Setari Cookie-uri

Ce faceti in concediu?

Unde mai merg romanii in concediu? Ce destinatii preferati? Mergeti cu prietenii sau cu iubitul/iubita? Ne distram mai bine in cuplu sau fara? ia sa vedem...
mrskattousa
Postat pe 3 Februarie 2009 19:03
plec in Turcia
MickyAngel
Postat pe 23 Februarie 2009 21:46
Concediul viitor, Roma si Muntii Apuseni. De-abia astept!

Cu dragutul.
Kathara
Postat pe 23 Februarie 2009 21:54
Luna viitoare plec in Tailanda...cu baiatul, cu toate ca Phuket e cam pt baieti pusi pe distractie, speram sa iasa ceva romantic...
mrskattousa
Postat pe 23 Februarie 2009 22:50
Ooo, have fun!

Pe mine nu prea ma atrage estul, in schimb m-ar tenta o fuga prin Mexic, Brazilia sau Peru.
Kathara
Postat pe 23 Februarie 2009 23:01
Mersi mersi. Am fost si eu tentata la un mom dat de Mexic, dar au fost niste prieteni si mi-au spus ca nu e asa grozav. Plus ca este foarte scump. Pt mine, sa ajung de aici, este foarte greu. Daca sunteti amatori de calatorii, recomand Asia "cu caldura", Singapore a fantastic...also Malaezia (Kuala Lumpur), Indonezia (Bali)...Tailanda ramane top pt ca imbina distractia,shoppingul, plajele ireale, oameni extraordinari de primitori, mancare excelenta, si preturi de mangalia (really)
mrskattousa
Postat pe 23 Februarie 2009 23:08
De la: mrskattousa, la data 2009-02-23 23:08:53 Mersi mersi. Am fost si eu tentata la un mom dat de Mexic, dar au fost niste prieteni si mi-au spus ca nu e asa grozav. Plus ca este foarte scump. Pt mine, sa ajung de aici, este foarte greu. Daca sunteti amatori de calatorii, recomand Asia "cu caldura", Singapore a fantastic...also Malaezia (Kuala Lumpur), Indonezia (Bali)...Tailanda ramane top pt ca imbina distractia,shoppingul, plajele ireale, oameni extraordinari de primitori, mancare excelenta, si preturi de mangalia (really)


Foarte tare ... poate la anul, depinde de cum se misca unele lucruri.
Kathara
Postat pe 25 Februarie 2009 12:06
Noi anul acesta am ales Marocul in mai si Coasta de Azur in august...apropo afost cineva in Maroc ? Any suggestions?
semanne
Postat pe 1 Aprilie 2009 11:52
Anul acesta de pasti o sa fiu in franta in sud,apoi dupa cateva zile ne asteapta Parisul .Merg cu colegii,o sa fie cea mai tare vacanta,ever!!! Am mai fost odata acum cativa ani si a meritat toti banii,puneti Parisul pe lista locurilor de vizitat inainte sa muriti!
ArtLover
Postat pe 1 Aprilie 2009 17:53
eu ma duc in grecia am prieteni care au fost si le-a placut,nu e nici prea scump.
normal ca ma duc cu iubitul meu
dalilascumpy
Postat pe 3 Aprilie 2009 13:06
probabil sunt total pe dinafara subiectului, da eu caut destinantii de concediu, problema mare e nu unde ci cu cine sa merg, cu prietenul nu vreau/nu pot sa merg si in rest nu am prietene-fete asa de apropiate, sau sunt maritate toate ca sa merg in concediu, pretty naspa, oare cum ar fi sa-i spun prietenului meu, a pai sti merg cu vreo 5 tipi in concediu ne vedem peste 2 saptamani.
ctwmn
Postat pe 12 Mai 2009 17:09
Buna!
Cassey
Postat pe 13 Mai 2009 16:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeia taur - barbatul fecioara 22 De la: 1 Septembrie 2015 08:50
intrebare pt cei din zodia taur...:) 24 De la: rockk 15 Februarie 2011 21:06
neata 8 De la: Sabrina_Nede 2 Decembrie 2009 10:07
eu fecioara,el fecioara 2 De la: kudika041860 21 Iunie 2009 14:30
incurcaturi zilnice... 6 De la: gratuit89 24 Februarie 2011 13:31