Setari Cookie-uri

:)

deci sa va spun de la inceput... am 17 ani si am stat cu un baiat acum 8 luni dintr`o prostie...problema e ca el avea prietena de 3 ani... dar nu se mai intelegea cu ea..cel putin asa stiam eu..la o saptamana a aflat prietena lui...evident ne`am despartit..nu am vb cateva saptamani dupa kre ma cautat iar..ne`am impacat...am stat iar o perioada dupa care ne`am desp din nou...el inca era cu fata aceea eu am stat cu altcineva dar pe nu puteam sa`l uit... Trecuse aproape 2 luni in care nu vb deloc... intre timp el s`a despartit de tot de fata cu care a fost..desi o iubea... si m`a cautat..ne`am impacat...am fost mereu alaturi de el...au fost nijte zile superbe... dar a intervenit ceva... o asa zisa "prietena " de`a mea m`a vb .... si a bagat raca intre noi...acum eu de suparare...am stat cu un prieten de`al lui o luna.. dar inca ma gandeam la el..in momentu de fata...noi suntem iar impreuna...si mi`a dovedit k simte ceva pt mine...dar nu e pregatit de o relatie dupa cei 3 ani si ceva ... ce sa fac:( deja au trecut 8 luni in care sper k o sa fie cum trebuie..:(
dianageorgiana
Postat pe 22 Noiembrie 2009 23:32
Buna! deci sa va spun de la inceput... am 17 ani si am stat cu un baiat acum 8 luni dintr`o prostie...problema e ca el avea prietena de 3 ani... dar nu se mai intelegea cu ea..cel putin asa stiam eu..la o saptamana a aflat prietena lui...evident ne`am despartit..nu am vb cateva saptamani dupa kre ma cautat iar..ne`am impacat...am stat iar o perioada dupa care ne`am desp din nou...el inca era cu fata aceea eu am stat cu altcineva dar pe el nu puteam sa`l uit... Trecuse aproape 2 luni in care nu vb deloc... intre timp el s`a despartit de tot de fata cu care a fost..desi o iubea... si m`a cautat..ne`am impacat...am fost mereu alaturi de el...au fost nijte zile superbe... dar a intervenit ceva... o asa zisa "prietena " de`a mea m`a vb .... si a bagat raca intre noi...acum eu de suparare...am stat cu un prieten de`al lui o luna.. dar inca ma gandeam la el..in momentu de fata...noi suntem iar impreuna...si mi`a dovedit k simte ceva pt mine...dar nu e pregatit de o relatie dupa cei 3 ani si ceva ... parintii mei...sunt multumiti de el..dar mama lui nu ma vrea...toata familia lui o vrea inapoi pe fosta lui prietena... probabil de`asta nici nu poate s`o uite daca mereu aude de ea... eu il iubesc mult..si cu oricine as fi tot la el ma intorc...nush ce sa mai fac au trecut deja 8 luni de knd incerc sa am o relatie cum trebuie
dianageorgiana
Postat pe 22 Noiembrie 2009 23:49
omg

desteapto !!!

habar n-are ce-i aia relatie

nici tu n-ai habar!!!

nu-ti mai bate capul, oricum n-o sa te mariti cu el

vedeti-va, pupati-va, polenizati impreuna, sau orice altceva aveti chef

renuntati la "fagaduinte"...

la 17 ani totul e ca o boare
van_gogh
Postat pe 22 Noiembrie 2009 23:51
parerea mea este ca o persoana la 17 ani nu e capabila de o relatie f serioasa. este varsta la care ne indragostim foarte repede! trebuie sa cautam relatii frumoase demne sa ne amintim de ele cand vom fi casatorite. cel mai important este sa nu ne lasam duse de val.sa avem capul pe umeri sa gandim cand dorim sa 'incercam cva nou' cu iubitul nostru. sa nu lasam baietii sa ne 'guste' din primele zile...sa incercam sa fim cat mai tentante si greu de accesat. asta poate dura si cativa ani(tinand cont de varsta noastra)...un baiat care te iubeste cu adevarat va aprecia asta foarte mult si nu va dori nici o clipa sa te paraseasca! Vei ramane mereu o enigma pentru el. Simona, 16 ani
lediable_symonyk
Postat pe 8 Decembrie 2009 16:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
"De ce suportã femeile sexul de proastã calitate?" Articol 17 De la: pickard 27 Octombrie 2010 07:14
Relatiile toxice.. 6 De la: byank888 7 Februarie 2014 19:19
Soacra 32 De la: MayanMistica 11 Noiembrie 2011 13:46
AM AFLAT DUPA APROAPE UN AN CA SUNT AMANTA...... 53 De la: kudika_6837 15 Ianuarie 2013 11:17
Sotia mea s-a indragostit de un coleg de serviciu 173 De la: arm_mad 22 Ianuarie 2014 21:07