Setari Cookie-uri

ce sa mai cred ?

Am o relatie cu un tip de 2 ani . Prietenul meu este mai mare dkt mine cu 3 ani . El este student la Bucuresti iar eu elev. Pana acum intre noi nu s a intamplat nmk ... adik eu , inca nu mi am inceput viata sexuala si probabil de aceea uneori se poarta mai ciudat .
Pana sa facem un an , am aflat k ma inseala cu o tipa care ii ofera totul ... ! El mi a explicat .... dc a iesit cu fata respectiva ... mi a zis k nu a fost nmk intre ei , k ea il cauta . Am zis sa trec si peste asta ptr k il iubesc si ptr k este 1 mai prieten . I am mai acordat 1sansa .... dar ... nu mai e ceea ce a fost ....! dc zic asta? Ptr k uneori nu am increder in el ... sunt geloasa si posesiva . Aseara .... m a sunat de pe unul dn tel lui ... iar dupa 2 mn .... a primit un msg pe celalalt tel ... ! L am intrebat cn e ... iar el mi a zis k e colegul lui de camera care este in sufragerie si ii trimite msg prostesti . L am intrebat ce scrie iar el mi a zis k " PROSTIII " ! M am suparat ... i am inchis tel ... si i am trimis un msg mai uracios ... I am zis k daca msg e d la altcnv sa nu ma mai caute . Pana acum nu a dat nici1 semn . Probabil k ii ofeream mult mai multe decat iubire .... daca ... el nu ma insela , ptr k eu chiar il iubesc pe el... dar nush dak si el pe mine . Dupa incidentul cu fata aceea mi a demonstrat aproape zilnic ca ma iubeste si k ii pare rau !! Eu nush ce sa mai cred si nici nu stiu ce sa mai fac ! Mereu am fost alaturi de el ... si vreau sa ii fie bine ... iar daca asta inseamna sa renunt la relatie o voi face. Am nevoie de un sfat sincer .! Imi cer scuze dak v am plictisit ...! Pup
kudika083744
Postat pe 14 Noiembrie 2009 15:35
probabil ai scris acest mesaj ca si cum ai scrie un sms.
in situatii d-astea, e preferabil sa folosesti limba romana.
geo_xx
Postat pe 14 Noiembrie 2009 15:51
"Mereu am fost alaturi de el ... si vreau sa ii fie bine"
Asa altruism mai rar. Chiar mereu ai fost alaturi de el? De fapt ce esti, portofelul lui?
miss_darine
Postat pe 15 Noiembrie 2009 22:54
puuuppp geooooo

vezi ca iti mai trebe un " x " sa fie treaba buna :))))))))))
Diavolyta_
Postat pe 15 Noiembrie 2009 22:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Astazi era ziua noastra 19 De la: fantasie 11 Iunie 2012 11:17
o intrebare banala! 43 De la: cristinatamas 27 Aprilie 2009 10:30
a mai patit cvn asa cv? 10 De la: nicossia 20 Februarie 2010 10:13
La revedere! 25 De la: Valy90 22 Iunie 2011 12:50
viata sexuala dupa aparitia unui copil in familie 33 De la: Barbie30 7 Iulie 2010 10:50