Setari Cookie-uri

ce parere aveti?

Eu cu N. am fost prieteni buni 4 ani de zile , iar apoi am devenit iubiti timp de 1 an jumatate. El s-a despartit de mine acum 2 luni pt ca e prea tanar si vrea sa isi mai faca de cap dar a zis ca se va intoarce la mine,ceea ce pe mine nu ma incalzeste deloc pt ca sunt foarte mici sansele ca peste cativa ani sa mai fim impreuna si oricum eu nu am de gand sa il astept asa ca acum cateva zile mi-am facut un nou prieten in incercarea mea disperata de al uita.Problema este ca noi vorbim in fiecare zi la telefon chiar si cateva ore,dar ne-am si vazut de vreo 4-5 ori in astea doua luni si nu ne-am comportat ca niste amici ci ca niste iubiti.Adevarul este ca eu nu vreau sa il uit,sa nu il mai iubesc,dar sunt constienta ca trebuie.Ma simt ca o fraiera ca inca mai vorbesc cu el si ma port asa de frumos cu el dupa tot ce mi-a facut...eu nu as vrea sa rup legatura cu el dar credeti ca pot sa fiu considerata o proasta?sau altceva pt ca desi am un nou prieten eu tot la exul visez,vorbesc si ma mai si intalnesc din cand in cand ?

Postat pe 20 Noiembrie 2009 00:21
ai zis ca te simti ca o fraiera.
daca te simti ca o fraiera, de ce pana mea nu treci peste?
beyoance
Postat pe 20 Noiembrie 2009 00:25
simplu...daca o sa continui sa vorbesti cu el nu o sa-l uiti niciodata .iar el stie ca te multumesti cu atat si de cate ori o sa aiba chef o sa profite de asta...dar cum sa accepti realitatea e greu...o sa te mai lovesti cu capul de prag pana o sa-ti dai seama ....oricum take care...si respecta-te mai mult
ionelaela
Postat pe 20 Noiembrie 2009 00:28
pt ca il vreau inapoi
liliac_
Postat pe 23 Noiembrie 2009 18:44
Ia-ti o pauza si vezi-ti de viata, ca sa nu fii roata de rezerva,cand veti relua atunci stati de vorba.
oana84onutza
Postat pe 27 Noiembrie 2009 19:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu mai inteleg.... 10 De la: rockk 12 Martie 2011 09:40
Sa mai lupt pentru el sau.. sa o las balta? 29 De la: iulia069834 21 Decembrie 2009 10:21
SA LUPT SAU SA-L UIT? 36 De la: skylight 13 Noiembrie 2009 23:35
mi-a dat papucii pe net....dar continua sa imi zica ca ma iubeste!!!!e posibil?? 37 De la: iocriss 19 August 2009 00:25
cadou de paste 7 De la: crisoake 8 Aprilie 2014 21:22