Setari Cookie-uri

...Hello!~

Deci... Hei! Eu iubesc sa cant si prietenii imi spun ca am o voce buna. Acum fac curs de chitara shi asta include si cantatul ..domn Profesor spune ca am o voce buna dar din cauza lipsei de exercitiu cateodata mai ies din tonaliatate. Am 13 ani si vad multe vedete care au inceput de mici precum Miley Cyrus , si altele ca si Demi Lovato sau Selena Gomez. Ele sunt din USA ..acolo daca ai talent reusesti foarte repede, iar aici in Romania te plimba pe la concursuri ca si Mamaia copiilor si dinastea.Nu vreau asa vreau sa reusesc in viata.Mi`e frica de ce va zice Mama mea.Din clasa a8a ma voi muta la scoala de Arte,dar nu stiu la ce profil.Mama spune sa ma duc la Arhitectura dar eu vreau la muzica,crede ca nu sunt talentata la muzica..Sunt eu mica dar ma preocupa foarte mult viitorul meu....
Ty_oh
Postat pe 16 Noiembrie 2009 20:03
urmeaza-ti visul....
apropo..imi place avatarul tau
Calandrinon
Postat pe 16 Noiembrie 2009 20:26
Daca iti doresti atat de mult sa canti, urmeaza-ti feelingul! Cine stie, poate vei ajunge si in USA, daca esti atat de hotarata si de preocupata de viitorul tau!
miss_darine
Postat pe 18 Noiembrie 2009 22:11
si eu ma gandeam cand eram mica sa ma fac pilot de avioane si uite acum lucrez in domeniu tehnic...si atunci nici nu concepeam asa ceva!
viata este plina de surprize!daca poti sa iti urmezi visul este ok..daca nu trebuie sa te adapezi!
one_size
Postat pe 19 Noiembrie 2009 12:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce carti ati mai citit in ultima vreme? 8 De la: CORINA_SWEET_GIRL 20 Decembrie 2009 16:21
intrebare...please help 20 De la: dyaaa 19 Ianuarie 2009 20:31
city dent 1 De la: whippet 14 August 2009 09:37
Piele cu aspect de coaja de portocala 12 De la: kudika323476 28 Septembrie 2010 15:58
O MANA DE AJUTOR, VA ROG! 83 De la: Diavolyta_ 14 Mai 2009 00:08