Tigarile Crank

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Valentina001 Avatarul lui Valentina001

2 mesaje

Buna..prietenul meu de vreo luna tot fumeaza tampenie de-asta de la shopuri din oras..vreau sa stiu..provoaca dependenta??fumeaza intruna..2 tigari pe zi,da' spune ca nu este dependent..si ca face asta doar din plictiseala.. ajutati-ma va rog..spuneti-mi ce credeti despre tigarile astea.. sunt cu el de 3 ani..nu vreau sa-l pierd din cauza asta! Multumesc
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
De la: ene_valentina27, la data 2009-11-16 22:56:52fumeaza intruna..2 tigari pe zi,da' spune ca nu este dependent..si ca face asta doar din plictiseala.. :

sunt de-a dreptul oripilat. io fumez trei tigari pe zi. unii ar zice ca-s dependent!
mi-am busuioc in par maaaaaai.....! http://www.microworkers.com/?Id=0814c3a1
rashela Avatarul lui rashela

3663 mesaje

Citeste, te rog.. asta. Si nu atat articolul, cat comentariile unora...

darky14.com/ce-se-intampla-cu-tine-cand-te-droghezi-marturia-unu...
I'm not telling you it is going to be easy. I'm telling you it's going to be worth it.
Fosta membra Kudika.ro
apai stai, astea-s droguri?
mi-am busuioc in par maaaaaai.....! http://www.microworkers.com/?Id=0814c3a1
rashela Avatarul lui rashela

3663 mesaje

Sa fiu sincera, cand am vazut topicul am fugit pe google sa vad ce inseamna. Si, printre multele, am dat de link-ul asta. Cineva acolo pune semnul egal intre cocaina si crank. Ceea ce ma nedumereste este faptul ca se vand in mod obisnuit la un magazin. Fiind un blog in romana, comentarii in romana si topicul de aici la fel, m-am dus cu gandul ca ar fi vorba de Romania.

Oricum, ceva sanatos si "de viitor" nu pare sa fie.

Intrebarea e: daca eu stiu ca ma droghez (fie si cu ceva ce mi se spune ca nu da dependenta, ca e un drog usor), daca eu simt ca apar schimbari in organsimul si psihicul meu de fiecare data cand fumez... as fi capabil sa accept ca iubita mea sa faca acelasi lucru? Daca initiatoarea topicului i-ar spune: Ok, daca nu e nimic grav. da-mi si mie sa ma conving.... oare el ar fi capabil sa o supuna acelorasi ulterioare suferinte? Probabil ca da...
I'm not telling you it is going to be easy. I'm telling you it's going to be worth it.
_iluzie_ Avatarul lui _iluzie_

930 mesaje

tare de tot. asa mai aflam si noi una-alta
Sa fie oare un "produs pt.slabit "?
creierul poate
'Natura umana tinde sa vada lucrurile pe care se astepta sa le vada...!"
Fosta membra Kudika.ro
nu-s bune alea de la shopuri!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...........alea din jamaica Daaaaaaaa
_curly Avatarul lui _curly

939 mesaje

ah,topic dedicat tzigarilor crank
kudika151839 Avatarul lui kudika151839

1 mesaj

eu chiar azi am fumat mai mult de jumatate de tigara crank ptr prima oara si nu ma simt deloc euforica , ma tinut cel mult o ora , mie una nu mi se pare chiar cum zic ei ...