Setari Cookie-uri

buna eu sunt taur el sagetator si ne iubim mult

buna,eu sunt taur iar el sagetator si ne intelegem de minune,este un barbat de nota 10,este un barbat care este linga tine cind ai nevoie,ma alinta,ma iubeste enorm si eu la fel pe el eu spun ca ne potrivim si cel mai important lucru este sa nu minti,si sa comunicati, noi avem un baiat de 5 ani si ne bucuram de el enorm si conteza sa va aratati reciproc cit de mult va iubiti,noi pe zi ce trece ne iubim mai mult nu ma intereseaza de cei care comenteaza,si ne facem feciproc cadouri,ii fac suprize, il lingusesc,conteaza na tineti la distanta cearta tot timpul sa fie armonie,spunei vorbe frumoase ,fi calma,este un barbat minunat pentru mine avem grija unul de celalalt si nu lasam nimic sa ne desparta ca daca vrei dragostea invinge orice,te pup,
crisstyn25
Postat pe 11 Noiembrie 2009 17:41
noi suntem invers...el taur..eu sagetator. insa ne iubim si ne certam cu aceeasi pasiune. cateodata se poate spune k nu putem trai nici impreuna nici despartiti. oricum cred k destinul nostru e sa fim impreuna. am fost impreuna vreo 2 ani(plini de furtuni) ne-am despartit si ne-am revazut abia dupa 3 ani(am vb de 3-4 ori in tot acest timp). Si cand ne-am revazut...s-a reaprins scanteia. In decembrie facem 2 ani de cand suntem (iar) impreuna...iar in martie vom avea 2 ani de cand locuim sub acelasi acoperis. Sper k asta va dura o viata...asa cum e ...cu bune si rele.
selly
Postat pe 23 Noiembrie 2009 17:44
De la: kudika082146, la data 2009-11-11 17:41:38buna,eu sunt taur iar el sagetator si ne intelegem de minune,este un barbat de nota 10,este un barbat care este linga tine cind ai nevoie,ma alinta,ma iubeste enorm si eu la fel pe el eu spun ca ne potrivim si cel mai important lucru este sa nu minti,si sa comunicati, noi avem un baiat de 5 ani si ne bucuram de el enorm si conteza sa va aratati reciproc cit de mult va iubiti,noi pe zi ce trece ne iubim mai mult nu ma intereseaza de cei care comenteaza,si ne facem feciproc cadouri,ii fac suprize, il lingusesc,conteaza na tineti la distanta cearta tot timpul sa fie armonie,spunei vorbe frumoase ,fi calma,este un barbat minunat pentru mine avem grija unul de celalalt si nu lasam nimic sa ne desparta ca daca vrei dragostea invinge orice,te pup,


Ne bucuram enorm pt tine, da' pt cine ai deschis topicu' asta?
miss_darine
Postat pe 23 Noiembrie 2009 18:22
si eu sunt sagetator si am av un iubit taur....dar chiar nu a mers la noi....e atat de orgoliosssss si orice ar fi fost nu lasa de la el NIMIC..... s-a terminat brusc la fel cum a inceput:)
creatza_ciucky
Postat pe 8 Decembrie 2009 20:17
Stii... nu vreau sa mai zic nimic. Ma voi abtine. M-am uitat la profilul tau si am vazut ca esti totusi o doamna ! Cu copil... Care probabil e trecuta prin viata .
Stie ea ce zice acolo !
Sabrina_Nede
Postat pe 8 Decembrie 2009 20:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dar fata, domnisoara, femeia scorpion?? 52 De la: kudika358018 14 Iunie 2011 12:59
Barbatul Balanta ... Cum il pot aduce cu picioarele pe pamant ? 8 De la: kudika_966626 29 Iunie 2014 07:17
ea taur-el taur? 5 De la: one_size 2 Noiembrie 2009 19:58
Cat de durabile sunt relatiile la distanta? 98 De la: bella_speranzza 25 Martie 2013 01:49
mesaj 10 De la: scorpyoW 21 Ianuarie 2011 21:36