma de para, ce-ti tradeaza gusturile estetice...

Deja vad ca salivezi la cat mai multe pare malaetze...pardon...nataflete...

Simply_The_Best
Postat pe 11 Noiembrie 2009 12:13
De la: Simply_The_Best, la data 2009-11-11 11:52:49
Aaaaaa...nu infesta topic-ul cu cuvinte carora nu le cunosti sensul;ok?Cuvinte care sunt extreme si exprima inclinatii bolnave;da dovada de putina inteligenta, lipsa de impulsivitate, intelepciune, cultura, educatie si caracter;desi ai postat "scurt", ma tem ca-ti lipsesc toate.

Daca nu te descurci cu engleza, la link-ul de mai sus, iti fac CADOU un link catre...Codul Penal romanesc.

OK?


Hmm... Oau, pentru cineva care nu a deschis decat un topic de principiu, nu unul personal, se opareste cam tare si pledeaza cu prea multa ardoare...

Oricum, sa-i spuna cineva cum sta treaba la americani (care-s vorbitori de engleza) cu pedepsele pentru cei care fac sex cu "under-age", fete sau baieti. Cineva care sta acolo, ca sa aiba si el odata in viata o informatie "first hand".
Dor_a
Postat pe 11 Noiembrie 2009 12:13
De la: Calandrinon, la data 2009-11-11 12:12:29
De la: Dontyyy, la data 2009-11-11 12:05:03 al catelea topic"tampit"pe care-l deschizi este asta? .....................oricum itzi admir perseverentza si nu-mi ramane decat sa-ti urez............. la cat mai multe da-o -n "puii mei" de calitate


cel putin acest topic e scris corect din punct de vedere gramatical si contureaza o idee, ne confruntam cu aceste probleme zilnic...cazul Columbenilor....doar e mai simplu sa judeci si sa treci cu vedea decat sa intelegi.
si iubitul meu e mai in varsta decat mine....si mi se pare normal oarecum ca barbatii sa fie atrasi de femei mai tinere...ce e rau in asta?
subiectul topicului era
si vad ca ati cam deviat discutia....


si raspunsul tau la acest topic pe unde zici ca s-a "pierdut"?
Dontyyy
Postat pe 11 Noiembrie 2009 12:14
ca pica usor in plasa!
missalexandra
Postat pe 11 Noiembrie 2009 12:15
De la: Simply_The_Best, la data 2009-11-11 12:13:34
De la: Dontyyy, la data 2009-11-11 12:05:03 al catelea topic"tampit"pe care-l deschizi este asta? .....................oricum itzi admir perseverentza si nu-mi ramane decat sa-ti urez............. la cat mai multe da-o -n "puii mei" de calitate


Frumoasa para deghizata in femeie ai in avatar?Sau este o femeie in forma de para, ce-ti tradeaza gusturile estetice...

Deja vad ca salivezi la cat mai multe pare malaetze...pardon...nataflete...



zise Zdreantza in gandul lui.................. ..................totusi cred ca astia de la Kudika au gresit degetul la emoticonul asta
Dontyyy
Postat pe 11 Noiembrie 2009 12:15
De la: Dor_a, la data 2009-11-11 12:13:45
De la: Simply_The_Best, la data 2009-11-11 11:52:49
Aaaaaa...nu infesta topic-ul cu cuvinte carora nu le cunosti sensul;ok?Cuvinte care sunt extreme si exprima inclinatii bolnave;da dovada de putina inteligenta, lipsa de impulsivitate, intelepciune, cultura, educatie si caracter;desi ai postat "scurt", ma tem ca-ti lipsesc toate.

Daca nu te descurci cu engleza, la link-ul de mai sus, iti fac CADOU un link catre...Codul Penal romanesc.

OK?


Hmm... Oau, pentru cineva care nu a deschis decat un topic de principiu, nu unul personal, se opareste cam tare si pledeaza cu prea multa ardoare...

Oricum, sa-i spuna cineva cum sta treaba la americani (care-s vorbitori de engleza) cu pedepsele pentru cei care fac sex cu "under-age", fete sau baieti. Cineva care sta acolo, ca sa aiba si el odata in viata o informatie "first hand".



Draga mea, DEVIEZI?DERAIEZI?Ce legatura are? Inteleg ca nu ai deloc abilitati in privinta limbii engleze, dar sa ai probleme de asimilare a limbii romane, mi se pare grav.
Nu ma "oparesc" dar, in general, ignoranta si prostia e musai sa fie taxata.
Simply_The_Best
Postat pe 11 Noiembrie 2009 12:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
story of my life:( 189 De la: mara_bogdan 9 Septembrie 2011 01:52
SUNT CU UN BAIAT E 11 LUNI SI DECAND SUNTEM IMPREUNA NU MI-A CERUT NICIODATA SA FACEM DRAGOSTE MA INTREB E OARE NORMAL AVEM 24 DE ANI AMANDOI ????? HELP :) 16 De la: EKaterina 3 Martie 2010 14:53
Ce parere au barbatii despre femeile cu care au avut o aventura? 65 De la: Metal_spell 13 Decembrie 2009 23:58
nu stiu ce trebuie sa fac acum...oare sunt eu de vina? 19 De la: greierash_is_back 31 Decembrie 2009 17:11
nu mai pot sa scap de el 19 De la: kudika_29260 2 Aprilie 2013 15:09