Setari Cookie-uri

cum sa trec peste????

buna..am si eu nevoie de niste sfaturi..

Iubitul meu tocmai a murit de o saptamana.Alex a avut un accident de rugby acuma 4 luni de zile..:(..a intrat in spital,am fost alaturi de el si il incurajam sa lupte sa fie puternic.,dar nu a mai putut lupta..a pierdut...sunt distrusa..sunt praf cu psihicu..plang incontinuu..tot la el ma gandesc..am avut o relatie frumoasa impreuna, destul de lunga..si aveam multe planuri impreuna..:((.nu mi-e tot una sa stiu ca nu mai e...nici nu vreau sa realizez ca cel pe care il iubesc atat de mult nu mai e alaturi de mine,ca nu o sa ma mai sarute niciodata,ca nu o sa mai am afectiune din partea lui..mie ffff greu fara el...:(((....
dedeea11
Postat pe 24 Iulie 2010 15:06
condoleante! nu cred ca vei putea sa treci niciodata peste! dar ai grija de tine si incearca sa iti umpli timpul liber cu ceva, ca sa fi ocupata si sa nu te mai gandesti! iesi cu prietenii in oras, plimbate, fii mereu ocupata, dar....scuza-ma ca o spun asa direct...in cazul in care simti ca nu mai faci fata, mergi la un psiholog, nu de alta, dar sa nu faci ceva rau pt tine...scuza-ma, dar desi am terminat asistenta sociala si am facut psiho si alea alea, nu iti pot da un sfat prea bun, in afara de cel cu umplutul timpului liber, socializare samd!
ai grija de tine!
roxi_berzi
Postat pe 25 Iulie 2010 04:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iubirea dintr-o femeie maritata care are 35 ani si un.......tanar.... care are 22 ani. 18 De la: Barbie30 2 Noiembrie 2010 23:06
Heeelppppp!!! 62 De la: Anada_Mati 18 Decembrie 2011 12:25
Un sfat, va rog.. 17 De la: vss 4 Mai 2010 20:50
O alta iubire imposibila 23 De la: kudika081126 8 Ianuarie 2010 01:15
Iubitul meu se drogheaza. 21 De la: kudika_27016 10 Iunie 2014 05:54