Setari Cookie-uri

Ofer ajutor psihologic...

Buna ziua,ma numesc Alin Nautu,am 35 de ani,am absolvit in 1996 Universitatea "Petre Andrei"din Iasi,Facultatea De Psihologie Si Stiintele Educatiei...sunt dispus sa tratez persoanele cu probleme mai mult din punct de vedere social si psihic decat medical...acest tratament consta in sedinte de cate 2 ore la distanta(prin telefon sau pe messenger).Sedinta costa 40 lei si prima este gratuita...Nu aveti nevoie de programari,eu sunt disponibil oricand sa vorbesc cu d-voastra despre absolut toate problemele care va apasa sau care va nelinistesc.Mentionez ca nu dau diagnostice,ci doar incerc sa va ajut sa depasiti anumite momente din viata d-voastra.Nu ma intereseaza cine sunteti sau cu ce va ocupati,va exista doar o legatura strict profesionala.Pot sa tin loc de un eventual "prieten imaginar".
Ma puteti contacta la e-mail-ul deprodio@yahoo.com.
V-as ruga sa nu faceti comentarii rautacioase,multumesc!
deprodio
Postat pe 15 Noiembrie 2009 00:53
tu vb serios?
cum adica nu pui diagnostic? este in atributul nostru de psiholog sa fim capabili sa punem un diagnostic.
daca nu pui un diagnostic nu poti afla ce are respectiva persoana si cum sa actionezi.
vrei sa imi spui ca daca ai un subiect cu borderline si are comportamente masochiste, isi baga heroina in vena si isi bate copilul zilnic tu nu ii pui un diagnostic si nu o trimiti in clinica?
ce teste detii? cat ai licenta pe ele? cat ai profesat?
ciudata oferta.
David taxeaza 80 pe aparatul virtual de fobii
felixcat
Postat pe 15 Noiembrie 2009 11:21
De la: deprodio, la data 2009-11-15 00:53:19Buna ziua,ma numesc Alin Nautu,am 35 de ani,am absolvit in 1996 Universitatea "Petre Andrei"din Iasi,Facultatea De Psihologie Si Stiintele Educatiei...sunt dispus sa tratez persoanele cu probleme mai mult din punct de vedere social si psihic decat medical...acest tratament consta in sedinte de cate 2 ore la distanta(prin telefon sau pe messenger).Sedinta costa 40 lei si prima este gratuita...Nu aveti nevoie de programari,eu sunt disponibil oricand sa vorbesc cu d-voastra despre absolut toate problemele care va apasa sau care va nelinistesc.Mentionez ca nu dau diagnostice,ci doar incerc sa va ajut sa depasiti anumite momente din viata d-voastra.Nu ma intereseaza cine sunteti sau cu ce va ocupati,va exista doar o legatura strict profesionala.Pot sa tin loc de un eventual "prieten imaginar".
Ma puteti contacta la e-mail-ul deprodio@yahoo.com.
V-as ruga sa nu faceti comentarii rautacioase,multumesc!


sa inteleg ca vrei tu sa fi jurnalul meu intim????
ai cumva gresita impresie ca socializarea online e mai benefica decat cea reala???
domnule tin sa te anunt ca facusi dracu vreo 5 ani de facultate degeaba...
fa si un masterat poate iti intra ceva in creier.
dandanaua_reloaded
Postat pe 15 Noiembrie 2009 12:22
Prieten imaginar ?
_oktober_
Postat pe 15 Noiembrie 2009 12:47
Altu'?

Abia il avuram pe ala... cum isi zicea dom'le, ca am uitat... Tot ceva zeitati, perfectiuni sau alte fapturi d-alea supra si super-naturale...

Aaa, gata, Idolu'...

Bai baiete, da' lipsiti de imaginatie sunt unii...

Dor_a
Postat pe 15 Noiembrie 2009 13:10
De la: deprodio, la data 2009-11-15 00:53:19Buna ziua,ma numesc Alin Nautu,am 35 de ani,am absolvit in 1996 Universitatea "Petre Andrei"din Iasi,Facultatea De Psihologie Si Stiintele Educatiei...sunt dispus sa tratez persoanele cu probleme mai mult din punct de vedere social si psihic decat medical...acest tratament consta in sedinte de cate 2 ore la distanta(prin telefon sau pe messenger).Sedinta costa 40 lei si prima este gratuita...Nu aveti nevoie de programari,eu sunt disponibil oricand sa vorbesc cu d-voastra despre absolut toate problemele care va apasa sau care va nelinistesc.Mentionez ca nu dau diagnostice,ci doar incerc sa va ajut sa depasiti anumite momente din viata d-voastra.Nu ma intereseaza cine sunteti sau cu ce va ocupati,va exista doar o legatura strict profesionala.Pot sa tin loc de un eventual "prieten imaginar".
Ma puteti contacta la e-mail-ul deprodio@yahoo.com.
V-as ruga sa nu faceti comentarii rautacioase,multumesc!
vrei banuti??????...... esti Cheisi deghizat?
FRANNNCE
Postat pe 15 Noiembrie 2009 13:30
eu sunt pisica perfecta
se faceau 4 ani + 1 master
acum se fac 3 ani + 1 master.
felixcat
Postat pe 15 Noiembrie 2009 13:34
prietenii mei imaginari nu imi cer bani!
one_size
Postat pe 16 Noiembrie 2009 00:07
De la: one_size, la data 2009-11-16 00:07:12prietenii mei imaginari nu imi cer bani!



un prieten perfect!!
geo_xx
Postat pe 16 Noiembrie 2009 22:17
De la: deprodio, la data 2009-11-15 00:53:19Buna ziua,ma numesc Alin Nautu,am 35 de ani,am absolvit in 1996 Universitatea "Petre Andrei"din Iasi,Facultatea De Psihologie Si Stiintele Educatiei...sunt dispus sa tratez persoanele cu probleme mai mult din punct de vedere social si psihic decat medical...acest tratament consta in sedinte de cate 2 ore la distanta(prin telefon sau pe messenger).Sedinta costa 40 lei si prima este gratuita...Nu aveti nevoie de programari,eu sunt disponibil oricand sa vorbesc cu d-voastra despre absolut toate problemele care va apasa sau care va nelinistesc.Mentionez ca nu dau diagnostice,ci doar incerc sa va ajut sa depasiti anumite momente din viata d-voastra.Nu ma intereseaza cine sunteti sau cu ce va ocupati,va exista doar o legatura strict profesionala.Pot sa tin loc de un eventual "prieten imaginar".
Ma puteti contacta la e-mail-ul deprodio@yahoo.com.
V-as ruga sa nu faceti comentarii rautacioase,multumesc!


impostor

cu placere

kitty_krieger
Postat pe 16 Noiembrie 2009 22:33
De la: felixcat, la data 2009-11-15 13:34:33eu sunt pisica perfecta
se faceau 4 ani + 1 master
acum se fac 3 ani + 1 master.


am pus marja de eroare in cazul in care a repetat vreun an ceva...
dandanaua_reloaded
Postat pe 17 Noiembrie 2009 23:33
apuca-te de munca
kudika130761
Postat pe 26 Februarie 2010 17:15
mã, eu sincer cred cã ai putea sa ai succes!
La câþi dezaxați, disperate, lunateci, drogați, piþipoance rãnite, copile fãrã viitor din cauza a nenumãrate motive,vãduve in cãlduri, 'gigoloi' sinucigași, tinere care avorteazã si apoi se dau cu capul de toți pereții, cocalari 'under cover' pozând drept emoizi, pokemoni, violatori disperați cã nu au marfã, parașute gravide º.a.m.d. sunt in România...
vezi sã nu te îneci de la atîția solicitanți!!
iacinta
Postat pe 26 Februarie 2010 20:22
Sa stii ca si noi dam consultatii din astea pe forum si ...moca!Iar,unii chiar mai avem habar de niscaiva psihologie.
Eu zic ca trebuie sa facem reclamatie,ar trebui sa ne plateasca escrocii astia de la kudika,eeeiii comedie....
heaven2007
Postat pe 1 Martie 2010 14:59
De la: iacinta, la data 2010-02-26 20:22:48mã, eu sincer cred cã ai putea sa ai succes!
La câþi dezaxați, disperate, lunateci, drogați, piþipoance rãnite, copile fãrã viitor din cauza a nenumãrate motive,vãduve in cãlduri, 'gigoloi' sinucigași, tinere care avorteazã si apoi se dau cu capul de toți pereții, cocalari 'under cover' pozând drept emoizi, pokemoni, violatori disperați cã nu au marfã, parașute gravide º.a.m.d. sunt in România...
vezi sã nu te îneci de la atîția solicitanți!!


eu nu cred ca o sa aiba ""succesuri", daca nu da in "boghi", "cafe" sau
"cartz". mai degraba pt inselatoria asta ieftina de ghicit se dau bani grei si cu ochii inchisi.
Shhh
Postat pe 1 Martie 2010 16:16
De la: felixcat, la data 2009-11-15 13:34:33eu sunt pisica perfecta
se faceau 4 ani + 1 master
acum se fac 3 ani + 1 master.




se fac 3 ani de facultate si 2 de master ...
babe0623
Postat pe 1 Martie 2010 18:44
De la: Shhh, la data 2010-03-01 16:16:41
De la: iacinta, la data 2010-02-26 20:22:48mã, eu sincer cred cã ai putea sa ai succes!
La câþi dezaxați, disperate, lunateci, drogați, piþipoance rãnite, copile fãrã viitor din cauza a nenumãrate motive,vãduve in cãlduri, 'gigoloi' sinucigași, tinere care avorteazã si apoi se dau cu capul de toți pereții, cocalari 'under cover' pozând drept emoizi, pokemoni, violatori disperați cã nu au marfã, parașute gravide º.a.m.d. sunt in România...
vezi sã nu te îneci de la atîția solicitanți!!


eu nu cred ca o sa aiba ""succesuri", daca nu da in "boghi", "cafe" sau
"cartz". mai degraba pt inselatoria asta ieftina de ghicit se dau bani grei si cu ochii inchisi.

d'eh...el e noua imagine a prietenului imaginar! Va fi contact, multi nu au
mai nou, poate și prietenii imaginari dau in cãrți
iacinta
Postat pe 10 Martie 2010 14:34
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-11-15 12:22:13
De la: deprodio, la data 2009-11-15 00:53:19Buna ziua,ma numesc Alin Nautu,am 35 de ani,am absolvit in 1996 Universitatea "Petre Andrei"din Iasi,Facultatea De Psihologie Si Stiintele Educatiei...sunt dispus sa tratez persoanele cu probleme mai mult din punct de vedere social si psihic decat medical...acest tratament consta in sedinte de cate 2 ore la distanta(prin telefon sau pe messenger).Sedinta costa 40 lei si prima este gratuita...Nu aveti nevoie de programari,eu sunt disponibil oricand sa vorbesc cu d-voastra despre absolut toate problemele care va apasa sau care va nelinistesc.Mentionez ca nu dau diagnostice,ci doar incerc sa va ajut sa depasiti anumite momente din viata d-voastra.Nu ma intereseaza cine sunteti sau cu ce va ocupati,va exista doar o legatura strict profesionala.Pot sa tin loc de un eventual "prieten imaginar".
Ma puteti contacta la e-mail-ul deprodio@yahoo.com.
V-as ruga sa nu faceti comentarii rautacioase,multumesc!


sa inteleg ca vrei tu sa fi jurnalul meu intim????
ai cumva gresita impresie ca socializarea online e mai benefica decat cea reala???
domnule tin sa te anunt ca facusi dracu vreo 5 ani de facultate degeaba...
fa si un masterat poate iti intra ceva in creier.

O asemenea activitate presupune o responsabilitate fantastica . Cum poti oare sa cunosti si sa evaluezi situatia unei persoane ,pe messenger ? Dar sa intri in chestiuni de natura vitala pentru pacient , cum poti sa monitorizezi apoi efectele si sa aplici tratamentul ? In orice activitate medicala se stie ca este esential si extrem de importanta evaluarea dinainte si monitorizarea ulterioara .pentru ca in chestiunile de medicina, psihologie si spiritualitate , nu e ca in sectorul servicii clienti de la service auto (azi iti schimb o bobina , ai garantie ,a doua zi poti sa te duci in alta parte , etc .. ) Chiar si acolo esti obligat sa mentii o relatie destul de desfasurata cu clientii ..
georgiana1705
Postat pe 18 Martie 2010 20:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sa mai sper intr-o schimbare? sa ma mai mint singura? 29 De la: kudika_23629 18 Decembrie 2012 09:17
CE TI-AI DORI SA FACI, SI N-AI AVUT CURAJUL DACA IN 2012 AR VENI APOCALIPSA 158 De la: contesina 21 Mai 2011 07:10
help me 5 De la: greierash_is_back 5 Ianuarie 2010 22:36
organizarea nuntii gratuit unui cuplu 23 De la: kudika042695 30 Aprilie 2010 18:35
Dilema 3 De la: katy6853_yahoo_com 20 Mai 2009 10:10