Setari Cookie-uri

PARERE

In primul rand,buna tuturor,sunt noua aici desii va citesc postarile zilnic.Am vazut ca se dau unele sfaturi bune aici si as vrea sa aflu si parerea voastra,si a unui barbat daca se incumeta vreunul :)Deci sa-mi incep povestea :).Am avut o relatie cu un baiat de aproape 2 ani,a fost totul bine pana la un punct,el m-a inselat ne-am despartit,problema este ca desii a trecut aproape 1 an de atunci eu nu pot sa mi-l scot din minte si cred ca il vreau inapoi.Lasand deoparte faptul ca m-a inselat vreau sa va spun ca este un baiat extraordinar,nu mi-a vorbit niciodata urat... sa nu o mai lungesc, un adevarat gentelman intr-un cuvant!Bine ce nu v-am spus este ca noi ce-i drept ne vedeam cam rar pentru ca el este plecat la facultate in alt oras,am stiut asta de la inceput dar pentru mine nu a fost o problema.Dupa ce ne-am despartit,la ceva timp am inceput sa ne mai intalnim la un suc,ba venea la mine in fata blocului si stateam de vorba la o tigara si tot asa,nu am reluat relatia dar am inceput sa avem relatii...eu am acceptat pentru ca am crezut ca o sa se schimbe si o sa revina totul la normal,adica cum a fost inainte.In timpul asta cat nu ne-am vazut,desii am incercat sa imi fac pe altcineva,nu a fost nimeni care sa ma atraga atat de mult si nu am reusit sa-l uit.Acum nu ne mai intalnim am pus eu punct pentru ca simteam ca imi pierd respectul fata de mine.As vrea sa aflu de ce daca nu vrea sa mai fim impreuna,insista sa ne mai intalnim doar asa pentru a face dragoste.Ce-i drept cand eram impreuna eu eram un pic geloasa si posesiva,el este un barbat frumos si cred ca ar putea sa fie cu orice fata care i-ar placea.Lipsa de sex nu cred ca duce,m-am gandit si la asta:).Varstele noastre sunt de 23 ani.Astept parerile voastre dar i-as ruga pe cei care nu au nimic interesant de spus sa se abtina!multumesc!

Postat pe 13 Noiembrie 2009 18:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna ! 4 De la: inamina 12 Iunie 2009 20:20
Eu scorpion, el scorpion! 7 De la: alma2010 31 Octombrie 2010 01:04
Eu Scorpion- El Taur 3 De la: alina_30 30 Mai 2009 23:03
:X 10 De la: Buttefflypink 10 Iunie 2009 16:31
Dar relatia taur - scorpion ??? 3 De la: dandanaua_reloaded 11 Februarie 2009 22:03