Setari Cookie-uri

cum sa uit?!?

Buna ziua numele meu este Alexandra,am 21 de ani si tocmai m-am despartit de prietenul meu cu care am stat 3 ani jumatate,la cateva zile dupa ce ne-am despartit el si-a facut o alta prietena care a dus-o acasa a prezentat-o parintilor lui si au petrecut cateva noptii impreuna.El spune ca nu s-a intamplat nimic intre ei doi doar au dormit impreuna si nimic mai mult ,dar eu nu cred.Eu i-am spus ca sunt dispusa sa ma impac cu el si sa ne mai dam o sansa dar el numai vrea,spune ca numai simte ceea ce a simtit o data pt mine.Mie imi este foarte greu si nu stiu ce sa fac sa trec peste tot,cum sa uit de el si cum sa fac sa numai sufar atat,nu e zi in care sa nu plang si sa nu ma gandesc la el :(

alexandra_alle
Postat pe 29 Noiembrie 2010 11:39
De la: kudika333658, la data 2010-11-29 11:39:00Buna ziua numele meu este Alexandra,am 21 de ani si tocmai m-am despartit de prietenul meu cu care am stat 3 ani jumatate,la cateva zile dupa ce ne-am despartit el si-a facut o alta prietena care a dus-o acasa a prezentat-o parintilor lui si au petrecut cateva noptii impreuna.El spune ca nu s-a intamplat nimic intre ei doi doar au dormit impreuna si nimic mai mult ,dar eu nu cred.Eu i-am spus ca sunt dispusa sa ma impac cu el si sa ne mai dam o sansa dar el numai vrea,spune ca numai simte ceea ce a simtit o data pt mine.Mie imi este foarte greu si nu stiu ce sa fac sa trec peste tot,cum sa uit de el si cum sa fac sa numai sufar atat,nu e zi in care sa nu plang si sa nu ma gandesc la el :(

alexandra draga........sa plıctısıt de tıne.....NU TE MAI VREA.......nu l maı suna sı lasa l sa sı vada de o vıata......ıncearca sı tu e maı sanatos......
kudika330764
Postat pe 29 Noiembrie 2010 11:41
"Trebuie sa stii cand se incheie un capitol din viata ta altfel pierzi bucuria de a trai si sensul vietii"-Paulo Coelho
Barbie30_
Postat pe 29 Noiembrie 2010 11:42
pana acum 1 luna el era foarte gelos desi nu avea motive,nu inteleg schimbarea asta brusca de ce spune ca nu ma mai iubeste ? dar daca stie ca sunt plecata de acasa ma suna si ma intreaba ce fac si unde sunt
alexandra_alle
Postat pe 29 Noiembrie 2010 11:46
De la: kudika333658, la data 2010-11-29 11:46:37pana acum 1 luna el era foarte gelos desi nu avea motive,nu inteleg schimbarea asta brusca de ce spune ca nu ma mai iubeste ? dar daca stie ca sunt plecata de acasa ma suna si ma intreaba ce fac si unde sunt


Mai fata,tu dormi in bocanci???Ce dreacu ii mai dai raportu` daca a ales sa se duca cu alta si ti-a dat papucii?Iti place sa te injosesti si sa cersesti iubire?Daca da atunci asteapta sa te frectioneze el cand are chef de tine.....
Barbie30_
Postat pe 29 Noiembrie 2010 11:50
De la: kudika333658, la data 2010-11-29 11:46:37pana acum 1 luna el era foarte gelos desi nu avea motive,nu inteleg schimbarea asta brusca de ce spune ca nu ma mai iubeste ? dar daca stie ca sunt plecata de acasa ma suna si ma intreaba ce fac si unde sunt
ıntotdeauna obıjnuınta e maı rea decıt dragostea...nu ı maı raspunde sı ıesı dın casa cıt maı mult......lasa l sa ınteleaga sıngur unde a gresıt sı daca a gresıt....nu ı maı da ın bune....ıar faptul ca te mılogestı la ınca o sansa nu facı decıt sa te dıspretuıasca sı maı tare....trımıte ı un mesaj cu HAVE A NICE LIFE.....
kudika330764
Postat pe 29 Noiembrie 2010 11:50
Pai si ce daca te suna?
Crezi ca toti care sunam amicii ii si iubim?
Draga, asta e viata, punct si de la capat.......nu te mai vrea, s-a plictisit pt. ca te-ai oferit toata intr-un timp scurt.....
Si nu inteleg ce treaba ai tu ca a dus alta acasa la mama lui.....nu-i insurat, n-are obligatii, asta-i viata, prea va mutati de-a doua zi dupa ce-i cunoasteti cu ei prin chirii, si uite asa se plictisesc repede de voi.
Plangi degeaba, pt. el nu mai esti interesanta.......si nu-ti bate capul, si pe asta cu care-i acum o sa o lase la fel.
Succes!
stem_29
Postat pe 29 Noiembrie 2010 11:50
eu propun sa te duci la emisiunea aia casatoreste-te cu mine...nu de alta da asa ma amuza femeile astea de n-au demnitate...si isi doresc sa fie calcate in picioare!
size_back
Postat pe 29 Noiembrie 2010 11:53
De la: kudika333658, la data 2010-11-29 11:46:37pana acum 1 luna el era foarte gelos desi nu avea motive

pt ca mincinosu' intotdeauna o sa-i creada pe ceilalti la fel de mincinosi
miss_darine
Postat pe 29 Noiembrie 2010 11:55
nu m-am oferit intr-un timp foarte scurt,probabil nu s-a inteles ce am zis,oricum e usor sa spui uita-l si nu te mai milogi de el,stiu ca viata merge mai departe dar e destul de greu sa uit 3 ani jumate mai ales ca am stat zi de zi impreuna
alexandra_alle
Postat pe 29 Noiembrie 2010 11:56
De la: size_back, la data 2010-11-29 11:53:10"eu propun sa te duci la emisiunea aia casatoreste-te cu mine...nu de alta da asa ma amuza femeile astea de n-au demnitate...si isi doresc sa fie calcate in picioare! "
ce am spus eu si ce-ai spus tu...........
alexandra_alle
Postat pe 29 Noiembrie 2010 12:00
De la: kudika333658, la data 2010-11-29 11:56:02nu m-am oferit intr-un timp foarte scurt,probabil nu s-a inteles ce am zis,oricum e usor sa spui uita-l si nu te mai milogi de el,stiu ca viata merge mai departe dar e destul de greu sa uit 3 ani jumate mai ales ca am stat zi de zi impreuna
paı daca stı ce aı de facut nu maı cere sfaturı de la noı.........mılogestete......plıngı ın fata bloculuı luı .....trımıteı mesaje....tavalestete .....taıetı venele...am auzıt ca e la moda cu ele scurte dar dın punctul nostru de vedere nu aı pıerdut nımıc
kudika330764
Postat pe 29 Noiembrie 2010 12:01
nu cred k daca mi se spune in ras dute la emisunea nu stiu care mi se da un sfat......
alexandra_alle
Postat pe 29 Noiembrie 2010 12:03
De la: kudika333658, la data 2010-11-29 11:56:02nu m-am oferit intr-un timp foarte scurt,probabil nu s-a inteles ce am zis,oricum e usor sa spui uita-l si nu te mai milogi de el,stiu ca viata merge mai departe dar e destul de greu sa uit 3 ani jumate mai ales ca am stat zi de zi impreuna


Invatul are si dezvat da daca tu te incapatanezi sa fii carpa de sters pe jos...wtf..e alegerea ta.E mai bine sa postezi in victima decat sa faci ceva sa-ti vezi de drumul tau,nu?De ce dracu va victimizati atata si va injositi nu pot sa-mi dau seama.....
Barbie30_
Postat pe 29 Noiembrie 2010 12:03
De la: kudika333658, la data 2010-11-29 12:00:48
De la: size_back, la data 2010-11-29 11:53:10"eu propun sa te duci la emisiunea aia casatoreste-te cu mine...nu de alta da asa ma amuza femeile astea de n-au demnitate...si isi doresc sa fie calcate in picioare! "
ce am spus eu si ce-ai spus tu...........

eu zic ca esti tare de cap..cand omu isi gaseste alta femeie..o aduce acasa...si iti spune ca nu mai simte ce simtea pt tine...tu de ce insisti ca proasta?
scuza-ma da tu o ceri!
size_back
Postat pe 29 Noiembrie 2010 12:04
De la: kudika333658, la data 2010-11-29 12:03:48nu cred k daca mi se spune in ras dute la emisunea nu stiu care mi se da un sfat......

daca citeai printre randuri intelegeai!
size_back
Postat pe 29 Noiembrie 2010 12:05
nu cred k ai inteles,nu am mai insistat dupa ce am aflat ca e cu aia,eu am spus pur si simplu ca vreau sa-l uit,i-am spus o data sa ne impacam nu a mai vrut si nu am mai insistat,nu m-am lasat calcata in picioare,el nu stie ca eu inca sufar pt ca nu am mai vb cu el
alexandra_alle
Postat pe 29 Noiembrie 2010 12:08
De la: kudika333658, la data 2010-11-29 12:08:35nu cred k ai inteles,nu am mai insistat dupa ce am aflat ca e cu aia,eu am spus pur si simplu ca vreau sa-l uit,i-am spus o data sa ne impacam nu a mai vrut si nu am mai insistat,nu m-am lasat calcata in picioare,el nu stie ca eu inca sufar pt ca nu am mai vb cu el



Asa si ce sfaturi astepti de la noi?
Barbie30_
Postat pe 29 Noiembrie 2010 12:12
De la: kudika333658, la data 2010-11-29 12:08:35nu cred k ai inteles,nu am mai insistat dupa ce am aflat ca e cu aia,eu am spus pur si simplu ca vreau sa-l uit,i-am spus o data sa ne impacam nu a mai vrut si nu am mai insistat,nu m-am lasat calcata in picioare,el nu stie ca eu inca sufar pt ca nu am mai vb cu el

si atunci de ce mai diseci lucrurile?...crezi ca noi suntem pe post de xanax?
miss_darine
Postat pe 29 Noiembrie 2010 12:12
De la: kudika333658, la data 2010-11-29 12:08:35nu cred k ai inteles,nu am mai insistat dupa ce am aflat ca e cu aia,eu am spus pur si simplu ca vreau sa-l uit,i-am spus o data sa ne impacam nu a mai vrut si nu am mai insistat,nu m-am lasat calcata in picioare,el nu stie ca eu inca sufar pt ca nu am mai vb cu el

bine mea culpa!
probabil vei mai plange o perioada pana vei realiza ca nu merita nicio lacrima de a ta...dar pana atunci incearca sa ai alte preocupari..si nu te mai gandi la el...
size_back
Postat pe 29 Noiembrie 2010 12:12
nu stiu....probabil ca au mai fost persoane de aici care au avut relatii de lunga durata si vroiam sa aflu si parerea lor cum au uitat,vorbind cu voi mai uit mai trece timpul si nu ma mai gandesc asa,mai vad cum cate unul ma face proasta si ma pune pe ganduri sau ma amuz,nu stiu daca intelegeti
alexandra_alle
Postat pe 29 Noiembrie 2010 12:17
chiar aseara am vazut o emisiune cu o fatuca(nu avea decat 16 ani) ce alerga dupa un barbat(el avea 28 de ani deci un barbat in toata firea), facea din ea ce vroia, chiar o lovea insa dragostea era atat de mare din partea ei incat accepta orice(chiar dormea pe scari in fata usii lui) la un moment dat le spunea bunicilor ca el i-a tot spus ca n-o mai vrea ba chiar o s-o scoata si la produs asa ca fata draga daca tu crezi ca noi am fost rele tu continua sa-ti plangi de mila si sa-i declari iubire vesnica acestui mascul ce duce o alta fata la parinti si doarme cu ea in pat fara sa se intample nimic!(asta sa i-o spuna lui mutu)
vitamina_c
Postat pe 29 Noiembrie 2010 12:17
De la: kudika333658, la data 2010-11-29 11:56:02nu m-am oferit intr-un timp foarte scurt,probabil nu s-a inteles ce am zis,oricum e usor sa spui uita-l si nu te mai milogi de el,stiu ca viata merge mai departe dar e destul de greu sa uit 3 ani jumate mai ales ca am stat zi de zi impreuna


3 ani jumate e un mare Fasss, fata de 20 de ani intr-o casnicie.
Ai stat cu el in chierie nemaritata....asta e, s-a plictisit.
Nu spun ca tre' sa te muti cu un " el" doar cand te mariti, insa asta e nu ai deschis bine ochii.......tu-l iubeai si-l uibesti, el nu, ca de te iubea nu te lasa.
Lasa-l naibii, ca il tot deranjezi si a veni si te-a si bate.
Cauta-ti altul.
Si incetati odata sa mai credeti ca daca-i spalati unuia ciorapii 3-5 ani si dormiti in pat cu el va si ia de va si cere.
Unor barbati le plac menajerele platite in natura.
stem_29
Postat pe 29 Noiembrie 2010 12:20
am zis eu ca ati fost rele?? nu-mi plang de mila,vreau sa-l uit si vroiam sa mai aflu si alte pareri
alexandra_alle
Postat pe 29 Noiembrie 2010 12:20
De la: kudika333658, la data 2010-11-29 12:17:15nu stiu....probabil ca au mai fost persoane de aici care au avut relatii de lunga durata si vroiam sa aflu si parerea lor cum au uitat,vorbind cu voi mai uit mai trece timpul si nu ma mai gandesc asa,mai vad cum cate unul ma face proasta si ma pune pe ganduri sau ma amuz,nu stiu daca intelegeti


1.uiti doar daca ai amnezie,nici nu e indicat sa te fortezi sa uiti
2.ca sa treci peste trebuie sa proceseze creierasul tau ca s-a terminat,degeaba spui din gura daca te gandesti tot timpul cum sa faci sa te impaci cu el.
Barbie30_
Postat pe 29 Noiembrie 2010 12:22
De la: vitamina_c, la data 2010-11-29 12:17:24 chiar aseara am vazut o emisiune cu o fatuca(nu avea decat 16 ani) ce alerga dupa un barbat(el avea 28 de ani deci un barbat in toata firea), facea din ea ce vroia, chiar o lovea insa dragostea era atat de mare din partea ei incat accepta orice(chiar dormea pe scari in fata usii lui) la un moment dat le spunea bunicilor ca el i-a tot spus ca n-o mai vrea ba chiar o s-o scoata si la produs asa ca fata draga daca tu crezi ca noi am fost rele tu continua sa-ti plangi de mila si sa-i declari iubire vesnica acestui mascul ce duce o alta fata la parinti si doarme cu ea in pat fara sa se intample nimic!(asta sa i-o spuna lui mutu)
bataıa e rupta dın raı nu aı cıtıt ca ea vb cu noı maı uıta de el sı se amuza...ca doar noı vb acum despre calorıfere
kudika330764
Postat pe 29 Noiembrie 2010 12:23
oricum vreau sa va multumesc tuturor care au avut ceva de zis,si discutia cu voi mi-a facut ceva bine,un dus rece din cand in cand e bine venit
alexandra_alle
Postat pe 29 Noiembrie 2010 12:30
De la: kudika333658, la data 2010-11-29 11:39:00Buna ziua numele meu este Alexandra,am 21 de ani si tocmai m-am despartit de prietenul meu cu care am stat 3 ani jumatate,la cateva zile dupa ce ne-am despartit el si-a facut o alta prietena care a dus-o acasa a prezentat-o parintilor lui si au petrecut cateva noptii impreuna.El spune ca nu s-a intamplat nimic intre ei doi doar au dormit impreuna si nimic mai mult ,dar eu nu cred.Eu i-am spus ca sunt dispusa sa ma impac cu el si sa ne mai dam o sansa dar el numai vrea,spune ca numai simte ceea ce a simtit o data pt mine.Mie imi este foarte greu si nu stiu ce sa fac sa trec peste tot,cum sa uit de el si cum sa fac sa numai sufar atat,nu e zi in care sa nu plang si sa nu ma gandesc la el :(

Du-te si cantai o serenada,sub balcon
Valy90
Postat pe 29 Noiembrie 2010 12:32
De la: kudika333658, la data 2010-11-29 12:30:56oricum vreau sa va multumesc tuturor care au avut ceva de zis,si discutia cu voi mi-a facut ceva bine,un dus rece din cand in cand e bine venit


mai avem apa rece sa stii!
toti/toate am trecut prin dezamagiri...si oricat ne-ar sfatui ceilalti......si desi este greu...timpul le va rezolva pe toate..nu se pot sterge in cateva minute toate sentimentele si trairile...asa ca pentru o perioada vei mai plange...
size_back
Postat pe 29 Noiembrie 2010 12:37
2
alexandra_alle
Postat pe 29 Noiembrie 2010 12:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
HELP-BARBATUL BERBEC 15 De la: andra_ale 29 Octombrie 2009 08:30
femeia berbec si barbatul scorpion ...... 29 De la: kudika413708 19 Iulie 2011 02:05
ce credeti despre vrajitoare? 46 De la: alice_cornelia 1 Noiembrie 2010 17:10
de ce sunt barbatii varsatori asa de indiferenti ?????????? 16 De la: hackers_best_cs 19 Decembrie 2010 14:32
Cate dintre voi ar accepta? 33 De la: lariq 24 Octombrie 2009 17:01