Setari Cookie-uri

Oare o sa mai am vreo sansa?

Am 16 ani si imi place de un baiat care sta pe langa mn,il stiam din vedere prima data si dupa o perioada de timp prin intermediul prietenului lui cel mai bun am facut cunostinta si de atunci am inceput sa vb.Ne-am inteles super bn dar n-am depasit stadiul de prietenie.Acum vb foarte rar debea ne salutam.am uitat sa va spun ca prietenul lui batea apropouri sa fie cu mn Ast sfaturile voastre
alexa923
Postat pe 18 Noiembrie 2009 17:20
despre ce?
geo_xx
Postat pe 19 Noiembrie 2009 23:24
De la: alexa923, la data 2009-11-18 17:20:15Am 16 ani si imi place de un baiat care sta pe langa mn,il stiam din vedere prima data si dupa o perioada de timp prin intermediul prietenului lui cel mai bun am facut cunostinta si de atunci am inceput sa vb.Ne-am inteles super bn dar n-am depasit stadiul de prietenie.Acum vb foarte rar debea ne salutam.am uitat sa va spun ca prietenul lui batea apropouri sa fie cu mn Ast sfaturile voastre



probabil ca ar trebui sa lamuresti lucrurile cu prietenul lui:ca nu il vrei decat in postura de amic.oricum,slabe sanse mai ai sa fi cu baiatul de care ziceai ca iti place din moment ce prietenul lui vrea sa fie cu tine.poate in virtutea prieteniei s-a retras..lucru pe care l-as fi facut si eu:)
amondineeee
Postat pe 1 Decembrie 2009 11:44
este foarte greu sa dai un sfat pentru ca fiecare relatie este unica in felul sau de aceea am sa-ti dau niste sfaturi generale :
-atunci cand iti place un baiat afla cat mai multe despre el ,afla pe unde isi petrece timpul liber si fa-ti aparitia intamplator prin zona :D
-daca stii ca are vreo pasiune ,cauta si informeaza-te cat mai mult despre acel domeniu si deschide discutia din intamplare despre acel subiect
-daca stii ca este bun la ceva ( matematica ,engleza .....prins muste ..etc ) cand il vezi cere-i ajutor adica da-te neajutorata exact in domeniul in care el este bun si lauda-i interventia chiar daca tu ai fi facut-o la fel de bine :D
Daca toate acestea nu functioneaza spune-i direct amicului comun sa-te ajute sa va intalniti toti 3 si sa va duce-ti la un film sau la o discoteca :) explicandu-i ca tu de fapt doresti sa fii mai apropiata de aceea persoana .Si in nici un caz nu alerga dupa 2 iepuri sa fii foarte sigura de ceea ce iti doresti
lory_kudika
Postat pe 1 Decembrie 2009 16:18
De la: alexa923, la data 2009-11-18 17:20:15Am 16 ani si imi place de un baiat care sta pe langa mn,il stiam din vedere prima data si dupa o perioada de timp prin intermediul prietenului lui cel mai bun am facut cunostinta si de atunci am inceput sa vb.Ne-am inteles super bn dar n-am depasit stadiul de prietenie.Acum vb foarte rar debea ne salutam.am uitat sa va spun ca prietenul lui batea apropouri sa fie cu mn Ast sfaturile voastre



daca un baiat te place...face tot posibilul sa te aibe
poate te place...dar doar ca pe o amica....greseala ta ca nu ai actionat de la inceput....o data ce te vede ca pe o simpla amica s'a terminat cu orice speranta de a'l face iubit
iubarici
Postat pe 1 Decembrie 2009 16:23
Ofer servicii de divinatie in Tarot, probabil cele mai bune servicii de pe internet, moralitate, profesionalism. Analize personalizate realizate cu mult suflet si pasiune analizele personalizate care nu sunt generate automat de vreun program de calculator precum pe alte site-uri. Nu lasa viitorul sa te prinda nepregatit.Fii cu un pas inainte si lasa tarotul sa iti dezvaluie viitorul si de ce nu chiar sa te ajute sa iti schimbi viata in bine.
Prezicerile mele sunt intotdeauna sincere .

Confidentialitatea este respectata si garantata. pt. mai multe detalii accesati site-ul http://tarotkitty.webs.com/
Cristinakitty
Postat pe 20 Ianuarie 2010 14:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Intre iubire si minciuna 14 De la: GYPSI 11 Aprilie 2010 19:46
ce sa fac un sfat va rog 8 De la: lilu_67 30 Iulie 2011 17:15
sper sa aveti timp sa cititi :) 57 De la: scorpio67 6 Martie 2011 18:08
"SMECHERASII" : "PROFITORII " 6 De la: Argentina_Malcea_1 16 Septembrie 2012 10:56
iubire inposibila 2 De la: DiavolytaTa 25 Martie 2009 18:55